آموزش آنلاین زبان با اساتید برجسته

  • کلاس های تعاملی سطح بندی شده
  • ارائه مدرک و گواهی پایان دوره
  • ارائه استاد اختصاصی برای مهارت مورد نیاز شما
شروع کلاس
آخرین کلاس برگزار شده توسط استاد مدرس زبان
hero-image

چطور کلاس آنلاین زبان رزرو کنم؟

استاد زبانت و انتخاب کن
1

استاد زبانت و انتخاب کن

استاد زبان برای مکالمه، یادگیری گرامر،IELTS،تافل و هر مهارت زبانی که فکرشو کنی ...

2

زمان کلاست و انتخاب کن

روز و ساعت برگزاری کلاست رو از پروفایل استاد زبانت انتخاب کن

استاد زبانت و انتخاب کن
یادگیری زبان رو شروع کن
3

یادگیری زبان رو شروع کن

کلاس آنلاین شما در پلتفرم ویدئو چت تیکا برگزار میشه

سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا

امروزه دنیای اینترنت هر مفهوم و هر امکانی را در خود ایجاد کرده و ارتقاء داده است که از جمله می‌توان به آموزش آنلاین زبان اشاره کرد. دغدغه‌ها و کمبود وقت در شبانه‌روز باعث روی‌آوردن افراد به آموزشگاه‌های آنلاین زبان شده است. در این بخش در تیکا قصد داریم تا از جمله دلایل و فوایدی که کلاس زبان آنلاین برای شما دارند را بررسی کنیم.

باتوجه‌به سرعت پیشرفت دنیا، انسان‌ها در سراسر دنیا در تلاش برای همسو شدن و همراه شدن با این پیشرفت هستند. به روش‌های مختلفی افراد به دنبال ارتقاء توانمندی‌ها در جهت افزایش فرصت‌ها و بهبود شرایط کنونی خود هستند. یکی از روش‌های مؤثر برای ارتقاء توانمندی مغز در درک مفاهیم و خلاقیت و همچنین افزایش فرصت‌های پیشرفت در زندگی، آموزش زبان است.

یادگیری زبان علاوه بر فوایدی که بر فیزیولوژی انسان دارد، مانند افزایش خاصیت ارتجاعی مغز و رشد مغز، می‌تواند باعث بروز فرصت‌های بی‌شماری در زمینه پیشرفت شغلی و تحصیلی افراد شود.

با وجود کمبود وقت و شرایطی خاص مانند کرونا، آموزش نیز در این روزها بیش‌ازپیش به دنیای مواج اینترنت پا گذاشته و عضوی فعال در این دنیا شده است. روزهای کرونایی ممکن است دوام چندانی نداشته باشند؛ اما آموزش و بهتر است بگوییم آموزش آنلاین زبان در روزهای کرونایی نشان داده که این پایان داستان کلاس زبان آنلاین نخواهد بود.

چرا آموزش آنلاین زبان تیکا؟

فواید و دلایل مختلفی در راستای یادگیری آنلاین زبان با تیکا وجود دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

ارتقاء مغز در یادگیری

یکی از معروف‌ترین تمرین‌های بهبود حافظه یادگیری زبان است. یادگیری زبان و به‌ویژه یادگیری آنلاین زبان علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، باعث رشد توانایی مغز در یادگیری می‌شود. طبق تحقیقات، کودکانی که زبان دوم یاد می‌گیرند بسیار باهوش‌تر از همسالان خود مفاهیم را یاد گرفته و درک می‌کنند.

افزایش هوش کلامی

آموزش زبان باعث انعطاف مغز در صحبت‌کردن می‌شود. افرادی که زبان دوم و یا بیشتری یاد می‌گیرند از هوش کلامی بالاتری برخوردارند.

افزایش قدرت شنیداری

شنیدن و تقویت مهارت شنیداری در زبان‌های مختلف علاوه بر رشد قدرت شنیداری باعث رشد مغز در تشخیص کلمات و تمییز دادن مفاهیم از یکدیگر می‌شود.

