مقالات آموزش زبان، جدیدترین منابع یادگیری زبان

خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 15 تیر 1401

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

حفظ کردن لغات زبان یکی از مهمترین نکات یادگیری زبان جدید است. هر کدام از ما بنا به دلایل و اهداف خاصی زبان انگلیسی را یاد می‌گیریم. برخی قصد مهاجرت و تحصیل دارند و برخی برای پیشرفت شغلشان و یا ارتباط برقرار کردند با افراد دیگر از کشورهای گوناگون به زبان انگلیسی نیاز دارند. هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی هر چه که باشد لازم است گاهی اوقات به کشورهای مورد نظر خود که اغلب به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند سفر کنید. بنابراین از قبل باید خودتان را برای گفتگو و مکالمه در برخی از مکان‌ها که مهم‌ترین آن در ابتدا فرودگاه است آماده کنید. از آنجایی‌ که مکالمه در فرودگاه برای هر مسافری ضروری است؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم یک مکالمه انگلیسی در فرودگاه را با یکدیگر یاد بگیریم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 14 تیر 1401

دسته بندی: english grammar

زمان مطالعه: 10 دقیقه

گرامر بخشی از پروسه یادگیری هر زبان است. حرف اضافه by کاربردهای بسیار زیادی در زبان انگلیسی دارد و در موقعیت‌های مختلف و در جملات زیادی به کار گرفته می‌شود. درست است که این کلمه بیشتر به معنای حرف اضافه کاربرد دارد، اما گاهی اوقات می‌تواند معنای قید نیز داشته باشد. در ادامه می‌خواهیم درباره کاربرد حرف اضافه by در زبان انگلیسی صحبت کنیم تا اشتباهات رایجی که ممکن است هنگام نوشتن و یا صحبت کردن داشته باشید را برطرف کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 13 تیر 1401

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

مدیریت به فرآیند سازمان‌دهی، برنامه‌ریزی، آموزش، رهبری و ایجاد یک سازمان یا یک کسب‌وکار گفته می‌شود. همچنین به مدیریت فرایند کنترل منابع انسانی، فیزیکی و مالی یک کسب‌وکار نیز می‌گویند. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که برای افرادی که قصد وارد شدن به این حوزه را دارند، دانستن اصطلاحات ضروری به زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد. بنابراین در ادامه می‌خواهیم به لغات زبان در حوزه اصطلاحات مدیریت به زبان انگلیسی بپردازیم تا مانند یک فرد حرفه‌ای وارد این حوزه شوید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 12 تیر 1401

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هیچ کاری در این دنیا آسان نیست و بدون شک یادگیری یک زبان جدید نیز به تلاش زیادی نیاز دارد. اما به این معنی نیست که انجام دادن این کار غیرممکن است زیرا هر سال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با موفقیت به زبان دوم، سوم و یا چهارم مسلط می‌شوند. ازآنجایی‌که زبان انگلیسی یکی از زبان‌های بسیار مهم در جهان است. فرقی ندارد که شما در چه مرحله‌ای از زندگی خود قرار دارید، زیرا یادگیری زبان و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی می‌تواند توانایی‌های شما را افزایش دهد و دریچه جدیدی را به فرهنگ کشور دیگری باز کند. اما در این میان باورهای اشتباه درباره یادگیری زبان انگلیسی بسیار است که ممکن است خیلی از افراد را از یادگیری باز دارد. بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره باورهای اشتباه در یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم تا اگر با آن‌ها مواجه شدید بدانید که هیچ پایه و اساس درستی ندارند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 10 تیر 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یادگیری زبان چینی یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا محسوب می‌شود، اما اگر آن را یاد داشته باشید می‌توانید در زمینه‌های مختلفی مشغول به کار شوید زیرا این زبان یکی از زبان‌های بسیار مهم و پرطرفدار در زمینه تجارت است. برای تمام افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند توصیه می‌شود تا منابع مفید و عالی برای خود تهیه کنند. اما جای نگرانی نیست زیرا نیازی ندارید برای تهیه منابع، هزینه زیادی صرف کنید، بلکه می‌توانید کتاب‌ها، پادکست‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی را پیدا کنید که به صورت کاملاً رایگان در اختیار زبان آموزان چینی قرار دارند. در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان چینی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 09 تیر 1401

