آموزش لغات زبان با منابع رایگان و همراه با ارائه روش های آموزش زبان

از گذشته زبان را به دو بخش تقسیم می‌کردند: لغات و گرامر. در سطح بسیار مبتدی و بسیار پیشرفته، یادگیری لغات بیشتر از یادگیری گرامر اهمیت دارد. اگر بخواهیم دقیق‌تر شویم، بخش‌هایی مانند اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها نیز جزو زبان هستند. گرچه گرامر و دستور زبان نقش استخوان‌بندی و شالوده آن را دارند، شما می‌توانید با یادگیری لغات تا حد زیادی متوجه معنای جملات شوید.

خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 05 تیر 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

روش های یادگیری زبان بسیار متنوع است. هنگامی که شما به کشور خارجی سفر می‌کنید که زبان اصلی آن‌ها انگلیسی است ،ناچار هستید تا به این زبان صحبت کنید. صحبت کردن به زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با افرادی که در خیابان، مغازه، فروشگاه و... میبینید ضروری است. در واقع باید گفت شما باید نحوه درخواست قیمت به زبان انگلیسی، نحوه برخورد با مشکلات خرید، نحوه دریافت جزئیات درباره ویژگی‌های یک محصول و تمام نکات مرتبط را بدانید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مکالمه انگلیسی در فروشگاه را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از جملات و کلمات آن ب‌توانید هنگام مراجعه کردن به فروشگاه‌ها در کشورهای خارجی به‌راحتی خرید خود را انجام دهید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 01 تیر 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر می‌خواهید به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید، لازم است که با لغات زبان فعالیت‌های روزمره اشنایی داشته باشید. اصطلاحات بانکی در انگلیسی برای تمامی افرادی که در بانک کار می‌کنند و یا بازرگان و تاجر هستند مفید است. اگر در حال مطالعه زبان انگلیسی تجاری و اقتصادی هستید، دانستن برخی از اصطلاحات بانکی در زبان انگلیسی می‌تواند به شما اطلاعات مفیدی را ارائه دهد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره رایج‌ترین اصطلاحات بانکی در انگلیسی که ممکن است در بسیاری از جاها با آن برخورد کنید صحبت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 31 خرداد 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یادگیری لغات زبان شاید اولین حرکت برای صحبت کردن به این زبان است. در هنگام چت کردن به زبان انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی، برای اینکه سرعت چت کردن شما بالاتر رود و نیازی نباشد از جملات طولانی استفاده کنید، می‌توانید کلمات مخفف انگلیسی را به کار ببرید. کلمات مخفف نه تنها در چت کردن بلکه در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی مختلف کاربرد بسیار زیادی دارند؛ بنابراین دانستن و آشنا نبودن با آن‌ها ممکن است باعث اشتباه متوجه شدن اصل مطلب شود. ازآنجایی‌که دانستن این مخفف‌ها اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین در ادامه می‌خواهیم درباره کلمات مخفف انگلیسی که در زمان‌های مختلف بین افراد ردوبدل می‌شوند صحبت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 29 خرداد 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

در هر فیلد تخصصی که فعالیت دارید، حتی اگر فقط علاقمند هستید بهتر است که با لغات زبان آن حوزه اشنایی داشته باشید. در ورزش مهیج فوتبال، کلمات و اصطلاحات بسیار زیادی وجود دارد که برای افرادی که با دنیای آن آشنایی زیادی ندارد ممکن است مبهم به نظر برسد  اما اگر شما یکی از دوستداران این ورزش جذاب هستید و از اصطلاحات فوتبال به انگلیسی اطلاعی ندارید و این اصطلاحات برای شما مبهم هستند، در ادامه می‌خواهیم درباره مهم‌ترین اصطلاحات فوتبال به انگلیسی که باید بدانید صحبت کنیم و توضیح مختصر و کوتاهی برای هر کدام از آن‌ها بدهیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 30 فروردین 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

بسیار مهم است که موقع یادگیری زبان انگلیسی، اصطلاحات مهم را نیز بیاموزیم. ممکن است فردی در هنگام سفر به خارج از کشور به بانک برود و به عبارات و جملات رایج بانک نیاز پیدا کند. همچنین یادگیری اصطلاحات بانکی به انگلیسی برای کسانی که به حرفه بانکداری علاقه دارند بسیار مهم است. چنین کسانی در هنگام استخدامی شانس بیشتری دارند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 29 فروردین 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

