استاد زبان انگلیسی نازنین جوهری

درباره مدرس

سلام به همه عزیزان نازنین هستم با سابقه ی پنج سال تدریس و دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی. تجربه ی تدریس در تمامی سطوح به صورت آنلاین و حضوری را داشته ام. I have received my TTC course certificate in our country, which is specifically designed for kids, teens, and adults. During my classes, I use a variety of useful books that help my students to stay engaged and interested in the learning process. My students and I have a goal-oriented learning plan, which makes the learning experience more enjoyable and enthusiastic. I also provide personalized homework based on their individual abilities.... مشاهده بیشتر

گروه هدف تدریس

کودک(3 تا 12 سال)
نوجوان(13 تا 19 سال)
بزرگسال(31 تا 45 سال)
جوان(20 تا 30 سال)
میانسال(بالای 46 سال)

مهارت های مدرس

تخصص های مدرس

تقویم مدرس

درباره استاد زبان انگلیسی نازنین جوهری بیشتر بدانید

من همیشه سعی می‌کنم درعین‌حال که جدیتمو در حین تدریس با گروه‌های سنی مختلف حفظ می‌کنم، با زبان‌آموزان خیلی دوستانه و مهربون برخورد کنم که بارها این رفتار من بازخوردهای خیلی خوبی داشته و همیشه انرژی مثبت متقابل بین من و اون‌ها در طول کلاس در جریان هستش .

باتوجه‌به سن‌وسال زبان‌آموز، میزان آشناییشون به زبان انگلیسی، اهداف و... کتاب موردنظر و ابزارهای مناسب رو انتخاب می‌کنم.

من صادقانه بهشون میگم که تو این مسیر به خودشون فرصت بدن و اونقدری انتظار بالا از خودشون نداشته باشن که دلسرد بشن چون یادگیری هر زبان جدیدی انرژی و زمان زیادی می‌خواد که این پیشرفت نیازمند تلاش مستمر در کنار مدرس مناسب هستش.

در کلاس خصوصی شما اطمینان دارید که کل زمان کلاس و شخص مدرس در اختیار شماست و فرد دیگه ای در کلاس نیست که سطح و میزان گیراییش با شما متفاوت باشه، از طرف دیگه تو کلاسای گروهی شانس اینو دارید پارتنرهای متفاوتی برای اشتراک‌گذاری مطالب و تعامل داشته باشید!

از نظر من برای همهٔ سنین مناسب هستش و این روزها دنیای آموزش آنلاین هیچ محدودیت سنی، زمانی و مکانی نداره !

اولینش شاید برای سنین پایین‌تر طبق تجربهٔ خودم استقلال هست به این صورت که فرزند شما این اعتمادبه‌نفس رو داره که در مواجهه با دنیای اطرافش یک زبان دیگه رو هم بلده که کارش رو راه می‌ندازه، ساده‌ترین مثال اینکه می‌تونه بازی‌هایی کامپیوتری و منوی گوشی و تبلتشو بخونه و حتی با افراد خارجی زبان در سنین بالاتر صحبت یا چت کنه که در تقویت زبان بهش کمک شایانی می‌کنه، تو مسافرت‌ها، یا ارتباط گرفتن با توریست‌ها و خیلی چیزهای دیگه از جذابیت‌های دونستن زبان دوم هستند.

نمی‌تونیم بگیم نداشتن هر کدوم فقدان به‌حساب میاد یا نه چون هر دو تا در جایگاه خودشون خوب و مؤثر هستن، شاید معلم زبان نیتیو ارتباط فرهنگی و تاریخی قوی با شما نداشته باشه که در بعضی از موارد می‌تونه کارتون رو سخت کنه!

اینکه نقاط ضعف و قدرت بچه‌ها رو یکسان ببینه و به تفاوت‌های فردی و ذهنی بچه‌ها توجهی نکنه، و سطح صحبت‌کردن و دایرهٔ لغاتش رو متناسب با سطح کلاس تطبیق نده و بچه‌ها رو زده کنه و حس اضطراب رو در اونها به وجود بیاره.

از انواع معلم‌ها با ویژگی‌های خاص برای اهداف خاص زبان‌آموزان استفاده کنه، حقوق مدرس و زبان‌آموز رو در صدر اهداف آموزشی مؤسسه قرار بده تا حق کسی پایمال نشه و پشتیبانی خوبی داشته باشه و حمایتگر هر دو گروه مدرس و دانش‌آموز باشه.

امتیاز شما به مدرس

هنوز هیچ نظری برای استاد ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

رزومه مدرس

1396 کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی پیام نور

قوانین رزرو و برگزاری

پس از رزرو کلاس منتظر تایید یا رد درخواست از طرف استاد بمانید. نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس، آمادگی حضور در کلاس را داشته باشید ...

می دونستی ۱۴ روز ضمانت بازگشت مبلغ داری؟

کاربر عزیز تیکا گارانتی پرداخت داره و فقط از درگاه امن تیکا پرداخت را انجام دهید. اگر هر اتفاقی پیش بیاد ما هوات رو داریم، خیالت راحت.