آموزش آنلاین زبان ایتالیایی | انتخاب استاد مکالمه ایتالیایی

برگزاری کلاس آنلاین زبان ایتالیایی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان ایتالیایی ایران برای آمادگی آزمون آزمون چیلز (CILS) به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان ایتالیایی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان ایتالیایی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان ایتالیایی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان ایتالیایی ایران برای  آمادگی آزمون چیلز cils به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان ایتالیایی تیکا

 استاد مهدی حسن پور مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

مهدی حسن پور

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد بهادر پورایمانی منجیلی مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

بهادر پورایمانی منجیلی

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد آرمان خواجویی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

آرمان خواجویی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد سامان صفورا مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

سامان صفورا

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان ایتالیایی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان ایتالیایی تیکا می توانید زبان ایتالیایی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان ایتالیایی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان ایتالیایی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان ایتالیایی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان ایتالیایی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان ایتالیایی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان ایتالیایی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان ایتالیایی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان ایتالیایی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان ایتالیایی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس ایتالیایی

در صفحه پروفایل اساتید زبان ایتالیایی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان ایتالیایی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان ایتالیایی بپردازند.

استاد زبان ایتالیایی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان ایتالیایی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان ایتالیایی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان مکالمه ایتالیایی،آموزش مکالمه و آزمون های بین الملی چیلز(CILS) که داری سطح های CILS UNO ، سطح CILS DUE، سطح CILS TRE،سطح CILS QUATTRO، ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش ایتالیایی برای مقاطع تحصیلی در دانشگاههای معتبر ایتالیایی زبان. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان ایتالیایی، دانلود کتاب زبان ایتالیایی، کتاب زبان ایتالیایی Nuovo Espresso،دوره آموزش زبان ایتالیایی،دانلود کتاب اسپرسو،دانلود داستان ایتالیایی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان ایتالیایی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان ایتالیایی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان ایتالیایی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان ایتالیایی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان ایتالیایی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان ایتالیایی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان ایتالیایی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان ایتالیایی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان ایتالیایی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید. شما در تیکا می توانید با اساتید زبان ایتالیایی دانشگاه تهران کلاس زبان ایتالیایی خود را رزرو کنید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان ایتالیایی تیکا

 استاد یاسر راد مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

یاسر راد

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد سجاد سلطانی قانع مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

سجاد سلطانی قانع

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد سامان صفورا مدرس زبان ایتالیایی  در تیکا

سامان صفورا

مدرس تخصصی زبان ایتالیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد آرمان خواجویی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

آرمان خواجویی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان ایتالیایی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان ایتالیایی