تیم تیکا

تیکا تنها یک تیم نیست؛ ما در تیکا یک خانواده ایم و همواره تلاش میکنیم تا محصول و خدمات بهتری به همراهان مان ارائه دهیم. اگر مایل به همکاری هستید و یا تخصص خاصی در یک زمینه دارید می توانید به ما ملحق شوید.

حامد وفائی

حامد وفائی

CEO

علاقه‌مند به یادگیری و یاددادن ... حامد همیشه توی شرایط سخت هوای تیم رو داشته و به تیم روحیه داده. از نظر حامد هیچ غیر ممکنی وجود نداره، فقط کافیه شروع کنی ... حامد فقط یک مدیر نیست، دوست خوب همه تیمه و هر جا که ازش کمک بخوایم کنارمون میشینه و باهم کار رو جلو می‌بریم ... این یعنی یک لیدر واقعی!
حسین محسنیان

حسین محسنیان

Co founder

یکی از خوش‌فکرهای تیکا، خلاقیت و کیفیت از جمله ویژگی‌های حسین هستش. حسین باتجربه و تحصیلاتش در برنامه‌نویسی و website developement ستون فنی تیکاست. حسین یک دوست عالی واسه همه ماست، بهترین ایده‌ها تو تصمیم‌های تیکا همیشه مال حسینه!
عارفه سالاریه

عارفه سالاریه

SEO Specialist / CMO

عارفه منضبط و باحوصله، ساکت کار خودش و می‌کنه و همیشه با کارهاش غافلگیرت می‌کنه، امان از زمانی که شروع به صحبت کنه می‌بینی که چقدر این آدم فکر می‌کنه.
علی کاظمی

علی کاظمی

Head Of Back-End

علی همیشه دوست داره کار و به بهترین شکل انجام بده، انرژی خوب و خلاق‌بودن از ویژگی هاشه!
پارسا مهری

پارسا مهری

Digital Marketer

پارسا جوون‌ترین عضو تیمه، خیلی خلاق و باهوشه، آشنا با تکنولوژی و پرانرژیه! با اینکه به سن و سالش نمی‌خوره یکی از خفن‌های تیم مارکتینگ تیکاست!
خاطره محمدی

خاطره محمدی

Content Producer

خاطره یک نویسنده به تمام معناست، بسیار با تجربه و باهوشه! خیلی هم مهربون و خوش‌صحبته و با اینکه همیشه کنار ما نیست که ببینیمش اما همه ما خوشحالیم که تو تیم تیکا همراه ماست.
امیر امینی

امیر امینی

Technical Consultant

امیر از روزهای اول همراه تیم بوده و هر جا احتیاج به کمک بوده، با راهکارهای خلاقانه‌اش مسیرهای نو پیش روی تیم گذاشته!
فاطمه عسگری

فاطمه عسگری

CRM

فاطمه تو تیم پشتیبانی تیکاست، یکی از دوستان خوب ما که وقتی شما با پشتیبانی تماس می‌گیرید، کمکتون می‌کنه تا مشکلتون رو حل کنید و جوابتونو پیدا کنید. خیلی باحوصله و باهوشه، ما خوشحالیم که تو تیممون فاطمه رو داریم.
مولود محمدپور

مولود محمدپور

CRM

مولودجان از دوستان خوب و با پشتکار ما در تیم پشتیبانی تیکا هست. درسته که نزدیک ما نیست و ما هر روز کنارمون نمیبینیمش اما خیلی خوشحالیم که همکار ماست. مولود تمام ویژگی‌هایی که انتظار میره یک پشتیبان خوب داشته باشه رو داره و با حوصله جوابتون رو میده وقتی با ما تماس می‌گیرید.
مهدی زینلی

مهدی زینلی

Font-End Developer

یکی از همکاران خوب ما تو تیم فنی مهدی هست! تو کارش حرفه ایه و جدی! تیم فنی فقط با کسی مثل مهدی میتونست به بهترین شکل کامل بشه که شد خداروشکر!