تیم تیکا

پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

تیکا تنها یک تیم نیست؛ ما در تیکا یک خانواده ایم و همواره تلاش میکنیم تا محصول و خدمات بهتری به همراهان مان ارائه دهیم. اگر مایل به همکاری هستید و یا تخصص خاصی در یک زمینه دارید می توانید به ما ملحق شوید.

حامد وفائی

حامد وفائی

توسعه دهنده کسب و کار

علاقمند به یادگیری و یاد دادن...حامد همیشه توی شرایط سخت هوای تیم رو داشته و به تیم روحیه داده.از نظر حامد هیچ غیر ممکنی وجود نداره، فقط کافیه شروع کنی

حسین محسنیان

حسین محسنیان

مدیر محصول

یکی از خوشفکر های تیکا، خلاقیت و کیفیت از جمله ویژگی های حسین هستش.حسین با تجربه و تحصیلاتش در برنامه نویسی و وبسایت دولوپمنت ستون فنی تیکاست

امیر امینی

امیر امینی

مدیر فنی

امیر یکی از بهترین های تیمه ، امیر سخت کوش و پر تلاشه و همیشه مشغول کاره

زینب ناصری

زینب ناصری

مدرس، تولید کننده محتوا

زینب با دانش انگلیسی خوبش و تحصیلات و علاقه ای که به ادبیات انگلیسی داره همیشه سعی کرده به بقیه هم این علاقه رو انتقال بده.بشدت سخت کوش و فعاله و هرکاری که بگی از دستش بر میاد.

مهشید افشاری

مهشید افشاری

واحد CRM

مهشید یه دختر پرانرژی و خوش اخلاقه. همیشه سخت مشغول کاره ولی در عین حال، هربار می بینیمش خستگی کار از تنمون رفع میشه و انرژی می گیریم

مریم علیائی نژاد

مریم علیائی نژاد

UI & UX Designer

خوش ذوق، خوش سلیقه، خوش پسند و حرفه ای. همه چیزهایی که یک گرافیست میتونه داشته باشه رو مریم بهش معنا میده. یه چیز جالب راجع به مریم اینه که هر سوالی درمورد ماشین های لوکس داشته باشین رو میدونه. 

پریسا منصوریار

پریسا منصوریار

سوپروایزر اساتید

پریسا هم مدرس هست هم به مدرس ها راهنمایی میکنه.تجربه بالای پریسا تو تدریس بهش کمک می کنه سوپروایزری اساتید رو به نحو احسن انجام بده.اون عاشق مطالعه ست و از گربه ها خیلی خوشش میاد.

طارق نظری

طارق نظری

Front & Back-End Developer

طارق خیلی خوش صحبت و عضو تازه وارد ماست، یه کد نویسی که هر چی بهش میگی میگه کاری نداره !😃

نگار تحققی

نگار تحققی

واحد CRM

مهربون تر از نگار خودشه.اگه یه سوال از نگار بپرسی خیلی با حوصله و دقیق واست توضیح میده.بخاطر همین همه زبان آموزا دوستش دارن.

لیلا فارغ

لیلا فارغ

واحد CRM

کار و که بهش بسپاری خیالت راحته، خوش صحبت، جدی و مسلط به کاره

عارفه سالاریه

عارفه سالاریه

Digital Marketing

عارفه منضبط و با حوصله، ساکت کار خودش و میکنه و همیشه با کارهاش غافلگیرت میکنه، امان از زمانی که شروع به صحبت کنه میبینی که چقدر این آدم فکر میکنه.