مقالات آموزش زبان، جدیدترین منابع یادگیری زبان

خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 10 تیر 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یادگیری زبان چینی یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا محسوب می‌شود، اما اگر آن را یاد داشته باشید می‌توانید در زمینه‌های مختلفی مشغول به کار شوید زیرا این زبان یکی از زبان‌های بسیار مهم و پرطرفدار در زمینه تجارت است. برای تمام افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند توصیه می‌شود تا منابع مفید و عالی برای خود تهیه کنند. اما جای نگرانی نیست زیرا نیازی ندارید برای تهیه منابع، هزینه زیادی صرف کنید، بلکه می‌توانید کتاب‌ها، پادکست‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی را پیدا کنید که به صورت کاملاً رایگان در اختیار زبان آموزان چینی قرار دارند. در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان چینی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 09 تیر 1401

دسته بندی: learning german

زمان مطالعه: 10 دقیقه

برای اینکه بتوانید در زبان آلمانی به تسلط نسبی برسید نیازی نیست حتماً به کلاس‌های مختلف و آموزشگاه زبان بروید، بلکه با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید منابع مختلف و رایگانی را پیدا کنید که می‌تواند در یادگیری زبان آلمانی به شما کمک کند. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید زبان آلمانی را یاد بگیرید، در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان آلمانی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 08 تیر 1401

دسته بندی: learning italian

زمان مطالعه: 10 دقیقه

تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید و وقت کافی دارید بدون اینکه برای یادگیری زبان ایتالیایی به کلاس‌های مختلف بروید و هزینه‌های زیادی پرداخت کنید، می‌توانید با استفاده از منابع آموزشی رایگان مانند پادکست، کتاب، سایت، فیلم، آهنگ و... زبان ایتالیایی را یاد بگیرید. در حال حاضر منابع گوناگونی به صورت رایگان در اینترنت برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته در دسترس هستند بنابراین در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان ایتالیایی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 07 تیر 1401

دسته بندی: learning french

زمان مطالعه: 10 دقیقه

این روزها  یادگیری زبان دیگر به کلاس رفتن وابسته نیست بلکه می‌توان با استفاده از منابع مختلفی که در اینترنت و به صورت رایگان وجود دارد یادگیری زبان را آغاز کرد. اگر شما جزو افرادی هستید که قصد دارید زبان فرانسوی را یاد بگیرید، می‌توانید از روش‌های مختلفی برای انجام این کار استفاده کنید. به طور مثال مهارت‌های گوش دادن که بخش مهمی از یادگیری زبان فرانسوی است را می‌توانید از طریق گوش کردن به پادکست تقویت کنید و یا به سایت‌های مختلف که منابع یادگیری زبان فرانسوی هستند مراجعه کنید. همچنین کتاب‌ها نقش بسیار موثری در یادگیری یک زبان جدید دارند. خوشبختانه شما می‌توانید در هر جایی با استفاده از تلفن همراه خود یادگیری زبان فرانسوی را دنبال کنید. اما برای اینکه با این منابع رایگان آشنا شوید در ادامه می‌خواهیم به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان فرانسوی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 06 تیر 1401

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

ما در عصر دیجیتالی زندگی می کنیم که تقریباً تمامی کارها با استفاده از اینترنت و تلفن های همراه انجام می شود و همه چیز بسیار راحت و در دسترس است. این موضوع برای  یادگیری زبان نیز صادق است به طوری که شما می توانید تنها با دانلود چند پادکست، کتاب و یا سر زندن به سایت‌های مختلف، زبان خود را تقویت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید لپ تاپ، تلفن همراه و اینترنت است. هرجا که باشید می‌توانید از پادکست‌ها برای گوش دادن به زبان انگلیسی استفاده کنید و یا کتاب‌های مختلفی برای زبان انگلیسی مطالعه کنید، اما دانستن اینکه کدام یک از این منابع می‌تواند برای شما مفید باشد و یا کدام یک از آن ها رایگان هستند می‌توانند مسیر یادگیری شما را سریع تر کند. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 05 تیر 1401

