جست و جو کنید

ویژگی‌های خاص کلاس آنلاین کدامند؟

نوشته شده توسط عارفه سالاریهآخرین ویرایش جمعه، 30 فروردین 2023

شما می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی کنید! نیازی به رفت‌وآمد وجود ندارد!

از هر نقطه دنیا با اساتید خوب زبان خارج و داخل از کشور کلاس رزرو کنید. دیگر لازم نیست خودتان را به آموزشگاه‌های اطراف محدود کنید.

هزینه کلاس‌ها باتوجه‌به اینکه اساتید نیز می‌توانند در زمان خود صرفه‌جویی کرده و شاگردهای بیشتری جذب نمایند، عموماً پایین‌تر از کلاس‌های حضوری است.

مطلب مرتبط: قیمت اساتید تیکا چگونه تعیین میشود؟

علاوه بر این پروفایل شما در تیکا برنامه درسی شما را ثبت و کلاس‌ها را به شما یادآوری می‌کند. شما می‌توانید پیشرفت خودتان را مشاهده کنید.

شما با کلاس آنلاین می‌توانید تعامل با یک فرد دیگر را در فضای امن خانه خود تجربه کنید. به‌این‌ترتیب هم از ویژگی اجتماعی بودن زبان و نقش آن در برقراری ارتباط استفاده کرده‌اید هم از استرس حضور در محل‌های شلوغ دوری می‌کنید.

تفاوت یک کلاس آنلاین با کلاس یا دوره‌های ضبط شده در افزایش تمرکز و تعهد شما نسبت به یادگیری است.

همچنین درصورتی‌که دوست دارید گزینه‌های مختلف را امتحان کنید، بررسی اساتید مختلف در سامانه تیکا بسیار ساده‌تر از تماس گرفتن با اساتید حضوری خواهد بود.

شما می‌توانید از استاد بخواهید کلاس را برای شما ضبط کند و لینک را در اختیار شما بگذارد تا درس را مرور کنید. علاوه بر این، کلاس آنلاین خصوصی محل مناسبی برای یادگرفتن مهارت‌های زبانی موردنیاز برای تحصیل یا کار است زیرا می‌توانید کاربرد این موارد را به‌صورت اختصاصی تمرین کنید.

راهنمای تصویری کار با پلتفرم‌های آموزشی تیکا موجود است.

نحوه شرکت در کلاس در پلتفرم Alocom

نحوه شرکت در کلاس در پلتفرم Skyroom

نحوه کار با سامانه الوکام در تصاویر زیر نیز توضیح داده شده است.


برای ورود به کلاس، روی  دکمه ورود به کلاس کلیک کنید.


در ابتدا می‌توانید ورود به‌عنوان تنها شنونده یا ورود به‌عنوان گوینده و شنونده را انتخاب کنید. گزینه میکروفون را انتخاب کنید.


نوتیفیکیشن فعال‌سازی میکروفون که از سمت استاد برای شما ارسال می شود را حتماً تأیید کنید.

در این قسمت می‌توانید سخت‌افزار خود را تست کنید. درصورتی‌که استاد و شما صدای خودتان را می‌شنوید، یعنی سخت‌افزار شما سالم است.


محیط کلاس به شکل بالا برای شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید در قسمت راست، پایین برای استاد خود پیام بگذارید.

 

چقدر براتون مفید بود؟