جست و جو کنید

خانه صفحه اصلی سامانه آموزش زبان تیکا سوالات متداول صفحات دیگر سوالات متداول آیا با گذراندن کلاس‌های خصوصی تیکا می‌توانم مدرک زبان نیز بگیرم؟

آیا با گذراندن کلاس‌های خصوصی تیکا می‌توانم مدرک زبان نیز بگیرم؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریه آخرین ویرایش، سه شنبه, 12 مهر 1401

شما برای دریافت مدرک کافی است در پنل زبان‌آموزی خودتان به قسمت درخواست مدرک مراجعه کنید. در این قسمت شما می‌توانید بین مدرک تیکا و مدرک آزمون جامع زبان سفیر انتخاب کنید. مدرک تیکا برای همه 14 زبان مورد تدریس در دسترس شما قرار دارد. مدرک آزمون جامع سفیر نیز برای زبان‌های فرانسوی و انگلیسی صادر می‌شود. توجه داشته باشید مراحل تأیید شدن و آماده‌شدن مدرک شما بعد از ثبت درخواست شما حدود یک ماه طول می‌کشد.

 

مدرک آموزش زبان تیکا

مدرک زبان تیکا شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟

مدرک زبان تیکا برای همه زبان‌آموزانی که با موفقیت حداقل یک ترم را در کلاس‌های آنلاین به پایان برسانند صادر می‌شود. این مدرک شامل امضای مسئول نظارت بر اساتید تیکا و نام مدرس زبان شما می‌شود. تعداد جلساتی که زبان‌آموز در تیکا گذرانده است و نمره ارزیابی کیفی که توسط استاد به هر زبان‌آموز اختصاص داده می‌شود نیز در گواهی شما درج خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید تصویر خود را نیز جهت ملحق شدن به مدرک خودتان برای همکاران تیکا در پشتیبانی ارسال کنید. 

این گواهی ضمانت می‌کند که شما در تعداد جلسات مشخص شده به‌صورت هم‌زمان و آنلاین حضور داشته‌اید و نمره‌ای که استاد به شما می‌دهد نیز نتیجه عملکرد شما در طول جلسات و در آزمون نهایی است. 

مدرک آزمون جامع سفیر

همچنین شما می‌توانید به‌عنوان یکی از زبان‌آموزان تیکا با شرکت در آزمون جامع مدرک سفیر و موفقیت در این آزمون، مدرک دریافت کنید. این آزمون آنلاین برگزار می‌شود. توجه داشته باشید آزمون‌های بین‌المللی زبان همچون آیلتس، تافل، آزمون گوته و ... توسط مراکز اصلی خود این آزمون‌ها و حضوری برگزار می‌شوند. اطلاعات دقیق‌تر را می‌توانید از سفارت کشور مدنظر خود دریافت کنید.

سؤالات دیگری که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

چطور استاد زبان مناسب خودم را انتخاب کنم؟

مزایای یادگیری آنلاین با اساتید تیکا چه هستند؟

 

چقدر براتون مفید بود؟