پیام به پشتیبانی تیکا از طریق واتس اپ

آموزش زبان با اساتید مدرک آزمون TEFL

انگلیسی استاد دکتر قاسمی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
25هزار تومان
ساکن رشت هستم

"دانش قدرت است" به‌واقع این نقل‌قول امروزه توسط همگان قابل‌درک است. دانش، چهره‌های متفاوتی دارد، لذا قدرت‌های متفاوتی را نیز به ارمغان می‌آورد.اما بیش از هر مقطع دیگری از میلیون‌ها سال عمر زندگی زمین، ارتباطات به این فشردگی نبوده، لذا می‌توان با اطمینان کامل گفت، دانش قابلیت کرفتن ارتباط یا همان فهم زبان "linguistic knowledge" مادر تمام دانش هاست.
* توجه: ترجیحا تدریس به آقایان را خواهیم داشت. لطفا قبل از هرگونه رزرو کلاس، آموزشهای لازم را برای استفاده از سیستم هامورد استفاده، از پشتیبانی تیکا دریافت نمایید. رزرو و پرداخت شما به معنی حضور اینجانب در کلاس، در وقت تعین شده می باشد. لذا به هیچ عنوان هماهنگی دیگری، درخارج از وقت کلاس های تیکا و بیرون سیستم ارتباطی تیکا انجام نخواهد شد.

بیشتر...
( 1 ) 5.0
امتیاز مدرس
99
هزینه هرجلسه
4
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی دکتر قاسمی  

انگلیسی استاد شیوا حیدری مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی

شیوا حیدری

مدرس جدید
جلسه اول
20هزار تومان
ساکن تهران هستم

Academic IELTS Band score 9 General IELTS Band score 8.5 15سال سابقه تدریس مدرک TEF Canada C1 دارای 4 مدرک تدریس از انگلیس TKT 3 Modules Band کارشناسی ارشد ترجمه مترجم رسمی قوه قضاییه دارای مدرک مدیریت آموزشی زیر نظر پروفسور فرهادی و Jeremy Harmer & Carol Reed متخصص‌ آموزش و تصحیح نحوه مطالعه و محتوای مطالعه دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت در دانشگاه مردمی پاسدانا، کالیفرنیا آمریکا مترجم زبان فرانسوی رییس شرکت مشاوره تحصیلی بین المللی و مهاجرت نواندیشان افق لوتوس (تخصص کشور کانادا) 

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
207
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی شیوا حیدری  

انگلیسی استاد سعید خضری مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن ارومیه هستم

اینجانب 15 سال است که مشغول تدریس زبان انگلیسی هستم . منابع مورد استفاده برای دوره آیلتس کتابهای تست سری کمبریج و سوالات واقعی سالهای پیش و همچنین کتابهای New insight , Mindset و همینطور جزوه اختصاصی می باشند . لازم به ذکر است که :
داشتن مهارت زبانی خوب ، شرط لازم و نه کافی ، برای کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس است . رمز موفقیت در آزمون آیلتس : 1. آشنایی کامل با ساختار و محتوای آزمون 2. آشنایی با روشهای تقویت مهارت های زبانی در چهارچوب آزمون 3. به کارگیری تکنیک های کاربردی در بخش های مختلف آزمون 4. دسترسی به منابع غنی و مفید مختص آزمون و 5. تمرین مداوم با نمونه سوالات آزمون آیلتس می باشد . در آخر ، به یاد داشته باشید که موفقیت ، یک اتفاق تصادفی نیست بلکه نتیجه تکرار مداوم فرآیندی هدفمند و حاصل جمع گام های کوچک در گذر زمان است .

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
63
هزینه هرجلسه
1
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی سعید خضری  

انگلیسی استاد آسیه بیگی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن کرج هستم

سلام دوستان 😍
اسیه بیگی هستم. فوق لیسانس TEFEL با ۷ سال سابقه تدریس. در کنار من هر چهار مهارت زبان که شامل listening, speaking٫ Writing,و Reading رو تقویت میکنیم.
هدف اصلی مکالمه است با توجه به نیاز شما روی مهارتای دیگه‌هم‌کار میکنیم.
کتابای AmericanEnglish File و سری معتبر لغات و ... استفاده میکنم... حتما فیلم‌میبینیم و گروه واتساپی جهت مکالمه و ... دارییم ...

