داستان موفقیت کاربران موفق در تیکا

زینب ناصری
زینب ناصری
چهارشنبه, 22 دی 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 15

این ماه با یکی از اساتید برتر زبان ترکی استانبولی تیکا در خدمتتان هستیم.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
چهارشنبه, 24 آذر 0

دسته بندی: student success story

زمان مطالعه: 7

تجربه الهام افشار از کلاس های خصوصی و آنلاین زبان در تیکا که به صورت تصویری برگزار میشوند را گوش بدهید و بخوانید

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
دوشنبه, 01 آذر 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 5 دقیقه

این بار با یکی از همکاران و اساتید قدیمی تیکا صحبت کردیم. خانم پریسا منصوریار یکی از اساتید زبان انگلیسی عمومی و آیلتس تیکا هستند.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
یکشنبه, 23 آبان 0

دسته بندی: student success story

زمان مطالعه: 5 دقیقه

در این مقاله با خانم فرشته قندی از زبان آموزان موفق تیکا همکلام میشویم تا از تجربیات کلاس زبان مجازی ایشون بشنویم.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
سه شنبه, 27 مهر 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 4 دقیقه

گفت و گو با استاد زبان فرانسه تیکا، پویا استاد پور و پاسخ سئوالات رایج اساتید زبان

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
یکشنبه, 25 مهر 0

دسته بندی: student success story

زمان مطالعه: 4 دقیقه

یک بار دیگر با تجربه یکی از زبان آموزان موفق تیکا در خدمت شما هستیم. خانم مریم باقری از زبان آموزان با تجربه تیکا در زمینه یادگیری زبان انگلیسی هستند.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
شنبه, 24 مهر 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 5 دقیقه

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
چهارشنبه, 14 مهر 0

دسته بندی: student success story

زمان مطالعه: 4 دقیقه

آقای امیرحسین حائریان یکی دیگر از زبان آموزان موفق زبان انگلیسی در تیکا هستند. آقای حائریان از ماه اردیبهشت همراه تیکا بوده اند و

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
چهارشنبه, 14 مهر 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 4 دقیقه

این بار استاد موفق زبان فرانسوی، خانم سمیه خالدی تجربیاتشون رو با تیکا درمیون میگذارند

ادامه مطلب
پریسا منصوریار
پریسا منصوریار
شنبه, 16 مرداد 0

دسته بندی: teacher

زمان مطالعه: 5

در این مصاحبه آقای احسان نیک یکی از موفق ترین اساتید تیکا تجربیات تدریس خودشون رو با ما در میان میگذارند.

ادامه مطلب

اساتید برتر تیکا آن دسته از معلم‌هایی هستند که به‌خوبی از پس برگزار کردن جلسات آنلاین برمی‌آیند و از نظر سطح زبان و کیفیت نیز جزو مدرسین رده‌بالا هستند. این اساتید زبان معمولاً ارتباط خوبی با تکنولوژی دارند.

ما در تیکا معتقدیم حتی در سامانه آموزش زبانی که بیشتر متمرکز بر کلاس‌های خصوصی است هم می‌شود یادگیری را تبدیل به یک فرهنگ جمعی کرد.

در طول این مدت زبان‌آموزانی که بدون کنسل کردن و یا تغییر زمان‌های مکرر در کلاس خود حضور یافته باشند شانس بهتری خواهند داشت.

نظم و پاسخگویی در کنار جلب رضایت شاگردان و داشتن سطح بالای زبان، مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک استاد برتر هستند.

 

داستان موفقیت کاربران موفق در تیکا

اساتید برتر تیکا آن دسته از معلم‌هایی هستند که به‌خوبی از پس برگزار کردن جلسات آنلاین برمی‌آیند و از نظر سطح زبان و کیفیت نیز جزو مدرسین رده‌بالا هستند. این اساتید زبان معمولاً ارتباط خوبی با تکنولوژی دارند. زبان‌آموزانی که از کلاس‌های آنلاین برای یادگیری منظم استفاده می‌کنند و به هدف خودشان نزدیک می‌شوند افرادی هستند دقیقاً مانند ما! کارمند، دانشجو، نوجوان و یا خانه‌دار. ویژگی مشترک این افراد انتخاب یک مسیر درست و همراهی با برنامه استاد است. هدف ما از این کار بیان روش‌های درست یادگیری به زبان خود زبان‌آموزان است!

آموزش زبان آنلاین مزایای بسیاری برای زبان‌آموزان دارد. مهم‌ترین مزیت‌هایی که بیشتر زبان‌آموزان به آن اشاره می‌کنند ازبین‌بردن محدودیت‌های زمانی و مکانی است. شما هم می‌توانید یکی از زبان‌آموزان برتر تیکا باشید. فرایند قدردانی از زبان‌آموزان برتر یکی از نتیجه‌های همکاری تیم آموزش و تیم تولید محتوا است.

