آموزش آنلاین زبان انگلیسی | انتخاب استاد مکالمه آزاد انگلیسی

برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران برای آمادگی آزمون IELTS و آزمون تافل به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران برای  آمادگی آزمون IELTS،آزمون تافل به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان انگلیسی تیکا

 استاد مرتضی نادران مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

مرتضی نادران

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد مهدی جوان شیر مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

مهدی جوان شیر

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد علیرضا امیری مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

علیرضا امیری

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد Raazia Sajid مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

Raazia Sajid

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان انگلیسی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان انگلیسی تیکا می توانید زبان انگلیسی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان انگلیسی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان انگلیسی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان انگلیسی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان انگلیسی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان انگلیسی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان انگلیسی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان انگلیسی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان انگلیسی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان انگلیسی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس انگلیسی

در صفحه پروفایل اساتید زبان انگلیسی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان انگلیسی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

استاد زبان انگلیسی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان انگلیسی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به اسپیکینگ (Speaking) ، رایتینگ (Writing)، لیسنینگ (Listening) ، ریدینگ (Reading) ، زبان عمومی (General English)، زبان تخصصی انگلیسی ،آموزش مکالمه و آزمون های بین الملی همچون تافل (TOFEL)، آیلتس(IELTS)،جی آر ای (GRE)، آزمون PTE ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش انگلیسی برای مقاطع تحصیلی متفاوت مانند: زبان انگلیسی هفتم، زبان انگلیسی هشتم، معلم زبان نهم، انگلیسی دهم، زبان انگلیسی یازدهم، معلم زبان پایه دوازدهم و زبان تخصصی دانشگاه نیز فعال هستند و می توانند برای تمامی پایه ها و مقطع های تحصیلی تدریس خصوصی انجام دهند. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان انگلیسی، دانلود کتاب زبان انگلیسی، دانلود داستان انگلیسی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان انگلیسی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان انگلیسی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان انگلیسی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان انگلیسی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان انگلیسی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان انگلیسی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان انگلیسی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان انگلیسی تیکا

 استاد امیرحسین خسروابادی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

امیرحسین خسروابادی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد علیرضا احمدی راد مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

علیرضا احمدی راد

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد مینا شیبانی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

مینا شیبانی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد حسن مومنی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

حسن مومنی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان انگلیسی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان انگلیسی