بیشتر...
( 1 ) 5.0
امتیاز مدرس
54
هزینه هرجلسه
34
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی آسیه بیگی  

انگلیسی استاد مهدی صفایی خرم مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن مشهد هستم

سلام. مهدی صفایی خرم هستم دارای مدرک فوق دکتری سم شناسی از آکادمی علوم چین، مدرک دکتری سم شناسی از کشور چین و کارشناسی ارشد سم شناسی محیط زیست از سوئد و دارای مدارک IELTS با نمره 8.5 و نیز TEFL (مدرک تدریس زبان انگلیسی به افرادی با زبان اول غیر انگلیسی) از کشور آفریقای جنوبی. تخصص تدریس انگلیسی بنده در زمینه آیلتس و تافل، زبان تجاری، مذاکره حرفه ای به انگلیسی و نیز زبان انگلیسی با کاربردهای آکادمیک است.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
63
هزینه هرجلسه
2
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی مهدی صفایی خرم  

انگلیسی استاد ابوالفضل حقوقی امندی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
20هزار تومان
ساکن تبریز هستم

دانشجو، مدرس و مترجم زبان انگلیسی هستم.
شیوه و متد آموزش زبان انگلیسی بنده مناسب تمامی سنین و سطوح می‌باشد، بطوریکه از A تا Z هر مبحث زبان انگلیسی رو مثل آب خوردن آموزش می دهم.
با من همراه باش تا تمام رموز و تکنیک های روان صحبت کردن و حفظ سریع لغات جدید و سخت، روشهای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری، مهارت های مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی، حتی نحوه نوشتن متن، پاراگراف و نامه به زبان انگلیسی و... رو بهت آموزش بدم.
و البته ناگفته نماند که برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، انواع مکالمه مبتدی، متوسط و پیشرفته رو نیز آموزش میدم.

I wish you the very best
🤞🏻💯 Good Luck

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
40
هزینه هرجلسه
6
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی ابوالفضل حقوقی امندی  

انگلیسی استاد پونه شرقی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
رایگان
ساکن آستارا هستم

سلام دوستان گرامی ، امیدوارم لحظه های خوبی رو در کنار آموزش زبان با هم داشته باشیم و به قول معروف هو فان کنیم ، من کلا ۳ ساله تدریس میکنم و راضی بودن همه بهتره خودت امتحان کنی تا بفهمی ؛)

بیشتر...
( 3 ) 2.7
امتیاز مدرس
27
هزینه هرجلسه
15
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه رایگان

ویدئو استاد زبان انگلیسی پونه شرقی  

انگلیسی استاد مهدی لاهرودی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
10هزار تومان
ساکن تبریز هستم

من مهدی لاهرودی هستم. مدرس زبان آلمانی هستم و شش سال سابقه تدریس در موسسات زبان مختلف را دارم و با زبان ساده و با روش مخصوص خودم که با رضایت زبان آموزان همراه بوده است ،تدریس خواهم کرد

بیشتر...
( 4 ) 4.8
امتیاز مدرس
72
هزینه هرجلسه
24
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی مهدی لاهرودی  

انگلیسی استاد مهران مرادزاده مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
30هزار تومان
ساکن اردبیل هستم

مهران مرادزاده فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری در رشته آموزش زبان انگلیسی هستم. از سال 1389 مشغول به تدریس در تمامی سطوح بوده ام و در حال حاضر به شکل حرفه ای تر با توجه به نیاز زبان آموز در مهارت های خاص مورد نیاز تدریسم رو ادامه میدم.

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
99
هزینه هرجلسه
0
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی مهران مرادزاده  

انگلیسی استاد حسین امینی مدرس زبان انگلیسی در تیکا
انگلیسی
جلسه اول
15هزار تومان
ساکن اصفهان هستم

دکتر حسین امینی هستم.
دکترای آموزش زبان انگلیسی
۱۸ سال سابقه تدریس به صورت آنلاین و حضوری در تمامی زمینه های آموزش زبان انگلیسی به شرح زیر. خوشحالم در خدمتتونم.
Dr. Hossein Amini
PHD
IELTS , TOEFL Instructor
Different Language Skills
Listening, Speaking, Reading, Writing
Conversation
Sub-skills such as Grammar,Vocabulary, Pronunciation
British or American accent
Phonetic and Phonology
TTC
High school trainer
Language in Function
...

بیشتر...
( 0 ) 0
امتیاز مدرس
63
هزینه هرجلسه
22
تعداد کل زبان آموزان
رزرو جلسه

ویدئو استاد زبان انگلیسی حسین امینی  

مدرک TEFL چیست ؟

مدرک TEFL (Teaching English as a Foreign Language- تدریس انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) ، TEFL certificate یا TEFL certification معمولاً به معنی مدرکی است که شامل حداقل 100 ساعت آموزش و 6 ساعت تمرین تدریسی می شود که مورد مشاهده و ارزیابی قرار گرفته است. این معنی معمول مدرک TEFL می تواند در تناقض با مدارک سطح پایین تر (مثل دوره های آخر هفته TEFL و بسیاری از دوره های آنلاین TEFL) و مدارک سطح بالاتر (مثل دیپلم های TEFL و کارشناسی ارشد TESOL) قرار بگیرد.