خیاطی یکی از رشته‌های هنری پرطرفدار در سراسر دنیا است. افرادی که مدرک خیاطی از مراکز معتبر آموزشی دارند می‌توانند از آن به‌عنوان یک امتیاز مهم برای اخذ ویزای کار از کشورهای مهاجرپذیر اقدام کنند. مدرک خیاطی به‌عنوان یک حرفه هنری ترجمه‌شده و قابله ارائه به سفارت کشورهای مختلف است. رشته خیاطی مانند هر شغل دیگری دارای اصطلاحات و واژگان تخصصی است. اگر شما قصد دارید به‌عنوان یک خیاط در یک کشور خارجی مشغول به کار شوید بهتر است واژگان تخصصی این رشته را به زبان انگلیسی بلد باشید. این مهارت علاوه بر این برای مطالعه کتاب‌های آموزش خیاطی و طراحی لباس که به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند مفید است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 28 فروردین 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هنگامی که افراد شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند لازم است که برخی از اصطلاحات را یاد بگیرند. برای کسانی که سواد انگلیسی دارند دانستن اصطلاحات دندانپزشکی به انگلیسی یک امر ضروری است. ممکن است کسانی در طول سفر خود به خارج از کشور دچار مشکل دندان و دهان شوند و ندانستن اصطلاحات دندانپزشکی مشکل ساز خواهد شد. یا حتی ممکن است استفاده اشتباه از کلمه یا جمله‌ای، سلامتی دندان و دهان افراد را به خطر بیاندازد.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 21 فروردین 1

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اصطلاحات پزشکی به انگلیسی شامل لغات، عبارات و جملاتی است که در علم پزشکی به طور تخصصی به کار برده می‌شوند. هر علمی که در این جهان وجود داشته باشد دارای یک سری کلمات تخصصی مخصوص آن رشته است. اصطلاحات پزشکی نیز از این مورد استثنا نیستند. در سطح بسیار مبتدی و بسیار پیشرفته، یادگیری لغات زبان بیشتر از یادگیری گرامر اهمیت دارد. همان طور که می‌دانید اصطلاحات پزشکی به انگلیسی ترجمه و به کار گرفته می‌شوند. چرا که زبان بین‌المللی که تمام کشور‌ها برای ارتباط از آن استفاده می‌کنند همین زبان انگلیسی است.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
سه شنبه, 28 دی 0

دسته بندی: english vocabulary

زمان مطالعه: 5 دقیقه

دانلود 500 لغت مهم به صورت صوتی و متنی همراه با ترجمه فارسی

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
سه شنبه, 14 دی 0

دسته بندی: korean vocabulary

زمان مطالعه: 7 دقیقه

لغات ضروری زبان کره ای

ادامه مطلب
یادگیری وکب زبان با بهترین روش های روز
آموزش لغات زبان

یادگیری لغات زبان معمولا به تدریج اتفاق می افتد. شما با قرار دادن خودتان در معرض کلمات یک زبان یا حتی تغییر دادن زبان تلفن همراه خودتان به زبان مد نظر میتوانید به سرعت یادگیری کلمات را شروع کنید.

این کاملا بستگی به هدف شما دارد. طبق استاندارد CEFR که دانش زبانی از مبتدی تا پیشرفته را به شش سطح تقسیم میکند، برای سطح A1 شما به حدود پانصد کلمه نیاز دارید. صعود به هر سطح به دو برابر دانش لغوی سطح قبلی نیاز دارد.

کتاب ها و وبسایت های مربوط به رشته های خودتان را دنبال کنید. فیلم ها و سریال ها و حتی موسیقی منابع باارزش دیگری هستند که کلمات روزمره بسیاری را همراه با کاربرد آن ها به شما می آموزند.

بسیاری از آزمون ها از جمله آیلتس و تافل نمره مخصوصی را به vocabulary اختصاص داده اند. این بخش در هر چهار مهارت اهمیت زیادی دارد. در قسمت های speaking و writing اهمیت مکالمه دو چندان میشود.

