فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
پریسا اکبری معین
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا38 زبان آموز / 52 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
ثنا هاشمی جم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 6 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
مهدیه اکبری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:105 هزار تومان
نگار مرتضوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا92 زبان آموز / 911 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
مهدی صفایی خرم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا234 زبان آموز / 1646 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا75 زبان آموز / 959 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
زهرا رحمانی بدخش
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
سمیرا سعادت فر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 16 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
فاطمه دلارامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 36 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
راضیه بهدانی
راضیه بهدانی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
...

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کلاس آنلاین

بزرگترین مزیت استفاده از خدمات آموزشگاه زبان آنلاین، امکان برگزاری کلاس در زمان و مکان دلخواه است. وقتی با یک فرد مشخص و در ساعت مشخصی قرار بگذارید تا مکالمه انگلیسی داشته باشید، این کار تبدیل به یک عادت خواهد شد. به علاوه بیشتر اساتید زبان باتجربه در سراسر ایران و دنیا وجود دارند که دسترسی به آن ها به صورت فیزیکی شاید ممکن نباشد. اما به کمک اینترنت، این موانع به راحتی از سر راه برداشته میشوند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای مکالمه

مهارت و تسلط استاد در تاثیر گذاری آموزش تاثیر زیادی دارد. بهترین روش انتخاب یک آموزشگاه خوب، توجه کردن به نظرات زبان آموزانی است که یک ترم را در آن آموزشگاه گذرانده باشند. البته در این موارد نباید نظر یک فرد مشخص را مد نظر قرار داد. توجه به تجربه و سطح استاد زبان مد نظرتان نیز اهمیت زیادی دارد. پس از در نظر گرفتن این موارد، آموزشگاه زبانی که به شما نزدیکتر و در دسترس تر باشد ایده آل است! زیرا شما برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود نیاز دارید مرتب به این آموزشگاه زبان مراجعه کنید. همچنین شما می توانید لهجه آمریکایی را نیز در کلاس های خصوصی دنبال کنید.

اگر دوره آموزش مکالمه انگلیسی را انتخاب کرده اید، بهتر است قبل از شروع تقاضای تعیین سطح و مشاوره دهید. در این تعیین سطح که توسط استاد انجام میشود شما میتوانید هدف خود را به طور دقیقتری تعیین کنید. در نهایت میتوانید درمورد روش های پرداخت هزینه سئوال بپرسید. در صورتی که امکان برگشت هزینه کلاس های برگزار نشده به شما وجود داشته باشد، میتوانید با خیال راحت تری پرداخت خود را انجام دهید. آموزش زبان به صورت آنلاین  می تواند باعث شودبرای تمرینات خود وقت بیشتری داشته باشید.

تضمین بازگشت هزینه و پرداخت امن

در پلتفرم زبان آنلاین تیکا، شما میتوانید از بین تعداد زیادی از اساتید انتخاب خودتان را داشته باشید. برای مشاوره در انتخاب، پشتیبان های زبان آموزان در خدمت شما هستند. به علاوه شما میتوانید هرروز برای روز بعد کلاس رزرو کنید. همچنین تا 12 ساعت قبل از برگزاری کلاس میتوانید با توافق با استاد زمان کلاس را جا به جا کنید. برای کلاس دوره مکالمه انگلیسی هزینه هر جلسه به صورت تک جلسه قابل پرداخت و رزرو است. در عین حال اما برای برخورداری از تخفیف بیشتر میتوانید به صورت ده جلسه ای رزرو خود را انجام دهید. در حالت رزرو چند جلسه ای میتوانید مطمئن باشید زبان آموز دیگری در ساعت مد نظر شما با استاد کلاس زبان نخواهد داشت.

هزینه شما در کیف پول حساب کاربری شما محفوظ است. هزینه هر کلاس تنها بعد از برگزاری کلاس و ثبت گزینه "برگزار شده" توسط استاد به حساب کاربری استاد منتقل خواهد شد. در نتیجه در صورتی که شما به طور منظم در کلاس های خود شرکت کرده باشید و با توافق با استاد به این نتیجه برسید که در زمان دیگری قصد دارید ادامه دهید، یا بهتر است با استاد دیگری ادامه دهید، مبلغ به حساب شما باز میگردد.

دوره فشرده مکالمه انگلیسی چقدر طول میکشد؟

همانطور که در بالا گفتیم، یادگیری مکالمه به تدریج رخ میدهد. با این وجود در صورتی که هرروز یک ساعت مکالمه را تمرین کنید، قطعا در مدت زمانی کوتاه تر به هدف خودتان دست پیدا میکنید! به طور کلی اگر بیش از سه روز در هفته کلاس آموزش مکالمه انگلیسی بردارید، دوره شما فشرده محسوب میشود. توجه داشته باشید که در کنار کلاس آنلاین یا حضوری حتما باید خودتان نیز مطالب ارائه شده را تمرین کنید.

در صورتی که برنامه کلاس فشرده شما بدون توجه به نیاز شما چیده شده باشد، ممکن است باعث هدر رفتن انرژی شما شود. بنابراین بهتر است برای برنامه ریزی کلاس خصوصی حتما از یک برنامه انعطاف پذیر و منطقی استفاده کنید. در صورتی که از نظر زمان در مضیقه نباشید، رزرو کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت یک روز در میان مناسب شما خواهد بود.

طول دوره مکالمه:

اگر از سطح صفر مطلق شروع کنید، به طور کلی 60 جلسه طول میکشد تا به سطح پیش-متوسط برسید. یعنی حالتی که بتوانید از پس مکالمه روزمره زبان انگلیسی بربیایید. اما اگر کمی آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشید، میتوانید سریعتر پیشرفت کنید.

در جلسه آزمایشی نیاز خود را به طور دقیق با استاد در میان بگذارید. برای مثال اگر بیشتر برای مسافرت و خرید به زبان انگلیسی نیاز دارید، میتوانید در تعداد جلسات کمتری به هدف خود برسید.

مبتدی تا پیش متوسط: 30 جلسه

پیش متوسط تا متوسط: 30 جلسه

متوسط تا فرا متوسط: 30 جلسه

فرامتوسط تا پیشرفته: 30 جلسه

هزینه دوره مکالمه:

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی آنلاین مکالمه انگلیسی، بین 30-90 هزارتومان است. البته در حالت کلی با توجه به تخفیف های پکیج های ده و پنج جلسه ای، میتوانید بهترین برنامه ریزی را برای برخورداری از یک دوره دارای تخفیف داشته باشید.

آیا آموزش مکالمه زبان انگلیسی بدون گرامر ممکن است؟

بیشتر زبان آموزان ایرانی دید مثبتی نسبت به گرامر ندارند! علت این امر عدم تمرین کافی برای جمله سازی در کلاس های زبان مدرسه است. در صورتی که صرفا قوانین گرامر به زبان آموز دیکته شود، او نمیتواند از آن ها استفاده کند. همانطور که کودکان هنگام یادگیری زبان باید بارها جملات را بسازند و اشتباه کنند، شما نیز باید اشتباه کنید! اما در صورتی که استاد زبان ابتدا شما را در معرض یک مثال مناسب قرار دهد، شما به مرور متوجه این قوانین میشوید، بدون اینکه نیازی به حفظ کردن آن ها داشته باشید.

اما گرامر یا دستور زبان در واقع یک میانبر برای زبان آموزان بزرگسال است. در مقایسه با کودکان، زبان آموزان بزرگسال سریعتر متوجه روش های جمله سازی خاص هر زبان میشوند. اسپیکینگ یا مکالمه تنها با استفاده از جملات ممکن است. شما نمیتوانید کلمات را به تنهایی ادا کنید! و ساختن جملات نیازمند دانش گرامر است. شما در کودکی نیز گرامر را به صورت تکرار و با آزمون و خطا یاد گرفته اید. برای ساختن جملات انگلیسی نیز میتوانید از همین روش استفاده کنید!

انتخاب بهترین استاد برای مکالمه زبان انگلیسی

برای انتخاب استاد مناسب خودتان، میتوانید از لیست اساتید زبان تیکا استفاده کنید. شما میتوانید بر اساس مهارت ها و تخصص ها فیلترهای جست و جوی استاد را تعیین کنید. در ادامه با پیدا کردن استاد مد نظر خودتان، میتوانید اطلاعات پروفایل استاد را هم در نظر بگیرید. از ویژگی های مهم تیکا این است که همه اساتید ویدیوی معرفی دارند و هیچ استادی بدون ویدیوی معرفی فعال نخواهد شد. همچنین پیگیری کلاس های شما توسط اساتید تیکا انجام میشود. 

برای گرفتن بهترین تصمیم میتوانید یک جلسه آزمایشی با هر استاد رزرو کنید.

  • چقدر طول میکشد مکالمه انگلیسی یاد بگیریم؟

برای تسلط به زبان انگلیسی از سطح صفر، حداقل به 300 ساعت تمرین در کلاس و خارج از کلاس نیاز دارید.

  • بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی کدام است؟

بهترین آموزشگاه زبان، نزدیکترین و در دسترس ترین آن هاست. آموزشگاه زبان آنلاین تیکا همیشه در دسترس است. کلاس آنلاین میتواند موانع بسیاری را از سر راه یادگیری زبان شما بردارد.

  • هزینه دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟

هزینه هر ساعت کلاس خصوصی انگلیسی بسته به سطح شما بین 30-90 هزارتومان خواهد بود.