فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ایتالیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
توفیق کوچه مشکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 15 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
پگاه حقیقت
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 31 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:420 هزار تومان
لیلا نائینی
لیلا نائینی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
علیرضا زمان فشمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا113 زبان آموز / 563 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:270 هزار تومان
زهره ضیائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان

تاریخچه زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی از خانواده زبان‌های هندو اروپایی و در دسته زبان‌های رومانس است. مانند تمامی زبان‌های رومانس، این زبان نیز ریشه لاتین دارد. در طول قرن‌ها و از تغییر لاتین زبان ایتالیایی عامیانه شکل‌گرفته است. این زبان در قرن 14، از طریق آثار دانته آلگیری، نویسنده توسکانی، رسمیت پیدا کرد و رفته‌رفته در ایالت‌های ایتالیا به‌عنوان زبان رسمی شناخته شد و جای زبان لاتین را گرفت.

کلاس فری دیسکاشن زبان ایتالیایی چیست؟

اولین چیزی که در یادگیری یک زبان به چشم می‌آید مهارت در صحبت‌کردن به آن زبان است. شرکت در کلاس‌های فری دیسکاشن، به تقویت و روان شدن اسپیکینگ شما کمک می‌کند. از ابتدای این دوره شما به صحبت‌کردن در جمع عادت خواهید کرد. کلاس‌های فری دیسکاشن در سطوح مختلف برگزار می‌شود که باتوجه‌به هر سطح، به موضوعات مختلفی در حد دانش زبان‌آموزان پرداخته می‌شود.

مزایای شرکت در کلاس های بحث آزاد ایتالیایی

با شرکت در کلاس‌های بحث آزاد ایتالیایی اعتمادبه‌نفس شما در صحبت‌کردن به ایتالیایی بالا خواهد رفت. یکی دیگر از مزایای شرکت در این دوره بالارفتن ارتباط فردی می‌باشد. اما مورد دیگر که بسیار مهم است، توانایی شرکت در امتحانات زبان ایتالیایی بوده که این آزمون شامل یک بخش مکالمه نیز می‌باشند. هدف این آزمون اثبات توانایی شما در مکالمه است. درصورتی‌که شما از قبل در کلاس‌های فری دیسکاشن شرکت کرده باشید، شانس قبولی بالاتری خواهید داشت. این آزمون‌ها عبارتند از: 

 • CELI
 • CILS (صلاحیت)
 • CIC
 • PLIDA
 • AIL

آزمون زبان ایتالیایی CILS

آزمون زبان ایتالیایی CILS یکی از آزمون‌های سنجش مهارت زبان ایتالیایی است که در ایران برگزار می‌شود. برای شرکت در این آزمون شما می‌توانید در سایت ثبت‌نام آزمون زبان ایتالیایی اطلاعات خود را ثبت کنید. این آزمون که چهار مهارت زبان ایتالیایی را می‌سنجد معمولاً سه تا چهار مرتبه در سال برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مدرکی که از این آزمون دریافت می‌کنید برای دانشگاه‌های ایتالیا اپلای کنید. آموزش مکالمه ایتالیایی برای زبان‌آموزان متقاضی آزمون تا سطح B2 انجام می‌گردد.

 کلاس های free discussion ایتالیایی چگونه برگزار می شود؟

معمولاً بسیاری از افراد به دلایل گوناگون مانند مهاجرت و ... به دنبال یادگیری زبان‌هایی مانند ایتالیایی هستند. اکثر زبان‌آموزان زبان ایتالیایی نیز در مکالمه ضعیف بوده و به دنبال دوره‌ای برای تقویت مکالمه هستند. ازاین‌رو سامانه آموزش زبان تیکا با مجرب‌ترین اساتید دوره‌های مکالمه آزاد ایتالیایی را برای تقویت مکالمه ایجاد کرده است. برای شرکت در این دوره شما ابتدا باید در سایت تیکا استاد موردنظر خودتان را انتخاب کنید. سپس هماهنگی‌های بعدی برای برگزاری کلاس free discussion ایتالیایی توسط استاد و پشتیبان انجام خواهد شد. برای سهولت در انتخاب استاد موردنظر خود، می‌توانید ویدئو معرفی آن استاد را مشاهده کنید. با این کار اطلاعات دقیق تری نسبت به استاد خود کسب خواهید نمود. اما اگر تصمیم گیری برایتان دشوار است پشتیبانان تیکا می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

