سوالات متداول

  • تیکا چیه؟
  • در مورد جلسه آزمایشی
  • نحوه ی پرداخت کلاس ها
  • جلسه آزمایشی
  • رزرو جلسات
  • گزارش مشکل
  • انتخاب مدرس

تیکا چیه؟

در مورد جلسه آزمایشی

شما میتوانید توی تقویمتون یا توی قسمت کلاس ها از گزینه ی تغییر زمان کلاس استفاده کنید تا زمان کلاس را تغییر کنید. توجه داشته باشید که در صورت کنسل کردن کلاس مبلغ پرداخت شده استرداد نمیگردد. همینطور در صورتی که تغییر زمان کلاس ها در زمانی کمتر از 4 ساعت مانده به شروع کلاس انجام بگیرد، نیمی از مبلغ از حساب شما کسر خواهد شد و برای برگزاری مجدد کلاس نیاز به تسویه حساب مجدد میباشد.

نحوه ی پرداخت کلاس ها

در آکادمی تیکا دو راه برای رزرو کردن کلاس آنلاین وجود دارد. راه اول این است که مدرس برای شما کلاس را رزرو میکند و شما مهلت دارید تا 4 ساعت پیش از شروع کلاس مبلغ کلاس را پرداخت کنید. در صورت عدم پرداخت مدرس وظیفه ای برای حضور در آن جلسه نخواهد داشت.

شما همچنین میتوانید با خرید بسته های چند جلسه ای با استاد مورد نظر از تخفیف بهره مند شوید. در صورت پرداخت هزینه ی جلسات بدون اینکه مدرس از قبل برای شما ساعت خاصی رزرو کرده باشد؛ شما میتوانید خودتان جلسات را در تقویم مدرس (بسته به ساعات در دسترسی که مدرس تعیین کرده) رزرو کنید.

جلسه آزمایشی

جلسه ی آزمایشی جلسه ای نیم ساعته و آنلاین است تا شما زبان آموزان فرصتی داشته باشید تا با مدرس مورد نظر آشنایی اولیه ای پیدا کنید و نیاز های خود را با او مطرح کنید و در صورت رضایت از متد بیان شده کلاس های بعدی را هم با آن مدرس رزرو کنید. این جلسات معمولا با قیمت پایین تری از جلسات یک ساعته ی عادی و یا حتی بصورت رایگان در دسترس هستند تا شما زبان آموزان عزیز بتوانید راحت تر قدم اول را برای یادگیری زبان بردارید.

رزرو جلسات

شما میتوانید با مشاهده ی لیست مدرسین با کلیک روی این لینک، مدرس مورد نظر را با اعمال فیلتر های موجود در بالای صفحه انتخاب کنید و گزینه رزرو کلاس را انتخاب کنید. در صفحه ی باز شده تقویم مدرس را مشاهده میکنید که در آن زمان هایی که مدرس در دسترس است را میبینید. میتوانید با کلیک کردن روی یکی از ساعت های خالی موجود در تقویم مدرس، پس از پرداخت هزینه ی کلاس، جلسه ی خود را با مدرس مورد نظر رزرو کنید. در صورت آزمایشی بودن جلسه، نیاز است که مدرس هم درخواست جلسه ی آزمایشی را تایید کند.

پس از مشخص شدن زمان کلاس، اندکی قبل از شروع کلاس، با مراجعه به پنل کاربری، میتوانید گزینه ی ورود به کلاس را پیدا کرده و با کلیک روی آن وارد کلاس مجازی مدرس شوید.

 

شیوه ی اول به این صورت است که مدرس بعد از خاتمه ی جلسه ی آزمایشی، طبق هماهنگی های انجام شده، برای شما جلسه ی دیگری روی تقویم شما قرار میدهد، شما تا 4 ساعت قبل از زمان برگزاری کلاس فرصت دارید تا هزینه ی جلسه ی رزرو شده را پرداخت کنید. در غیر این صورت مدرس وظیفه ای به حضور در آن کلاس ندارد.

گزارش مشکل

برای گزارش مشکل فنی و یا مشکل با استاد میتوانید از روش های زیر با پشتیبانان تیکا در ارتباط باشید. ما همواره در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین خدمات و بهترین مدرسین را به شما عزیزان ارائه کنیم.

اکانت تلگرام پشتیبانی تیکا: @tikkaacenter1

شماره ی دفتر تیکا: 26403812-021

ایمیل پشتیبانی تیکا: support@tikkaa.ir

 

انتخاب مدرس

در اولین بازدید شما از صفحه ی لیست مدرسین آکادمی تیکا، سوالاتی از شما پرسیده میشود تا بتوانیم با استفاده از جواب آنها، اساتیدی که به نیاز شما پاسخ میدهند را به شما نشان دهیم. این سوالات مباحثی از قبیل دلیل شما برای یادگیری زبان، سطح شما و حتی زمان مورد نظر را در نظر میگیرد.

تیکا همیشه آماده ی کمک رسانی به شماست. شما میتوانید از طریق شماره تلفن 26403812-021 به یکی از پشتیبانان آموزشی ما متصل شوید تا آنها با توجه به نیاز و سطح شما، برایتان مدرس مناسب را انتخاب کند.