در صورت قبولی در آزمون TEFL چه شغل هایی می توانم داشته باشیم؟

تمام شغل ها؛ افراد زیادی با کارکردن در مدارس خصوصی زبان در مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان شروع می کنند اما شما همچنین می توانید شغل تدریس در کمپانی ها، کودکستان ها و یا دیگر کالج های آموزشی را نیز داشته باشید. با این حال شغل های دانشگاهی و بسیاری از شغل های آبرومند در دیگر جاها معمولاً برای افرادی کنار گذاشته می شوند که دارای مدارک بالاتر و یا چند سال تجربه هستند.

کدام یک از مدارک TEFL شناخته شده ترند؟

مدرک CELTA کمبریج؛ سه گانه TESOL احتمالاً در جایگاه دوم قرار می گیرد و بعد از آن مدرک SIT TESOL قرار خواهد داشت اما بستگی به کشوری دارد که می خواهید در آن کار کنید.

چطور می توانم دوره های مدرک TEFL را با هم مقایسه کنیم؟

مهم ترین نکته شناخته شده بودن مدرک است. اگر می توانید آگهی های استخدامی را پیدا کنید که در آنها مشخصاً نام یکی از مدارک ذکر شده، آن مدرک همان گزینه ای است که باید برای کسبش تلاش کنید. اگر نه، با مدارسی که کارکردن در آنها را مدنظر دارید(یا هر مدرسه دیگری در منطقه که فکرش را می کنید) تماس بگیرید و بپرسید که چه مدرکی را توصیه می کنند.

کدامیک از مدارک TEFL مورد قبول British Council است؟

The British Council تنها مدارکی را می پذیرد که حداقل 100 ساعت آموزش، 6 ساعت تمرین تدریس قضاوت شده را در بربگیرند و توسط یک دانشگاه یا هیئت آموزشی برگزار شده باشد. از آنجایی که برگزاری یک موضوع پیچیده است، هر کدام از شعبه های The British Council ترجیحی در مورد مدارکی که می شناسند دارند درست مثل مدرک متعلق به کمبریج، Trinity و SIT.

آیا واقعاً به یک مدرک TEFL نیاز دارید؟

بله. البته شغلهایی برای افرادی که آموزش TEFL ندیده اند نیز وجود دارد اما آنها بدترین شغل ها با بدترین کارفرماها یا بدترین موقعیت های مکانی هستند. آموزش دیدن حتماً به شما کمک خواهد کرد یا شغل بهتری را بدست آورید و باعث می شود که خود، دانش آموزان و مدیرانتان خوشحال تر باشید.

آیا بهتر است که مدرک TEFL را از طریق دانشگاه دریافت کنیم؟

برخی دانشگاه ها دوره CELTA کمبریج را برگزار می کنند که در این مورد فرقی نمی کند که دوره را در دانشگاه بگذرانید یا مراکز دیگر که بیشتر آنها مدارس خصوصی هستند. دانشگاه هایی که مدارک TEFL خاص خود را برگزار می کنند، هم می توانند شما را به خوبی تعلیم دهند اما قطعاً نباید انتخاب اول شما باشند چرا که مدرکی که تنها توسط یک مؤسسه خاص ارائه می شود در صنعت جهانی شناخته شده نخواهد بود.

آیا برای گذراندن دوره TEFL نیاز به مدرک دانشگاهی داریم؟

از نظر تئوری محتمل خواهد بود که بسیاری از دوره های TEFL را با معادل سطح A یا مدرک فارغ التحصیلی از دبیرستان دریافت کنید. اما دوره های پرطرفدارتر از شما مدرک دانشگاهی می خواهند. مهمتر اینکه شما باید از برگزارکنندگان TEFL ای که بدون توضیحی در مورد امکان دریافت شغل ، بعد از تمام کردن دوره شما را ثبت نام می کنند، دوری کنید.

آیا لازم است که مدرک دانشگاهی به زبان انگلیسی بگیرم؟

این نکته وقتی می تواند کمک کننده باشد که برای دریافت شغل در حال رقابت با کسانی هستید که مدارک و تجربه ای به اندازه شما دارند اما مدارک TEFL خاص و تجربه بسیار مهمتر از رشته ای است که شما در دانشگاه در آن تحصیل کرده اید. اکثریت معلمین انگلیسی به عنوان زبان دوم مدارک تحصیلی کاملاً غیرمرتبطی دارند.