فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
سوئدیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

 ضرورت یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبه سوئدی

یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبه شغلی سوئدی

همان‌طور که به آن اشاره نمودیم، کشور سوئد یکی از کشورهای به‌شدت مهاجرپذیر است. به همین دلیل بسیاری از مهاجرین، این کشور پیشرفته را برای کار و تجارت انتخاب می‌کنند. یکی از موارد مهمی که باید در کار و تجارت در سوئد به آن توجه داشت، آموزش زبان سوئدی برای تجارت است. پس درصورتی‌که قصد تجارت با این کشور دارید، باید برای متقاعدکردن و مصاحبه با شرکای سوئدی خود، از دوره آموزش زبان سوئدی برای مصاحبه کاری سوئدی بهره ببرید.

یادگیری زبان سوئدی ادامه تحصیل و مهاجرت

یکی دیگر از علل یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبه، مهاجرت و ادامة تحصیل در کشورهای سوئدی زبان است. کشورهای سوئدی زبان یکی از مقاصد فوق‌العاده‌ای برای تحصیل در مقاطع گوناگون است. شما برای ورود به دانشگاه‌های این کشور باید زبان سوئدی را برای انجام مصاحبة تحصیلی و ادامه تحصیل بیاموزید. یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبه سفارت

یکی دیگر از دلایل شرکت در دوره‌های مصاحبة سوئدی، آمادگی برای سفارت است. معمولاً برای مهاجرت به کشورهای سوئدی زبان شما باید در آزمون سفارت به زبان سوئدی مسلط باشید.

منابع یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبة سوئدی

برای یادگیری زبان سوئدی برای مصاحبة سوئدی منابع زیادی وجود ندارد. اما، برای یادگیری این زبان یکی از بهترین و جدیدترین کتاب‌های زبان سوئدی، کتاب Complete Swedish می‌ باشد. این کتاب معروف در کشور آمریکا نیز به عنوان یکی از کتاب های کاربردی یادگیری زبان سوئدی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای مهم این کتاب بسیار معروف self-study یا خود آموز بودن آن می باشد. این کتاب از طریق مکالمات کاربردی، ساختار لغات، توضیحات گرامری به زبان ساده و تمرین های زیاد باعث تقویت زبان سوئدی می شود.

یکی از مهم‌ترین مسائل برای یافتن شغل مناسب در کشور سوئد، نوشتن رزومه مناسب است. برای آموزش نوشتن رزومه سوئدی روی تیکا می‌توانید حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

سایر منابع آموزش زبان سوئدی برای مصاحبه

از سایر منابع مهم یادگیری زبان سوئدی بسیار معروف در جهان برای مصاحبه می‌توان به منابع زیر اشاره کرد.

  • کتابEssential Swedish Grammar
  • کتابColloquial Swedish: The Complete Course for Begginers
  • کتابTeach Yourself Swedish
  • کتاب Pa Svenska
  • فیلم و سریال و کلیپ‌های زبان سوئدی با زیرنویس انگلیسی یا فارسی
  • وبلاگ‌های سوئدی زبان
  • یادگیری زبان سوئدی به کمک پارتنر سوئدی زبان در کمترین زمان
  • استفاده از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان سوئدی
  • انجمن‌های آنلاین زبان سوئدی
  • دیکشنری‌های زبان سوئدی

دوره آموزش سوئدی برای مصاحبه کاری

درصورتی‌که قصد مصاحبه کاری و تحصیلی در سوئد را دارید قطعاً باید زبان سوئدی را یاد بگیرید. برای رزرو دوره آموزش سوئدی برای مصاحبه در تیکا به لیست اساتید سوئدی مراجعه کنید. این دوره آموزشی تیکا به‌صورت کاملاً خصوصی و تک‌نفره برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی جلسات بر اساس نیازها، زمان و روزهای موردنظر شما صورت خواهد گرفت.

در تیکا همچنین می‌توانید برای آمادگی برای مصاحبه هندی نیز با بهترین اساتید زبان هندی کلاس داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش مصاحبه کاری سوئدی تیکا

معمولاً زمان آموزش مصاحبه کاری سوئدی، باتوجه‌به تجربه شما از یادگیری زبان، روش و تکنیک مدرس، نگرش شما به زبان سوئدی، میزان تمرین روزانه و مداومت بر یادگیری مستمر توسط زبان‌آموز می‌تواند طولانی و یا کوتاه باشد. با سامانة تیکا و کلاس‌های آنلاین و خصوصی زبان سوئدی، یادگیری در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد. هر ترم زبان در تیکا بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 حدود 50 الی 60 جلسه زمان می‌برد. در صورت هرگونه سؤال در این زمینه با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

هزینه کلاس فشرده آموزش سوئدی برای مصاحبه در تیکا

هزینه هر جلسه کلاس زبان سوئدی مبتدی برای مصاحبه سوئدی 100 هزار تومان است. همچنین هزینه هر جلسه کلاس تقویت زبان سوئدی برای مصاحبه در تیکا نیز 140 هزار تومان است. همچنین شما می‌توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، از گزینه‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما می‌توانید از تخفیفات تیکا بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینة یادگیری زبان سوئدی با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب بهترین استاد زبان سوئدی برای مصاحبه در سامانة تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا شما می‌توانید به‌سرعت و با یک جستجوی ساده استاد موردنظر خود را پیدا کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسة آزمایشی نیز با هزینة اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای تقویت زبان سوئدی برای مصاحبه، ابتدا زبان سوئدی را انتخاب کنید. سپس با ورود به صفحة اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد صفحة هر استاد شوید و نظرات سایر زبان‌آموزان را مطالعه کنید. توجه به تخصص‌های عنوان شده و نظرات سایر زبان‌آموزان به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری برای استاد زبان سوئدی داشته باشید.