چطور از زبان آموزان برتر قدردانی میشود؟

پشتیبان و سوپروایزر تیکا انتخاب‌شدن زبان‌آموزان برتر را از طریق یک پیام به آن‌ها اطلاع می‌دهند. هدیه تیکا به زبان‌آموزان برتر در قالب شارژ اعتبار آن‌ها انجام می‌شود. حداقل مبلغ هدیه 200 هزار تومان است. این مبلغ بر اساس تعداد جلسات و میزان منظم بودن زبان‌آموزان در طول جلسات گذشته می‌تواند بیشتر هم باشد.

تجربه زبان آموزان برتری که با انجام یک مصاحبه تلفنی موافقت کنند در قالب مکتوب نیز با بقیه زبان آموزان به اشتراک گذاشته میشود. در صورت رضایت زبان آموزان، فایل صوتی مصاحبه در قالب یک پادکست در بلاگ تیکا منتشر میشود.

معیارهای انتخاب زبان آموز برتر در بهترین آموزشگاه های زبان چیست؟

هر ماه دو بار برنامه‌های کلاسی بررسی می‌شوند. در طول این مدت زبان‌آموزانی که بدون کنسل کردن و یا تغییر زمان‌های مکرر در کلاس خود حضور یافته باشند شانس بهتری خواهند داشت. زبان‌آموزان برتر نباید از نظر قوانین تیکا مرتکب خطاهایی از جمله ثبت چند اکانت، ارائه اطلاعات نادرست و ... شده باشند. شما می‌توانید با

باتوجه‌به بیشتر بودن تعداد زبان‌آموزان در زبان‌هایی مانند انگلیسی، سهمیه خاصی برای سایر زبان‌ها نیز در نظر گرفته می‌شود. همچنین باتوجه‌به نیاز به حمایت از زبان‌آموزانی که شرایط سخت‌تری برای یادگیری دارند - برای مثال زنان خانه‌دار - سعی می‌کنیم تجربیات این زبان‌آموزان از یادگیری را نیز انعکاس دهیم. همچنین زبان‌آموزان سالمندتر نیز از جمله گروه‌هایی هستند که مایل به تشویق آن‌ها هستیم.

چرا مطالعه تجربیات زبان آموزان برتر به ما کمک می کند؟

همان‌طور که در ابتدا گفتیم، زبان‌آموزان موفق افرادی مانند من و شما هستند. دیدگاه همه این افراد الزاماً تمام مثبت نیست! و ما درمورد دشواری‌های یادگیری آنلاین نیز سؤالاتی می‌پرسیم که پاسخ‌های صادقانه‌ای به همراه دارد. برای مثال مشکل قطعی اینترنت یکی از مشکلات رایج بر سر راه آموزش آنلاین است. همچنین قبل از فراهم شدن امکان مالتی پلتفرم در تیکا، تعدادی از زبان‌آموزان خواستار فراهم شدن این امکان بودند.

بااین‌وجود زبان‌آموزان برتر به شدت شرکت در کلاس‌های آنلاین را توصیه می‌کنند. این زبان‌آموزان نیز معمولا تجربه‌ای از شرکت در کلاس‌های آنلاین نداشتند. با این وجود ویژگی‌هایی مانند داشتن یک هدف مشخص در اکثر این افراد به چشم می‌خورد. اگر شما هم یک تاریخ مشخص و یا یک فرصت شغلی یا تحصیلی خاص را در نظر بگیرید، احتمال موفقیت شما بالا می‌رود.

نقش مدرس در رضایت زبان آموزان چقدر است؟

نقش اساتید در رضایت زبان‌آموزان بسیار مهم است. یک استاد خوب باعث می‌شود راه خودتان را راحت‌تر پیدا کنید. بااین‌وجود بسیاری از زبان‌آموزان موفق معمولاً بیش از چند استاد را امتحان می‌کنند. همه زبان‌آموزان برتر قدردان استاد خودشان هستند بااین‌وجود مسئله‌ای که به‌خوبی تشخیص می‌دهند این است که تلاش خود آن‌ها در موفقیت بسیار مؤثرتر از هر نوع تلاش دیگری خواهد بود.

زبان آموزان برتر چطور استاد خود را انتخاب کرده اند؟

بیشتر زبان‌آموزان موفق از ابتدا یک برنامه در ذهن داشتند یا یک هدف مشخص، و بعد از آن به سراغ استادی رفتند که بیشترین تناسب را با هدف آن‌ها دارد. برخی از زبان‌آموزان برتر طبق توصیه دوستان و آشنایان خود سراغ این برنامه رفته‌اند.