چطور لغات زبان را یاد بگیریم؟

یادگیری لغات زبان معمولاً به‌تدریج اتفاق می‌افتد. شما با قراردادن خودتان در معرض کلمات یک زبان یا حتی تغییر دادن زبان تلفن همراه خودتان به زبان مدنظر می‌توانید به‌سرعت یادگیری کلمات را شروع کنید.

ری کویزومی در مقاله سال 2013، "دانش واژگان و مهارت گفتاری در بین زبان‌آموزان مبتدی تا سطح متوسط" اظهار داشت: از بین پنج عامل (یعنی لهجه، درک، روان، گرامر و واژگان)، دانش واژگان تنها موردی بود که بر تفاوت سطح بین زبان‌آموزان در سطوح مبتدی و متوسط تأثیر گذاشت. برای زبان‌آموزان در سطوح متوسط و بالاتر، هر پنج عامل بر تفاوت‌های سطح تأثیر می‌گذارند، اما واژگان اغلب به‌عنوان عامل مشخص‌کننده ظاهر می‌شوند.

اهمیت دانش واژگانی

تحقیقات زبان‌شناسی قابل‌توجهی برای حمایت از این ایده وجود دارد. به‌عنوان‌مثال، در مطالعه 2008، "اندازه واژگان و مهارت‌های گوش‌دادن، خواندن و نوشتن" در مجله یادگیری زبان، لارس استنیوس استاهر اظهار داشت: مشخص شده است که اندازه واژگان دریافتی زبان‌آموزان به‌شدت با توانایی‌های خواندن و نوشتن آن‌ها مرتبط است.

سلام و احوالپرسی پرکاربردترین و ابتدایی‌ترین لغات در هر زبان هستند. شما می‌توانید با یادگیری این لغات به‌سرعت شروع به مکالمه کنید. همچنین یادگیری لغات برای بیشتر زبان‌آموزان آسان‌تر و کمتر اضطراب‌آور است. بسیاری از زبان‌های دنیا لغات مشترک دارند. برای مثال فارسی و عربی و ترکی استانبولی لغات مشترک‌های بسیاری دارند. آموزش لغات زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی نیز در کنار یکدیگر ممکن است.

باید چه تعداد کلمه از یک زبان یاد بگیریم؟

این کاملاً بستگی به هدف شما دارد. طبق استاندارد CEFR که دانش زبانی از مبتدی تا پیشرفته را به شش سطح تقسیم می‌کند، برای سطح A1 شما به حدود پانصد کلمه نیاز دارید. صعود به هر سطح به دوبرابر دانش لغوی سطح قبلی نیاز دارد. به زبان ساده، هرچه واژگان بیشتری بدانید، بهبود مهارت‌های زبانی شما آسان‌تر خواهد شد. برای شروع، این دانش به شما این امکان را می‌دهد که به طیف وسیع‌تری از مطالب آموزشی که برای افراد بومی و غیربومی زبان طراحی شده است دسترسی داشته باشید.

دانش لغات به شما کمک می‌کند تا این کلمات را باتوجه‌به متن درک کنید، به طور طبیعی دایره لغات خود را گسترش می‌دهد و مهارت‌های زبانی خود را بدون نیاز به‌وقت گذاشتن برای جستجوی کلمات در فرهنگ لغت یا درخواست توضیح از کسی، بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، هرچه لغات واژگان بیشتری را بفهمید، بیشتر قادر خواهید بود با تقسیم کردن آنها به تکواژ (قسمت‌های کوچک‌تر) معنای کلمات جدید را رمزگشایی کنید.

بهترین منابع آموزش لغات زبان چه هستند؟

بهترین منابع، چیزهایی هستند که دسترسی راحتی به آن‌ها داشته باشید. برای مثال کتاب‌ها و وب‌سایت‌های مربوط به رشته‌های خودتان را دنبال کنید. فیلم‌ها و سریال‌ها و حتی موسیقی منابع باارزش دیگری هستند که کلمات روزمره بسیاری را همراه با کاربرد آن‌ها به شما می‌آموزند.

برای یادگیری و به خاطر سپاری بهتر لغات شما میتوانید از اپلیکیشن ها نیز کمک بگیرید. اپلیکیشن هایی مانند دولینگو، Anki Droid و Memrise نیز به این منظور به کار میروند.

