جست و جو کنید

پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ
خانه صفحه اصلی سامانه آموزش زبان تیکا سوالات متداول صفحات دیگر سوالات متداول آموزش زبان آنلاین چگونه انجام میشود؟

آموزش زبان آنلاین چگونه انجام میشود؟

زیتب ناصری پشتیبان اساتید و زبان آموزان تیکا
نوشته شده توسط زینب ناصری آخرین ویرایش، یکشنبه, 03 مرداد 1400

آموزش آنلاین به صورت همزمان و با ارتباط گرفتن استاد و زبان آموز انجام میشود. در تیکا، یک محیط آموزش آنلاین در اختیار هر استاد قرار دارد که لینک آن برای شما پیامک میشود. نحوه کار با سامانه بسیار آسان است و زبان آموزان 5 تا 65 ساله میتوانند از تیکا برای یادگیری استفاده کنند. در سامانه تیکا، شما ابتدا میتوانید زبان مد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین در نوار جست و جو میتوانید مهارت مد نظر را بنویسید و سرچ کنید تا لیست اساتید مناسب شما نمایش داده شود.

صفحه اول سایت

سپس از لیست اساتید با توجه به مهارت های هر استاد و محدوده سنی مورد نظر او، میتوانید استاد خود را انتخاب کنید. پس از مشاهده ویدیوی معرفی استاد در صورتی که نتیجه گرفتید این استاد زبان برای شما مناسب خواهد بود، از گزینه رزرو کلاس خصوصی استفاده کنید. با انتخاب رزرو جلسه ازمایشی، میتوانید با استاد مد نظر کلاس بردارید.

رزرو کلاس آزمایشی زبان

در مرحله بعدی باید تاریخ و ساعت کلاس را انتخاب کنید. توجه نمایید که برای همان روز نمیتوانید کلاس رزرو کنید و باید حتما از روزهای آینده و در زمان های سفید و قابل دسترس استاد انتخاب کنید.

در صورتی که گزینه بعدی را در پایین صفحه نمیبنید، یا با دکمه - بزرگنمایی صفحه را کنید. یا اینکه صفحه را با استفاده از نوار سمت چپ صفحه به پایین اسکرول کنید.

زمان مورد انتخاب شما به رنگ بنفش در می آید. توجه داشته باشید که نمایش زمان چه برای کلاس های نیم ساعته، یک ساعته یا بیشتر روی تقویم به یک شکل و به صورت نیم ساعته نمایش داده میشود. اما به صورتی که از ابتدا تعیین کرده اید ثبت میشود. برای رزرو های چند جلسه ای (وقتی گزینه رزرو ده جلسه ای یا پنج جلسه ای را انتخاب کنید) باید تاریخ اولین جلسه را روی تقویم انتخاب کنید و جلسات بعد را با استاد هماهنگ کنید.

با زدن قدم بعدی، وارد مرحله آخر و نهایی رزرو میشوید. در صورتی که رزرو جلسه اول استاد رایگان نباشد، در این مرحله به درگاه پرداخت بانکی هدایت میشوید. سپس درخواست شما در قسما درخواست های جلسه اول شما ثبت میشود. تایید شدن درخواست از طریق پیامک به اطلاع شما میرسد. در صورت کنسل شدن درخواست از طرف استاد، هزینه به شما برمیگردد.

چقدر براتون مفید بود؟