دانلود کتاب های American English Files

زینب ناصری
16 آذر 1398
انگیزشی

یکی از کاملترین مجموعه ها و منابع آموزش مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی، کتاب های american english files هستند. برای دانلود این کتاب های آموزش زبان انگلیسی...

10 راه برای یاد گرفتن لغات انگلیسی

زینب ناصری
04 آذر 1398
روش یادگیری

حفظ کردن لغات یکی از راه های کمتر ترسناک یادگیری زبان انگلیسی است که به دانش کلی شما از زبان کمک میکند اما اگر به روش درست انجام نشود باعث پسرفت شما میشود

دانلود کتاب های لغت Oxford Word Skills

زینب ناصری
27 آبان 1398
برنامه ریزی

مجموعه سه سطحی آکسفورد برای آموزش لغات یکی از منابع کلاسیک و پرکاربرد آموزش لغات پایه تا پیشرفته است که

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

زینب ناصری
12 آبان 1398

اگر جزو افرادی هستید که یادگیری زبان در 30 روز و امثال این عبارات را در گوگل جست و جو میکنند، هم سخت در اشتباه هستید و هم کاملا حق دارید!

آزمون تعیین سطح زبان CEFR چیست؟

زینب ناصری
30 مهر 1398
روش یادگیری

فایده طراحی یک آزمون استاندارد تعیین سطح زبان که بتواند همه مهارت های اصلی را اندازه گیری کند چیست؟ و این آزمون برای کسی که میخواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد چه اهمیتی دارد؟

8 راه مکالمه انگلیسی با لهجه آمریکایی!

زینب ناصری
20 مهر 1398
برنامه ریزی

فرض کنید همین حالا به آمریکا مهاجرت کرده اید و همه افراد اطراف شما بومی هستند، پس شما هم باید مثل به مکالمه انگلیسی با لهجه آمریکایی مسلط باشید، اما نمیدانید چطور باید اینکار را بکنید!؟

یادگیری انگلیسی رایگان و سریع، با مدیریت حافظه

زینب ناصری
02 مهر 1398

مغز شما مرتب تر از چیزی است که فکرش را بکنید. فرض کنید حافظه بلندمدت شما یک کتابخانه است که هر دسته از اطلاعات در آن جای مشخصی دارند، اما اطلاعات تصادفی، پراکنده مختلف دیداری و شنیداری که هر روز در معرض آن ها قرار میگیرید توی این قفسه ها گذاشته نمیشوند.