دسته بندی: learning german

زمان مطالعه: 10 دقیقه

برای اینکه بتوانید در زبان آلمانی به تسلط نسبی برسید نیازی نیست حتماً به کلاس‌های مختلف و آموزشگاه زبان بروید، بلکه با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید منابع مختلف و رایگانی را پیدا کنید که می‌تواند در یادگیری زبان آلمانی به شما کمک کند. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید زبان آلمانی را یاد بگیرید، در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان آلمانی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 08 تیر 1401

دسته بندی: learning italian

زمان مطالعه: 10 دقیقه

تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید و وقت کافی دارید بدون اینکه برای یادگیری زبان ایتالیایی به کلاس‌های مختلف بروید و هزینه‌های زیادی پرداخت کنید، می‌توانید با استفاده از منابع آموزشی رایگان مانند پادکست، کتاب، سایت، فیلم، آهنگ و... زبان ایتالیایی را یاد بگیرید. در حال حاضر منابع گوناگونی به صورت رایگان در اینترنت برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته در دسترس هستند بنابراین در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان ایتالیایی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 07 تیر 1401

دسته بندی: learning french

زمان مطالعه: 10 دقیقه

این روزها  یادگیری زبان دیگر به کلاس رفتن وابسته نیست بلکه می‌توان با استفاده از منابع مختلفی که در اینترنت و به صورت رایگان وجود دارد یادگیری زبان را آغاز کرد. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید زبان فرانسوی را یاد بگیرید، می‌توانید از روش‌های مختلفی برای انجام این کار استفاده کنید. به طور مثال مهارت‌های گوش دادن که بخش مهمی از یادگیری زبان فرانسوی است را می‌توانید از طریق گوش کردن به پادکست تقویت کنید و یا به سایت‌های مختلف که منابع یادگیری زبان فرانسوی هستند مراجعه کنید. همچنین کتاب‌ها نقش بسیار موثری در یادگیری یک زبان جدید دارند. خوشبختانه شما می‌توانید در هر جایی با استفاده از تلفن همراه خود یادگیری زبان فرانسوی را دنبال کنید. اما برای اینکه با این منابع رایگان آشنا شوید در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان فرانسوی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 06 تیر 1401

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

ما در عصر دیجیتالی زندگی می کنیم که تقریباً تمامی کارها با استفاده از اینترنت و تلفن های همراه انجام می شود و همه چیز بسیار راحت و در دسترس است. این موضوع برای  یادگیری زبان نیز صادق است به طوری که شما می توانید تنها با دانلود چند پادکست، کتاب و یا سر زندن به سایت‌های مختلف، زبان خود را تقویت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید لپ تاپ، تلفن همراه و اینترنت است. هرجا که باشید می‌توانید از پادکست‌ها برای گوش دادن به زبان انگلیسی استفاده کنید و یا کتاب‌های مختلفی برای زبان انگلیسی مطالعه کنید، اما دانستن اینکه کدام یک از این منابع می‌تواند برای شما مفید باشد و یا کدام یک از آن ها رایگان هستند می‌توانند مسیر یادگیری شما را سریع تر کند. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 05 تیر 1401

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

روش های یادگیری زبان بسیار متنوع است. هنگامی که شما به کشور خارجی سفر می‌کنید که زبان اصلی آن‌ها انگلیسی است ،ناچار هستید تا به این زبان صحبت کنید. صحبت کردن به زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با افرادی که در خیابان، مغازه، فروشگاه و... میبینید ضروری است. در واقع باید گفت شما باید نحوه درخواست قیمت به زبان انگلیسی، نحوه برخورد با مشکلات خرید، نحوه دریافت جزئیات درباره ویژگی‌های یک محصول و تمام نکات مرتبط را بدانید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مکالمه انگلیسی در فروشگاه را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از جملات و کلمات آن ب‌توانید هنگام مراجعه کردن به فروشگاه‌ها در کشورهای خارجی به‌راحتی خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب