آموزش آنلاین زبان اسپانیایی | استاد مکالمه اسپانیایی

برگزاری کلاس آنلاین زبان اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان اسپانیایی ایران برای آمادگی آزمون DELE به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان اسپانیایی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان اسپانیایی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان اسپانیایی ایران برای آمادگی آزمون dele به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان اسپانیایی تیکا

 استاد نسترن فاطمی صدر مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

نسترن فاطمی صدر

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد زهرا انصاری محسنی مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

زهرا انصاری محسنی

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد پرنی هایراپتیان مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

پرنی هایراپتیان

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد نیلوفر بیات مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

نیلوفر بیات

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان اسپانیایی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان اسپانیایی تیکا می توانید زبان اسپانیایی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان اسپانیایی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان اسپانیایی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان اسپانیایی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان اسپانیایی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان اسپانیایی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان اسپانیایی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان اسپانیایی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان اسپانیایی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان اسپانیایی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس اسپانیایی

در صفحه پروفایل اساتید زبان اسپانیایی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان اسپانیایی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازند.

استاد زبان اسپانیایی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان اسپانیایی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به مکالمه به زبان اسپانیایی، گرامر زبان اسپانیایی ،تلفظ لغات ، آزمون DELE بپردازید . ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش اسپانیایی برای مقاطع تحصیلی متفاوت در دانشگاههای اسپانیایی زبان به ارائه راهکار به شما می پردازند. یادگیری اسپانیولی از سطح A1 تا C2 . علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان اسپانیایی، دانلود کتاب زبان اسپانیایی، دانلود داستان اسپانیایی ، دانلود کتال Mastering Spanish Vocabulary، کتاب Learn to Speak Spanish،دانلود رایگان کتاب Prisma را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان اسپانیایی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان اسپانیایی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان اسپانیایی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان اسپانیایی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان اسپانیایی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان اسپانیایی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان اسپانیایی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان اسپانیایی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان اسپانیولی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان اسپانیایی تیکا

 استاد سامان نادری مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

سامان نادری

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد پوریا نمکی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

پوریا نمکی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
 استاد امیررضا محبتی مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

امیررضا محبتی

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
 استاد Daniel Pirous Escamilla مدرس زبان اسپانیایی  در تیکا

Daniel Pirous Escamilla

مدرس تخصصی زبان اسپانیایی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان اسپانیایی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان اسپانیایی

Days-of-the-week-months-seasons-and-hours-in-Spanish

روزهای هفته، ماه‌ها، فصل‌ها و ساعت به زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های اصلی در دنیا محسوب می‌شود. در حال حاضر ۲۱ کشور در سراسر جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند که میانگین این افراد به ۵۷۷ میلیون نفر می‌رسد که از این تعداد، ۴۸۰ میلیون نفر بومی اسپانیایی ‌زبان هستند و بقیه این افراد از زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم، سوم یا حتی چندم خود استفاده می‌کنند و یا در حال حاضر مشغول یادگیری ابن زبان هستند. در نتیجه اگر تمایل به رشد و یادگیری این زبان را دارید، در ده سال آینده تعداد افرادی که در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند، از بومیان اسپانیایی ‌زبان در خود اسپانیا بیشتر خواهند شد. با یادگیری مکالمه زبان اسپانیایی شما می‌توانید فرصت‌های شغلی زیادی را در کشورهای دیگر با یاد داشتن زبان اسپانیایی برای خود پیدا کنید. از آنجایی که آشنایی با روزهای هفته، ماه‌ها، فصل‌ها و ساعت به زبان اسپانیایی اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم به آموزش آن‌ها بپردازیم.