صرفه جویی در وقت با آموزش زبان آنلاین

آموزشگاه آنلاین تیکا با فراهم‌کردن امکان آموزش آنلاین زبان، باعث شده تا زبان دلخواه خود را از میان 14 زبان بتوانیم انتخاب کنیم. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار می‌شود که برای شما ممکن و راحت باشد.

امکان بهره مندی از دانش اساتید غیر قابل دسترس

تیکا همیشه شعاری دارد که می‌گوید: حتی اگر استاد مورد علاقه شما در کوه قاف هم باشد، می‌توانید در کلاس‌های او شرکت کنید! این شعار در آموزشگاه آنلاین تیکا محقق شده و زبان‌آموزان در سراسر دنیا، امکان رزرو کلاس با هر استادی در هر کشور و شهری را دارند.

مدیریت زمان در کلاس‌های آنلاین زبان

کلاس‌های زبان آنلاین در تیکا این قابلیت را دارند تا در زمان و ساعت دلخواه شما تشکیل شوند. شما با برگزاری کلاس آنلاین در ساعت دلخواه می‌توانید روتین روزانه و مدیریت زمان بهتری در برنامه هفتگی یا روزانه خود داشته باشد.

مدیریت هزینه با کلاس‌های آنلاین زبان تیکا

یکی از افتخارات تیکا فراهم‌آوردن فرصت آموزش زبان و یادگیری زبان برای همه افراد است. با تیکا هر فردی در هر مکان، قشر و سطح درآمدی می‌تواند به راحتی زبان بیاموزد. سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا، امکان شرکت در کلاس‌های زبان را با بهترین اساتید زبان و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار داده است.

تضمین پرداخت و عودت وجه با پرداخت امن تیکا

از امکانات آموزش آنلاین در تیکا، امکان پرداخت در پنل پلتفرم است. از این امکان با عنوان پرداخت امن از آن یاد می‌شود. تیکا مجوزهای لازم از سامانه و سازمان‌های اینماد، ساماندهی، وزارت فرهنگ و ارشاد و رسانه‌های دیجیتال را دریافت کرده است. با دریافت تمامی مجوزها، تیکا پرداخت‌های زبان‌آموزان و اساتید را ایمن کرده است. با این امکان تضمین عودت وجه زبان‌آموز در صورت بروز مشکل در برگزاری کلاس و همچنین تضمین پرداخت اساتید برای کلاس‌های برگزار شده، حاصل شده است.

تنوع زبان قابل انتخاب برای یادگیری در تیکا

تیکا آموزش آنلاین 14 زبان مختلف را پوشش می‌دهد. این 14 زبان شامل زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ژاپنی، کره ای، چینی، سوئدی، عربی، هندی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و ترکی استانبولی هستند. بنابراین در انتخاب زبان دوم برای یادگیری انتخاب‌های شما محدود نیستند.

امکان یادگیری زبان هایی با کمبود استاد در ایران

برخی از زبان‌ها به‌ویژه برای آموزش آنلاین زبان، دارای محدودیت تعداد استاد در ایران هستند. تیکا با کلاس آنلاین زبان‌هایی مانند ژاپنی، هلندی، سوئدی و ... سهم خود را در بهبود این محدودیت به‌خوبی انجام داده است.

افزایش تمرکز در آموزش آنلاین

یکی از فواید آموزشگاه آنلاین تیکا، امکان برگزاری کلاس با حضور زبان‌آموز و استاد است. همچنین برگزاری کلاس در محیط منزل یا محیطی که شما در آن راحت هستید، باعث افزایش تمرکز در زمان یادگیری می‌شود.

افزایش فرصت های شغلی و تحصیلی

تیکا کلاس‌های آنلاین زبان مخصوص مهاجرت و اپلای برگزار می‌کند. با برگزاری این کلاس‌ها تیکا در خصوص افزایش شانس شما برای موفقیت در پیشرفت شغلی و همچنین مهاجرت تحصیلی و شغلی تلاش کرده است.

آموزش زبان تخصصی آنلاین

در تیکا کلاس‌های آنلاین زبان تخصصی برای رشته‌های تحصیلی مختلف و همچنین برای مشاغل و تخصص‌های خاص نیز برگزار می‌شود. تیکا با برگزاری اینگونه کلا‌س‌ها امکان پیشرفت زبان در تخصص مورد نظر شما را فراهم کرده است.