بسیاری از زبان‌آموزان برتر صرفاً بر اساس پروفایل مدرس و نظرات زبان‌آموزان قبلی انتخاب خود را انجام می‌دهند. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با یک نگاه دقیق بهترین گزینه مناسب خودتان را پیدا کنید. حتی برخی از زبان‌آموزان برتر در اولین انتخاب خودشان و با اولین جلسه آزمایشی توانسته‌اند استاد مد نظرشان را پیدا کنند! گرچه تیکا این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در جلسه آزمایشی با چند استاد آشنا شوید.

هر استاد خلاصه ای از روش های تدریس خود را برای شما بیان میکند. شما میتوانید درخواست کنید یک عبارت ساده یا مبحث کوتاه نیز در زمانی مانند ده دقیقه به شما آموزش داده شود. یک تعیین سطح کلی نیز در جلسه اول انجام میشود.

موفقیت در یادگیری انگلیسی

برای موفق شدن در این زبان سعی کنید در روز زمانی را به تمرین اختصاص دهید. زبان انگلیسی همه جا هست! کافیست این زبان را نادیده نگیرید. همچنین تعداد اساتید برتر در این زبان در تیکا بسیار زیاد است.

موفقیت فرانسوی

اساتید و زبان آموزان فرانسوی در تیکا از جمله منظم ترین اعضای مجموعه هستند! این معلم ها و شاگردهایشان بارها در برنامه های زبان آموزان موفق تیکا ظاهر شده اند.

موفقیت در زبان آلمانی

زبان آلمانی نیز از زبان هایی است که اساتید و زبان آموزان سختکوشی دارد. با تیکا همراه باشید تا با تجربه این افراد آشنا شوید و با مطالعه آن ها الهام بگیرید.

روش های موفق شدن در ترکی استانبولی

برای یادگیری این زبان کافیست دل به کار بدهید! حتی اگر تازه به ترکیه مهاجرت کرده اید و متوجه شدید که این زبان را به اندازه کافی نمیدانید، برای یادگیری دیر نشده است. تعدادی از زبان آموزان برتر ترکی استانبولی تیکا ساکن استانبول هستند و از اساتید برتر کمک میگیرند.

موفقیت در زبان روسی

درست مانند زبان ترکی، شما میتوانید بعد از مهاجرت به کشور روسیه هم در کلاس های تیکا شرکت کنید. اساتید این زبان فعالیت بالایی دارند و به طور منظم کلاس برگزار میکنند.

اساتید برتر تیکا چه افرادی هستند؟

نظم و پاسخگویی در کنار جلب رضایت شاگردان و داشتن سطح بالای زبان، مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک استاد برتر هستند. همچنین تعداد جلسات برگزار شده توسط استاد در انتخاب او تأثیر به سزایی دارد.

تیکا در زمینه معرفی اساتید برتر به زبان‌آموزان تلاش می‌کند برندسازی این اساتید را تقویت کند. وقتی یک معلم زبان در تیکا پروفایل قوی داشته باشد، به‌راحتی با یک سرچ گوگل با نام خانوادگی خود ظاهر می‌شود (مگر اینکه نام او با یک شخصیت بسیار معروف یکی باشد!) و می‌تواند از اعتبار خود برای جذب زبان‌آموزان بیشتر استفاده کند.

از اساتید چگونه قدردانی میشود؟

هدیه ناقابل تیکا به اساتید به روش های مختلف انجام میشود. قدردانی اصلی تیکا در قالب به رسمیت شناختن تلاش‌های هر استاد است. همچنین سامانه آموزش زبان تیکا از اساتید برتر دعوت می‌کند در برگزاری کارگاه‌های تربیت‌مدرس با سامانه همکاری کنند.

فراهم کردن یک فضای تعامل و یادگیری بین اساتید مجموعه نیز از اهداف تیکاست. پشتیبان و سوپروایزر اساتید همواره با معلم‌های زبان در ارتباط خواهد بود. اساتید می‌توانند پیشنهادهای خود را با مسئولین تیکا و یا تیم تولید محتوا مطرح کنند.

سخن آخر

ما در تیکا علاوه بر رسالت آموزشی، تلاش در گسترش فرهنگ آموزش آنلاین نیز داریم. تیم پشتیبانی و تولید محتوای تیکا با هم در ارتباط نزدیک هستند. گاه سؤالاتی که شما از پشتیبانی می‌پرسید موضوع تعدادی از بهترین پست‌های آموزشی ما می‌شوند.

سؤالات شما و نکاتی که شما اضافه می‌کنید می‌توانند سؤالات سایرین هم باشند. تیکا با کمک نظرات کاربران تابه‌حال موفق شده است قدم‌های مهمی برای بهتر کردن شرایط تدریس آنلاین بردارد. ما روی حضور افراد مشتاق یادگیری بعدازاین هم حساب کرده‌ایم! پس با ما همراه باشید.

به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز