آموزش آنلاین زبان هندی | انتخاب استاد مکالمه آزاد هندی

برگزاری کلاس آنلاین زبان هندی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان هندی ایران

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان هندی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان هندی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان هندی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان هندی ایران برای  آمادگی آزمون، به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان هندی تیکا

 استاد لیلا قاسمی مدرس زبان هندی  در تیکا

لیلا قاسمی

مدرس تخصصی زبان هندی رزرو جلسه رایگان
 استاد دکتر قاسمی مدرس زبان هندی  در تیکا

دکتر قاسمی

مدرس تخصصی زبان هندی رزرو جلسه رایگان
 استاد Raazia Sajid مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

Raazia Sajid

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان هندی

در سامانه آموزش زبان تیکا، برای زبان هندی استاد مناسب خودتان را پیدا کنید! کافیست زبان هندی را جست و جو کنید و با توجه به رزرومه و ویدیوی استاد، یک جلسه آزمایشی با او رزرو کنید. در صورتی که برای انتخاب نیاز به راهنمایی دارید نیز پشتیبان در خدمت شماست.

بهترین استاد آنلاین زبان هندی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان هندی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان هندی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان هندی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان هندی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان هندی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان هندی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس هندی

در صفحه پروفایل اساتید زبان هندی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان هندی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان هندی بپردازند.

استاد زبان هندی مد نظرت رو انتخاب کن

هندی یکی از زبان های مهم دنیاست که از ریشه زبان های هندو اروپایی است. اگر دغدغه یادگیری زبان هندی و مکالمه به این زبان هندو -اروپایی را دارید، یکی از سئوالات شما این است: چطور میتوانم استاد مناسبم را پیدا کنم؟ خوشبختانه به کمک سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا میتوانید با اساتید زبان هندی ارتباط بگیرید! و مکالمه هندی خود را در هر زمان و هر مکان تقویت کنید. مهارت های نوشتاری، درک مطلب خواندنی و درک مطلب شنیداری نیز در دوره های زبان هندی تیکا آموزش داده میشوند. اگر یک زبان آموز متکی به خود هستید که خارج از کلاس هم مطالعه شخصی دارید، میتوانید از تیکا به عنوان پارتنر یادگیری زبان استفاده کنید. با رزرو جلسات منظم میتوانید تخفیف بگیرید، به عنوان زبان آموز برتر مورد تقدیر قرار بگیرید و به اهداف خود برسید! فرصت های تحصیلی و شغلی و تجاری با آشنایی با زبان هندی در دسترس شما قرار میگیرند. پس همین امروز یادگیری این زبان زیبا را شروع کنید تا با فرهنگ غنی هند بیشتر آشنا شوید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان هندی تیکا

 استاد Raazia Sajid مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

Raazia Sajid

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد دکتر قاسمی مدرس زبان هندی  در تیکا

دکتر قاسمی

مدرس تخصصی زبان هندی رزرو جلسه رایگان
 استاد لیلا قاسمی مدرس زبان هندی  در تیکا

لیلا قاسمی

مدرس تخصصی زبان هندی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان هندی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.