اهمیت لغات در آزمون های زبان

آشنایی با لغات در آزمون‌های زبان نیز اهمیت زیادی دارد. بسیاری از آزمون‌ها از جمله آیلتس و تافل نمره مخصوصی را به vocabulary اختصاص داده‌اند. این بخش در هر چهار مهارت اهمیت زیادی دارد. در قسمت‌های speaking و writing اهمیت مکالمه دوچندان میشود. داشتن دانش بالا از لغات به تنهایی میتواند تا حد یک نمره به نمره نهایی آزمون آیلتس شما اضافه کند.

آزمون های سایر زبان ها نیز بخش ویژه ای را به بررسی دانش لغات زبان شما اختصاص میدهند. آزمون های زبان آلمانی از جمله آزمون موسسه گوته و یا آزمون سفارت اتریش اهمیت ویژه ای به کلمات این زبان میدهند. در برخی آزمون های سطح های اولیه زبان یعنی سطح A1 و A2 در آزمون هایی مانند تاپیک TOPIK زبان کره ای، قسمت های مکالمه وجود ندارد. در این حالت اهمیت دانش درک لغت شما بیشتر میشود.

جنسیت کلمات یک زبان

در برخی از زبان‌ها مانند عربی و آلمانی، مبحث یادگیری لغات همراه با یک مبحث دستوری - لغتی به اسم جنسیت است. در این حالت شما هنگام یادگرفتن معنای یک کلمه معمولاً جنسیت آن کلمه را نیز یاد می‌گیرید. همچنین اجزای خاصی از یک کلمه هستند که در بسیاری از موارد جنسیت و یا ریشه آن کلمه را مشخص می‌کنند.

جنسیت کلمات بخش مهمی از مهارت‌های زبانی در یادگیری یک زبان جدید هستند. اگر به‌خوبی از پس یادگیری این مبحث بربیایید، می‌توانید لغات را بهتر به‌خاطر بسپارید.

اهمیت لغات زبان انگلیسی

لغات انگلیسی در همه‌جا دیده می‌شوند و به کار می‌روند: از تنظیمات ویندوز و مک‌بوک گرفته تا فضای جهانی اینترنت. زبان انگلیسی در بسیاری از حرفه‌ها نیز زبان اصلی و بین‌المللی کسب‌وکار محسوب می‌شود. در حرفه‌هایی مانند خلبانی و پزشکی و ... لغات تخصصی همه انگلیسی هستند.

این لغات را می‌توان با استفاده از روش‌های مختلف یاد گرفت.

یادگیری واژگان زبان آلمانی

برای آموزش لغات زبان آلمانی شما می‌توانید از دانش قبلی خود کمک بگیرید. کلمات آلمانی با انگلیسی شباهت‌های زیادی دارند. درواقع زبان انگلیسی قبل از اینکه تحت تأثیر زبان فرانسوی قرار بگیرد، با زبان آلمانی و انگلیسی قدیمی شباهت بسیار بیشتری داشت.

فیلم ها و کتاب های زبان آلمانی بسیاری در اینترنت به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. در حقیقت پروژه گوتبرگ که کتاب های برجسته را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار میدهد، به نام مخترع آلمانی صنعت چاپ یعنی گوتنبرگ نامگذاری شده است. به این وسیله شما میتوانید با زبان آلمانی ارتباط سریع تری بگیرید.

یادگیری لغات فرانسوی

لغات فرانسوی بسیاری در زبان فارسی هستند: مغازه، مرسی، تلفن، لیسانس، تلویزیون، ناسیونال و غیره. این کلمات به علت تحصیل جوانان ایرانی در فرانسه و آموزش گسترده این زبان در ایران معروف شده بودند.

برای یادگیری و آموزش لغات زبان این زبان شما می‌توانید از بسیاری از وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها که در اختیار شماست استفاده کنید.

منابع آموزش لغات زیان اسپانیایی

سریال‌ها و سایت‌های رایگان بسیاری، از جمله بخش آموزش زبان رایگان تیکا، وجود دارند که لغات اسپانیایی را در اختیار می‌گذارند. شما می‌توانید با استفاده از این منابع به‌سرعت به هدف خودتان برسید. برای یک آموزش کامل و تصحیح شدن اشتباهاتتان، رزرو کلاس با یک استاد بهترین کار است. بااین‌حال شما می‌توانید برای سرگرمی یادگیری لغات زبان اسپانیایی را با منابع رایگان شروع کنید.