کودکان باهوش تر با کلاس آنلاین زبان کودکان

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، کودکانی که زبان دومی یاد می‌گیرند نسبت به همسالان خود از هوش بهتری برخوردارند. طبق نظر محققان، یادگیری زبان خلاقیت و قدرت یادگیری را در کودکان رشد و ارتقاء می‌دهد. از همین رو آموزشگاه آنلاین زبان تیکا به شما به‌عنوان والدین کمک می‌کند تا آینده کودک دلبندتان را درخشان‌تر بسازید.

بهترین اساتید زبان در آموزشگاه آنلاین تیکا

تیکا افتخار همکاری با بیش از 400 مدرس زبان از سراسر دنیا را دارد. این اساتید علاوه بر مهارت در زبان‌های مورد تدریس خود از تجربه زندگی در کشورهایی برخوردارند که زبان مورد یادگیری شما صحبت می‌کنند. این مهارت در کنار تجربه است که بهترین‌ها را در فرآیند یادگیری آنلاین رقم می‌زند.

سوالات متداول زبان آموزان

جدیدترین اساتید زبان تیکا

استاد مهدیه به تازگی در سامانه آموزش آنلاین تیکا ثبت نام کرده اند وانگلیسی را به شما عزیزان تدریس می کنند

مهدیه فیض آبادی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی
مشاهده رزومه
استاد سرور به تازگی در سامانه آموزش آنلاین تیکا ثبت نام کرده اند وانگلیسی را به شما عزیزان تدریس می کنند

سرور عسکرزاده

مدرس تخصصی زبان انگلیسی
مشاهده رزومه
استاد تینا به تازگی در سامانه آموزش آنلاین تیکا ثبت نام کرده اند وآلمانی را به شما عزیزان تدریس می کنند

تینا توکلی

مدرس تخصصی زبان آلمانی
مشاهده رزومه
استاد سمیه به تازگی در سامانه آموزش آنلاین تیکا ثبت نام کرده اند وروسی را به شما عزیزان تدریس می کنند

سمیه اکبری

مدرس تخصصی زبان روسی
مشاهده رزومه
زبان آموز هستید؟

زبان آموز هستید؟

برای شروع یک آموزش زبان حرفه ای آماده اید؟ باهم شروع کنیم

ثبت نام زبان آموز
استاد زبان هستید؟

استاد زبان هستید؟

به جمع اساتید زبان ما، بپیوندید و بدون دغدغه تدریس کنید

ثبت نام مدرس

نظر کاربران تیکا

تجربه زبان آموزان در مورد نحوه یادگیری از اساتید زبان ما

نظر زبان آموز ایمان داورپناه در مورد یادگیری زبان به صورت کاربردی توسط استاد بیزینس انگلیش

ایمان داورپناه

کارشناس ارشد بازاریابی

توی دنیای مارکتینگ به روز بودن خیلی مهمه! متاسفانه انگلیسی تو بیشتر آموزشگاه ها کاربردی آموزش داده نمیشه و استاد بیزنیس انگلیش خوب حکم کیمیا رو داره. خوشحالم که این کیمیا رو تو تیکا پیدا کردم.

مجله تیکــــا

با وبلاگ و مجله تیکا از آخرین مقالات و اخبار دنیای آموزش زبان با خبر شوید

معرفی مشاغل آنلاین برای دانشجویان بین‌المللی

معرفی مشاغل آنلاین برای دانشجویان بین‌المللی

اگر به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی قصد کار کردن و کسب درآمد دارید مشاغل آنلاین یک گزینه عالی برای این کار هستند. شما می‌توانید مشاغل و وظایف مختلفی را به‌صورت آنلاین و در خانه انجام داده و از این راه کسب درآمد کنید. مشاغل حضوری در دوران دانشجویی معمولاً پاره‌وقت بوده و درآمد بالایی ندارند. این در حالی است که مشاغل آنلاین این معایب را نداشته و درآمد خوبی دارند. ضمن اینکه این فرصت را به شما می‌دهند به امور دانشجویی خود نیز برسید و از زندگی دانشجویی لذت ببرید. مشاغل آنلاین راهی عالی برای آماده شدن برای دنیای حرفه‌ای است و استقلال و انعطاف بسیار بالایی دارند. یکی از الزامات کار آنلاین در دوران دانشجویی تسلط کامل به زبان انگلیسی و مهارت‌های چهارگانه ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ است. اگر قصد مهاجرت و تحصیل در کشور خارجی را دارید بهتر است قبل از سفر تسلط خود را به زبان انگلیسی بالا ببرید. با شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزشگاه تیکا می‌توانید به این اهداف برسید.

