آموزش آنلاین ترکی استانبولی | بهترین استاد مکالمه ترکی استانبولی

برگزاری کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی از سطح مبتدی A2 تا C1 به همراه بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی ایران برای آمادگی آزمون TÖMER به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی ایران برای  آمادگی آزمون tomer تومر به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان ترکی استانبولی تیکا

 استاد آيدا بهرنگی مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

آيدا بهرنگی

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد سارینا وفایی مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

سارینا وفایی

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد شاهین تهنیت مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

شاهین تهنیت

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد سوگند تنیده مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

سوگند تنیده

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان ترکی استانبولی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی تیکا می توانید زبان ترکی استانبولی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان ترکی استانبولی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان ترکی استانبولی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان ترکی استانبولی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان ترکی استانبولی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان ترکی استانبولی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان ترکی استانبولی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان ترکی استانبولی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان ترکی استانبولی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس ترکی استانبولی

در صفحه پروفایل اساتید زبان ترکی استانبولی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان ترکی استانبولی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازند.

استاد زبان ترکی استانبولی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان ترکی استانبولی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به آموزش مکالمه و آزمون های بین الملی همچون TÖMER (آزمون تومر) ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش ترکی استانبولی برای مقاطع تحصیلی دانشگاه های مختلف ترکیه تدریس خصوصی انجام دهند. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان ترکی استانبولی، دانلود کتاب زبان ترکی استانبولی،دانلود رایگان کتاب Hitit،دانلود کتاب istanbul coursebook ،یادگیری زبان ترکی در کوتاهترین زمان، دانلود کتاب yedi iklim،دانلود داستان ترکی استانبولی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی – تدریس زبان ترکی ) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان ترکی استانبولی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان ترکی استانبولی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان ترکی استانبولی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان ترکی استانبولی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان ترکی استانبولی ( ترکی استانبولی در سفر ) و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان ترکی استانبولی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان ترکی استانبولی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید تا بتوانید برای مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه به زبان ترکی استانبولی مسلط باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان ترکی استانبولی تیکا

 استاد مریم فخیمی مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

مریم فخیمی

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد ساناز ارفع مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

ساناز ارفع

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد ساناز مهداد مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

ساناز مهداد

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
 استاد حسام شیرزادی مدرس زبان ترکی استانبولی  در تیکا

حسام شیرزادی

مدرس تخصصی زبان ترکی استانبولی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان ترکی استانبولی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان ترکی استانبولی