روش های حفظ کردن کلمات ترکی استانبولی

کلمات ترکی استانبولی اشتراکات زیادی با فارسی و عربی دارند. به‌طورکلی ساخت‌های کلمات این زبان برای افراد فارسی‌زبان چندان بیگانه و غیرقابل‌درک نیست. تماشا کردن برنامه‌های ترک‌زبان یک نقطه شروع خوب برای آشنا شدن با کلمات ترکی است.

خیلی از این کلمات که با املای لاتین نوشته می‌شوند، در ظاهر و معنا به کلمات فارسی شباهت دارند. بااین‌وجود شما باید دقت کنید زیرا تلفظ بسیاری از این کلمات کمی با فارسی فرق دارد.

نکات یادگیری لغات زبان عربی

برای آموزش لغات زبان بهتر عربی از منابع عربی فصیح شروع کنید. زبان عربی بسیار قاعده‌مند است. بسیاری از کلمات عربی، چه اسم و چه فعل، از یک ریشه سه حرفی سرچشمه می‌گیرند.

شما به کمک این ریشه سه حرفی می‌توانید معنای بسیاری از کلمات را حدس بزنید. نکات یادگیری لغات زبان بیشتر به دستور مربوط می‌شوند. در عربی لغات بر اساس قواعد مشخصی صرف می‌شوند. اینجاست که یک‌بار دیگر مبحث لغات به مبحث قواعد زبان مرتبط می‌شود. شما می‌توانید باتوجه‌به این موارد بخش زیادی از زبان عربی موردنیاز را یاد بگیرید. برای مثال کلمه "خیر" به معنای خوب یک ریشه لغت عربی است. کلمات دیگری مانند "خیّر" به معنای نیکوکار و یا کلمه "خیرات" به معنای نیکی‌ها نیز از این ریشه ساخته می‌شوند.

کلمات زبان روسی

زبان روسی یک زبان با الفبای سیریلیک است که تفاوت زیادی با زبان انگلیسی دارد. کلمات و تلفظ‌های این زبان با سایر زبان‌های دنیا تفاوت زیادی دارد. زبان روسی شباهت بیشتری به زبان اوکراینی دارد و از ریشه زبان‌های اسلاوی است.

لغات روسی طولانی هستند و صرف می‌شوند، یعنی در جمله اجزای دستوری به آن‌ها می‌چسبد. به‌این‌ترتیب شاید در یک نگاه تشخیص دادن معنای یک کلمه روسی چندان ساده نباشد. شما برای آموزش لغات زبان این لغات بهتر است از پایه شروع کنید.

تمرین و یادگیری لغات چینی

با کمک دانش لغوی زبان چینی می‌توانیم تا حد زیادی نیازهای خود را در یک کشور شرقی (چین، تبت، سنگاپور و...) برطرف کنیم. زبان چینی یک زبان تصویری است. کاراکترها در این زبان مانند نمادهایی هستند که گاه معنایی بیشتری از یک کلمه صرف دارند. در بسیاری از موارد یک کاراکتر و یک کلمه چندین مفهوم متفاوت دارد. مسلط شدن به زبان چینی و همه کلمات آن کاری غیرممکن است حتی برای افرادی که این زبان برای آن‌ها زبان مادری است.

شما برای شروع یادگیری زبان چینی می‌توانید با یادگیری کاراکترهای ساده‌تر شده شروع کنید.

یادگیری لغات کره ای

اگر شما از طرف‌داران زبان کره‌ای باشید، احتمالاً چند کلمه کره‌ای یاد گرفتید. کلمات کره‌ای از نظر تلفظ تفاوت‌هایی با زبان فارسی دارند اما به‌سختی کلمات روسی یا چینی نیستند. کلمات کره‌ای با الفبای مخصوص آن نوشته می‌شوند. عادت کردن به الفبای کره‌ای کمی دشوار است. شما برای تقویت این مهارت در خودتان می‌توانید از منبع‌های مختلف زبان کره‌ای کمک بگیرید.

کلمات ژاپنی و ریشه های آن

لغات ژاپنی از نظر تلفظ و آوا مانند زبان کره‌ای چندان سخت و دشوار نیستند. کلمات ژاپنی با سه مدل خط نوشتاری نوشته می‌شوند. یادگیری دست خط‌های هیراگانا و کاتاکانا نسبت به کاراکترهای کانجی آسان‌تر هستند. شما می‌توانید تقریباً همه کلمات ژاپنی را با هیراگانا و کاتاکانا بنویسید.

