5 سریال رئالیتی شو که به پیشرفت مهارت شنیداری شما کمک می کند

معین
02 بهمن 1398
منابع آموزش زبان

تا حالا به این فکر کرده اید که بهتراست چه مطالب و موضوعاتی را به انگلیسی گوش بدهید؟ امروزه به لطف اینترنت شما به هزاران منبع و متد مختلف آموزش خودآموز زبان انگلیسی دسترسی دارید. اما کدام یکی از آن ها برای تقویت مهارت Listening  شما موثرتر است؟ 

در آموزش زبان انگلیسی درست تلفظ کردن مهم تر است یا تقویت مهارت شنیداری؟

حسین محسنیان
01 بهمن 1398
روش یادگیری

مارک هانکوک مدرس بین المللی از کمپانی بریتیش کانسیل از تجربه خود در آموزش زبان انگلیسی و آموزش آنلاین را با جدیدترین متد آموزش زبان با ما به اشتراک گذاشته است.

10 اپلیکیشن کاربردی برای یاد گرفتن زبان انگلیسی/بخش دوم

معین
29 دی 1398
منابع آموزش زبان

در این مقاله به ادامه معرفی اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی میپردازیم تا در زمان کم بتوانید مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

10 اپلیکیشن کاربردی برای یاد گرفتن زبان انگلیسی/بخش اول

معین
29 دی 1398
منابع آموزش زبان

ما در این مقاله قصد داریم 10اپلیکیشن کاربردی که زبان آموزان و مدرسین برای یادگرفتن و تکمیل آموزش زبان انگلیسی به عنوان منابع زبان نیازدارند تا در هر زمان و هر مکان و فقط با استفاده از گوشی های موبایل بتوانند زبان یاد بگیرند را معرفی کنیم.

دانلود کتاب آمادگی آزمون آیلتس Collins Vocabulary for IELTS

زینب ناصری
15 دی 1398
انگیزشی

کتاب Collins Vocabulary for IELTS از بهترین کتاب های آمادگی آزمون زبان انگلیسی آیلتس است که میتواند به شما کمک کند در مدتی کوتاه، نمره خود را ارتقا دهید.

چرا نباید از کدینگ به عنوان روش اصلی یادگیری لغات انگلیسی استفاده کرد؟

اگر هرروز حداقل یک نکته جدید از زبان انگلیسی را با روش تدریس آنلاین و ویدیویی و با مثال های مختلف یاد بگیرید، ذهن شما یاد میگیرد انگلیسی را تبدیل به بخشی از زندگی شما بکند!

5 آموزشگاه برتر زبان انگلیسی تهران (و شهرستان ها)!

زینب ناصری
24 آذر 1398
منابع آموزش زبان

این مقاله تیکا از دید یک استاد زبان انگلیسی و با در نظر گرفتن نیازهای زبان آموزان نوشته شده است، تا به شما در انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب کمک کند.