راهنمای چاپ مقالات علمی در مجلات بین‌المللی

راهنمای چاپ مقالات علمی در مجلات بین‌المللی

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که قصد مهاجرت دارید و می‌خواهید مقالات خود را در مجلات بین‌المللی چاپ کنید در ادامه این مقاله همراه ما باشید. برای اینکه مقاله علمی خود را به چاپ برسانید پیش از هر اقدامی باید با مجلات معتبر و پایگاه‌های علمی که مقالات را به چاپ می‌رسانند آشنا شوید. روند انتخاب یک مجله باید با دقت و توجه کافی انجام شود. آماد سازی مقاله علمی برای چاپ نیز مراحل خاص خود را دارد که بایستی رعایت شود. آشنایی با زبان انگلیسی و قواعد نگارش نیز برای چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر خارجی مؤثر است. آموزشگاه زبان تیکا با برگزاری کلاس‌های آنلاین سطح مهارت‌های چهارگانه شما را بالا برده و به شما کمک یک مقاله علمی به زبان انگلیسی بنویسید.

بهترین مدارس بین‌المللی ترکیه

بهترین مدارس بین‌المللی ترکیه

تحصیل بچه‌ها در مدرسه یکی از دغدغه‌های اصلی والدین در هنگام مهاجرت به ترکیه است. اگر قصد دارید به کشور ترکیه مهاجرت کنید می‌توانید فرزند خود را در یکی از مدارس بین‌المللی ترکیه ثبت‌نام کنید. کشور ترکیه انواع مختلفی از مدارس دارد که شما می‌توانید بر اساس معیارهای خود یکی از این مدارس را برای فرزند خود انتخاب کنید. در مدارس بین‌المللی دانش آموزان از ملیت‌های مختلفی هستند و سطح آموزش در این مدارس خوب است. زبان آموزش در این مدارس به زبان انگلیسی است. آشنایی دانش‌آموز با مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی کمک بزرگی برای موفقیت در این مدارس است. با ثبت‌نام فرزند خود در آموزشگاه زبان تیکا می‌توانید سطح زبان انگلیسی فرزند خود را بالا برده و برای حضور در مدارس بین‌المللی ترکیه آماده کنید.

چگونه گواهینامه بین المللی بگیریم؟

چگونه گواهینامه بین المللی بگیریم؟

اگر قصد مهاجرت و سفر به کشورهای خارجی را دارید قطعاً یکی از دغدغه‌های اصلی شما گرفتن گواهینامه بین‌المللی است. گواهینامه بین المللی این اجازه را به شما می‌دهد تا در خیابان‌ها و جاده‌ها سراسر جهان رانندگی کنید. گواهینامه بین المللی به افرادی داده می‌شود که در کشور خودشان گواهینامه گرفته باشند و کشورشان عضو سازمان جهانی اتومبیلرانی باشد. خبر خوب این است که کشور ایران نیز یکی از کشورهای عضو این سازمان است و شما به‌عنوان یک ایرانی می‌توانید گواهینامه بین المللی بگیرید؛ اما سؤال اینجاست که مراحل اخذ گواهینامه رانندگی چیست؟ و این گواهینامه در چه کشورهایی اعتبار دارد؟ در ادامه این مقاله به پاسخ این سؤالات خواهیم رسید.

با رزرو کلاسهای آنلاین آموزش زبان تیکا یک قدم به یادگیری زبان نزدیک شو

برای انتخاب استاد زبان مشاوره میخوای؟ کافیه شماره ات رو وارد کنی

یا
با شماره021-91016620تماس بگیر