زبان ژاپنی و کره ای هر دو کلمات مشترک زیادی با زبان چینی دارند. در صورتی که شما این دو زبان را بعد از هم و یا به طور همزمان یاد بگیرید، میتوانید راحت تر به هدف خودتان برسید.

بهترین روش یادگیری کلمات هندی

کلمات هندی به طور دلپذیری با زبان فارسی شباهت‌ها و اشتراکاتی دارند. گرچه رسم‌الخط این زبان یکی از منحصربه‌فردترین خط‌های دنیاست، یادگیری برخی از لغات این زبان خیلی دشوار نیست. محاوره به زبان هندی و شناسایی کلمات این زبان برای بسیاری از افراد که با تماشای فیلم‌های هندی زبان بزرگ شده‌اند دشوار نیست.

یادگیری کلمات زبان هندی یک هدف و برنامه بزرگ است! برای شروع این کار بهتر است باهدف‌های کوچک مانند یادگیری کلمات ساده مانند احوالپرسی به هندی شروع کنید.

حفظ کردن لغات زبان هلندی

زبان هندی از زبان‌های اروپایی است. این زبان کلمات مشترک بسیاری با انگلیسی و آلمانی دارد. کلمات زبان هلندی در نظر اول برای افرادی که با انگلیسی آشنا باشند بسیار قابل‌فهم خواهند بود. بااین‌وجود مبحث‌هایی مانند وجود جنسیت در زبان هلندی و تلفظ‌های متفاوت حرف‌های کلمات و الفبا باعث می‌شوند در ابتدا یادگیری این کلمات کمی چالش‌برانگیز باشد.

زبان هلندی یک زبان نسبتاً ساده است. شما می‌توانید با ربط دادن کلمات این زبان به رایج‌ترین زبان اینترنت یعنی انگلیسی، معنای آن‌ها را درک کنید.

تمرین واژه ها هنگام یادگیری ایتالیایی

زبان ایتالیایی در غرب اروپا و در قسمت‌هایی از سوئیس زبان رسمی است. این زبان کلمات مشترکی با زبان اسپانیایی و انگلیسی دارد. اسم‌ها در این زبان نیز جنسیت دارند. کلمات ایتالیایی تا حد زیادی همان‌طور که نوشته می‌شوند خوانده می‌شوند. این امر به یادگیری نوشتار و آموزش لغات زبان کمک زیادی می‌کند.

اگر دوست دارید با کلمات زبان ایتالیایی بیشتر آشنا شوید، از موسیقی این کشور کمک بگیرید. زبان رسمی موسیقی اپرا زبان ایتالیایی است. تکرار و تمرین در کنار استفاده از فلش کارت‌ها و یا بازی با کلمات آنلاین به شما کمک می‌کند این لغات را به‌خوبی یاد بگیرید.

کلمات زبان سوئدی

زبان سوئدی از زبان‌های اسکاندیناوی است. این زبان‌ها که تاریخچه طولانی در اروپا دارند، از برخی جهات با انگلیسی تفاوت دارند. کلمات روسی بسیاری هستند که با آلمانی شباهت‌هایی دارند. تلفظ‌های کلمات سوئدی با سایر زبان‌ها - به جز نروژی - تفاوت زیادی دارند. کلمات و لغات سوئدی و نروژی شباهت‌های زیادی دارند. کلمات پایه زبان سوئدی را یاد بگیرید و به‌مرور دامنه دانش زبانی خودتان را گسترش دهید.

سخن نهایی

برای یادگیری لغات زبان به تعداد افراد روش‌های مختلف وجود دارد. نکات یادگیری لغات زبان را هم می‌توانید به‌مرور کشف کنید و هم با مطالعه یاد بگیرید. شما می‌توانید در سامانه آموزش زبان تیکا ثبت‌نام کنید و تحت نظارت یک استاد نه‌تنها بر لغات بلکه بر همه جنبه‌های زبان مسلط شوید. همچنین شما می‌توانید با کمک منابع رایگان تیکا خود مهارت‌های کلمات و Vocabulary را تقویت کنید.

به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز