آموزش آنلاین زبان روسی | کلاس استاد زبان روسی

برگزاری کلاس آنلاین زبان روسی از سطح پایه A2 تا سطح C2 به همراه بهترین اساتید زبان روسی ایران برای آمادگی آزمون TORFEL و آزمون بین المللی روسی به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان روسی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان روسی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان روسی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان روسی ایران برای  آمادگی آزمون torfel به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان روسی تیکا

 استاد شادان انصاری مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

شادان انصاری

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد مهشید حسینیان مدرس زبان روسی  در تیکا

مهشید حسینیان

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
 استاد فاطمه معتمدی مدرس زبان روسی  در تیکا

فاطمه معتمدی

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
 استاد فرناز قضاتلو مدرس زبان روسی  در تیکا

فرناز قضاتلو

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان روسی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان روسی تیکا می توانید زبان روسی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان روسی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان روسی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان روسی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان روسی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان روسی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان روسی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان روسی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان روسی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان روسی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان روسی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس روسی

در صفحه پروفایل اساتید زبان روسی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان روسی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان روسی بپردازند.

استاد زبان روسی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان روسی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان روسی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به اسپیکینگ روسی ، برگزاری کلاس آنلاین زبان روسی از سطح پایه A2 تا سطح C2 به همراه بهترین اساتید زبان روسی ایران برای آمادگی آزمون TORFEL و آزمون بین المللی روسی به صورت غیرحضوری و مجازی برای بورسیه در دانشگاه های معتبر کشور روسیه. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان روسی، دانلود کتاب زبان روسی، دانلود داستان روسی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان روسی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان روسی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان روسی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان روسی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان روسی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان روسی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان روسی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان روسی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان روسی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان روسی تیکا

 استاد سیما عبادی مدرس زبان روسی  در تیکا

سیما عبادی

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
 استاد فرناز قضاتلو مدرس زبان روسی  در تیکا

فرناز قضاتلو

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
 استاد سید حسن حسینی مدرس زبان روسی  در تیکا

سید حسن حسینی

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
 استاد امیر رضا فرج زاده مدرس زبان روسی  در تیکا

امیر رضا فرج زاده

مدرس تخصصی زبان روسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان روسی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان روسی