بهترین منابع و کتاب ها برای تقویت زبان ایتالیایی در فری دیسکاشن

 • L'amica genial _ دوست درخشان من. ...
 • Le città invisibili _ شهرهای نامرئی. ...
 • Il bar sotto il mare _ بار زیر دریا. ...
 • Il nome della rosa _ نام رز. ...
 • Il barone rampante _ بارون در درختان. ...
 • Io non ho paura ( من نمی‌ترسم)

اپلیکیشن های مناسب یادگیری زبان ایتالیایی

 • Busuu (بهترین برنامه برای مبتدیان): این برنامه طیف وسیعی از موضوعات را به شما آموزش می‌دهد که برای افرادی که برای اولین‌بار یاد می‌گیرند مناسب است. همچنین برای فری دیسکاشین ایتالیایی نیز بسیار کاربردی می باشد.
 • :Italki این برنامه یکی از بهترین برنامه‌ها برای تمرینات شفاهی است.
 • Learn Italian Words Free (یادگیری کلمات ایتالیایی رایگان): بهترین برنامه برای یادگیری واژگان. خوب است بدانید که هرچه دایره لغات شما وسیع‌تر باشد بهتر و راحت‌تر می‌توانید مکالمه کنید.
 • Duolingo

مکالمه آزاد زبان ایتالیایی در منزل

امروزه به دلیل همه‌گیرشدن ویروس کرونا اکثر کلاس‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. اما اگر به هر دلیلی شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید و یادگیری در منزل را به روش‌های دیگر ترجیح می‌دهید. کلاس‌های آنلاین گزینهٔ بسیار مناسبی برای شما می‌باشد. تیکا با دارابودن بهترین اساتید زبان ایتالیایی و مناسب‌ترین قیمت‌ها مشکلات تقویت مکالمه آزاد ایتالیایی در منزل را برای شما حل کرده است. یکی از مزیت‌های سامانه تیکا بهره‌گیری از سرورهای داخلی است که در نتیجه آن اینترنت شما به‌صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد.

تیکا همچنین در زمینه آموزش و تقویت بحث آزاد اسپانیایی بهترین اساتید این زبان را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه شرکت در کلاس گروهی مکالمه آزاد ایتالیایی

هزینه ثبت‌نام هر جلسه برای هر فرد باتوجه‌به سطح آن فرد متفاوت می‌باشد. هزینه کلاس‌ها در سطوح مبتدی کمتر و در سطوح بالاتر کمی افزایش پیدا خواهد کرد. به‌طورکلی هزینه هر جلسه بین 90 تا 200 هزار تومان خواهد بود. اما اگر در دوره چند جلسه‌ای شرکت کنید، هزینه نهایی به‌صورت مجموع جلسات محاسبه خواهد شد که طبیعتاً هزینه ها را تا میزان زیادی کاهش می یابد.

طول دوره بحث آزاد ایتالیایی

طول این دوره به سطح زبان و تلاش شما در کلاس‌ها بستگی دارد. اما اگر در سطح مبتدی باشید و باانگیزه زیاد شروع به یادگیری کنید زمان موردنیاز برای تسلط به این زبان در حدود شش تا هشت ماه می‌باشد و اگر از سطح قابل قبولی برخوردار باشید این زمان به 3 ماه نیز کاهش می‌یابد.

انتخاب بهترین استاد کلاس بحث آزاد ایتالیایی آنلاین تیکا

در دوره مکالمه آزاد ایتالیایی شما می‌توانید جلسات کلاس را به‌صورت یک یا چند جلسه‌ای با استاد موردنظر خود رزرو کنید. در این کلاس‌ها شما با زبان‌آموزان همسطح خود گروه‌بندی خواهید شد. اساتید ما در آموزش آنلاین زبان تیکا بازخوردهای خود را از مکالمه شما در طول کلاس بحث آزاد ایتالیایی به شما اعلام خواهند کرد. این بازخوردها می‌توانند به‌صورت شفاهی و در طی کلاس باشند. در غیر این صورت بازخورد موردنظر به‌صورت کتبی و یا در قالب ویس برای زبان‌آموز اعلام خواهد شد. این دوره‌ها جنبه تکمیلی برای دوره‌های دیگری که در آن شرکت می‌کنید هم دارد. در این صورت می‌توانید دوره خود را با استادی که در حال حاضر برای کلاس زبان ایتالیایی انتخاب کرده‌اید بگذرانید. در غیر این صورت می‌توانید این دوره را با اساتید دیگر بردارید.