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

روش های یادگیری زبان بسیار متنوع است. هنگامی که شما به کشور خارجی سفر می‌کنید که زبان اصلی آن‌ها انگلیسی است ،ناچار هستید تا به این زبان صحبت کنید. صحبت کردن به زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با افرادی که در خیابان، مغازه، فروشگاه و... میبینید ضروری است. در واقع باید گفت شما باید نحوه درخواست قیمت به زبان انگلیسی، نحوه برخورد با مشکلات خرید، نحوه دریافت جزئیات درباره ویژگی‌های یک محصول و تمام نکات مرتبط را بدانید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مکالمه انگلیسی در فروشگاه را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از جملات و کلمات آن ب‌توانید هنگام مراجعه کردن به فروشگاه‌ها در کشورهای خارجی به‌راحتی خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 04 تیر 1401

دسته بندی:

زمان مطالعه: 10 دقیقه

شاید فکر می‌کنید یادگیری زبان جدیدی چون زبان روسی بسیار سخت و زمانبر است. به نظر شما چند راه برای یادگیری زبان روسی وجود دارد؟ در واقع این سوال ممکن است بی پاسخ بماند، زیرا امروزه راه‌های بسیار گوناگونی برای یادگیری این زبان در دسترس است از کتاب‌ها، پادکست‌ها، فیلم، آهنگ و... گرفته تا با هر چیزی که فکرش را بکنید می‌توانید زبان روسی خود را تقویت کنید یا شروع به یادگیری کنید. اما هنگامی‌که قصد دارید منابع موردنیاز خود را برای یادگیری این زبان تأمین کنید ممکن است ندانید که چه منابعی برای شما مناسب است و یا منابع رایگان برای یادگیری زبان روسی کدام هستند. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه به معرفی منابع رایگان برای یادگیری زبان روسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 03 تیر 1401

زمان مطالعه: 10 دقیقه

قطعاً جستجو کردن شغل برای هر فردی می‌تواند استرس‌های زیادی به همراه داشته باشد، اما آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چه چیزی استرس‌زاتر است؟ باید گفت مصاحبه کاری از پیدا کردن شغل نیز استرس‌زاتر است. اما اگر می‌خواهید خودتان را برای فرصت‌های پیش روی کاری‌تان آماده کنید، باید بتوانید تا در مصاحبه کاری سربلند بیرون بیایید. اگر با قصد کار در کشور دیگری می‌خواهید مهاجرت کنید، لازم است با شرایط مصاحبه آشنا شوید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مهم‌ترین سؤالاتی که ممکن است در مصاحبه کاری از شما پرسیده شود را بررسی کنیم و به توضیح پاسخ به سؤالات رایج در مصاحبه کاری انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 02 تیر 1401

دسته بندی: learning english

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یادگیری زبان جدید راه‌حل‌های زیادی دارد. هنگامی که وقت آزاد دارید ماندن در خانه و مطالعه زبان انگلیسی می‌تواند یکی از راه‌های دلخواه برای بسیاری از افراد باشد، اما همان‌طور که می‌دانید در کنار مطالعه کردن، گوش دادن به آهنگ‌هایی به زبان انگلیسی باعث می‌شود تا هم درک شنیداری خود را بالا ببرید و هم با زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید. در همین راستا می‌خواهیم در ادامه آهنگ‌هایی که می‌توان با آن زبان انگلیسی را یاد گرفت به شما معرفی کنیم تا بتوانید هر زمان که دوست دارید مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 01 تیر 1401

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر می‌خواهید به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید، لازم است که با لغات زبان فعالیت‌های روزمره اشنایی داشته باشید. اصطلاحات بانکی در انگلیسی برای تمامی افرادی که در بانک کار می‌کنند و یا بازرگان و تاجر هستند مفید است. اگر در حال مطالعه زبان انگلیسی تجاری و اقتصادی هستید، دانستن برخی از اصطلاحات بانکی در زبان انگلیسی می‌تواند به شما اطلاعات مفیدی را ارائه دهد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره رایج‌ترین اصطلاحات بانکی در انگلیسی که ممکن است در بسیاری از جاها با آن برخورد کنید صحبت کنیم.

ادامه مطلب