استاد زبان انگلیسی میلاد قاسمیان

درباره مدرس

درود عزیزان بنده میلاد قاسمیان هستم در خدمتتون. امیدوارم حالتون خوب باشه. قبل از هر چیزی لطفا ویدیو معارفه بنده رو حتما تماشا کنید. بنده فردی هستم که زبان اموز رو به عنوان یک دوست تلقی کرده و سعی میکنم به بهترین شکل ممکن مطالب رو در ذهن زبان اموز القا کنم. متد بنده برای تدریس Task Base language learning هست. بطور خلاصه روشی است ک از زبان اموز خواسته میشود در مورد یک موضوع صحبت کند مطلب تهیه کند و .... اینجانب تسلط کافی بر صحبت کردن با دو لهجه امریکایی و بریتانیایی رو دارم و در صورتی که خواسته شما بریتیش باشد نکات انرا به شما عزیزان اموزش میدهم. همونطور که در ویدیو اشاره شده ، به اسپینگ و تلفظ توجه زیادی میکنم. باقی موارد در ویدیو معارفه گفته شده و برای سطوح بالاتر از کتاب های هزار و صد واژه و listening and speaking for ilets و .... استفاده میشود. پس منتظر چی هستید؟ جلسه ازمایشی که رایگانه رو با بنده رزرو کنید. سپاس بابت وقتی که گذاشتید. ارزو بهترینا.... مشاهده بیشتر

گروه هدف تدریس

نوجوان(13 تا 19 سال)
بزرگسال(31 تا 45 سال)
جوان(20 تا 30 سال)

مهارت های مدرس

تخصص های مدرس

تقویم مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی میلاد قاسمیان بیشتر بدانید

در قدم اول سعی می‌کنم با زبان‌آموز آشنا بشم و طوری رفتار می‌کنم ک زبان‌آموز من رو به‌عنوان یک دوست ببینه که اینکار تأثیر بسزایی در آموزش داره. روی لهجه فوکس زیادی می‌کنم. سعی می‌کنم همواره نکات تلفظ نیتیو وار لهجه آمریکایی یا بریتیش رو به زبان‌آموزان یاد بدم.

در بحث پایه از کتاب تاپناچ فاندامنتال، در بحث متن و ریدینگ از کتاب‌های اینساید و مکالمه روزمره speak now. برای سطوح بالاتر قسمت شنیداری و دیسکاشن از کتاب listening and speaking for Ielts استفاده می‌کنم و بیشتر سعی می‌کنم باتوجه‌به سطح زبان‌آموز، از منابع مختلف بهره بگیرم.

این سؤال خیلی کلی مطرح شده. باید بگم جواب قطعی نمیشه داد و بایستی با توجه به سطح زبان‌آموز اظهار نظر کرد. شناخت نقاط ضعف و قوت زبان‌آموز به این مهم بسیار کمک می‌کند.

خب کلاس‌های گروهی به‌صرفه‌تر تلقی می‌شوند و داشتن پارتنر برای یادگیری زبان خیلی می‌تونه به روند رشد زبان‌آموز کمک بکنه. از طرف دیگ کلاس‌های خصوصی خب بیشتر نقاط ضعف زبان‌آموز رو پوشش میده و سرعت یادگیری و رفع اشکال در اون به‌مراتب بالاتر هستش.

زبان‌آموزانی که قصد مهاجرت دارند و اون دسته از عزیزانی که می‌خوان قدرت اسپیکینگ خودشون رو ارتقا بدن و روی لهجه خودشون کار کنند همون‌طور که گفتم روی لهجه زیاد کار می‌کنم، کسایی که مایلند زبان رو از پایه شروع کنند و هم چنین کسایی که مایلند قدرت ریدینگشون رو بالا ببرند و...

خب یادگرفتن زبان جدای از بحث درآمدزایی و امکان مهاجرت به کشورهای دیگر فواید زیادی داره. به پیدا کردن دوستان مختلف کمک زیادی می‌کنه و اموختن زبان بنظرم یکی از شیرین‌ترین کارهاست.

بزرگ‌ترین اشتباه یک مدرس این می‌تونه باشه که تدریس رو منحصر به یک منبع درآمد ببینه و یا زمان کمی برای کلاس زبان و زبان‌آموزان بزاره و کلاس خشکی رو برگزار کنه.

آموزشگاه زبان آنلاین خوب بایستی دارای محیطی ساده باشه تا زبان‌آموز بتونه استاد و یا مبحثی رو که می‌خواد به‌راحتی پیدا کنه. در واقع دسترسی آسان داشته باشه. مهم‌ترین بخش که باید به آن پرداخته بشه اینه که پل ارتباطی بین زبان‌آموز و اساتید وجود داشته باشه که آموزشگاه آنلاین تیکا این قبیل موارد رو به نحو احسن اجرا کرده.

امتیاز شما به مدرس

هنوز هیچ نظری برای استاد ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

رزومه مدرس

1399 کارشناسی آموزش زبان انگیسی گنبد کاووس

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

کاربر عزیز تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.