فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه جان نثاری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سایان کریمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 18 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
مرضیه لاله زار(جویائو)
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:460 هزار تومان
مهسا ناظری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 18 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
الهام جعفری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 10 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

اهمیت یادگیری زبان چینی ماندارین:

آموزش زبان ماندارین همیشه طرفداران خودش را دارد. این زبان یکی از مهارت های اصلی در دنیای تجارت بین الملل است.

  1. یکی از پرکاربردترین زبان های دنیا است.

اکثر مردم کشور چین که یکی از پرجمعیت ‌ترین کشورهای جهان است، به این زبان سخن می گویند. به طور کلی حدود ۱۵ درصد از جمعیت دنیا به زبان چینی ماندارین مسلط هستند. همچنین این زبان در سراسر جهان نفوذ پیدا کرده است و محبوبیت زیادی نیز در بین افراد دارد.

  1. مهاجرت و کار و تحصیل در کشور چین

 یکی از دلایل اصلی آموزش زبان ماندارین ، مهاجرت تحصیلی یا کاری به کشور چین است. همان طور که می دانید کشور چین یکی از کشورهای پیشرفته ی دنیا است. از این رو افراد زیادی به دنبال مهاجرت به این کشور هستند. آموزش زبان چینی از ابتدا باید به طور اصولی انجام شود. برای مهاجرت به کشور چین نیز، یادگیری این زبان امری بسیار ضروری است.

  1. گسترش روابط فرهنگی با مردمان چین

کشور چین یکی از کهن ترین کشورها با قدمتی ۵۰۰۰ ساله می باشد. از این رو چین از نظر فرهنگ بسیارغنی بوده و در هنرهایی مانند موسیقی و شعر در جهان زبانزد است. افراد با یادگیری زبان چینی ماندارین می توانند، روابط فرهنگی خود را با چین گسترش دهند. همچنین به منابع کهن این کشور نیز دسترسی پیدا کنند.

  1. سفر تفریحی به چین

 کشور چین یکی از کشورهای توریستی و زیبای دنیا است. چین برای افرادی که در پی موفقیت های تجاری بوده و به دنبال سفر هستند، یک مقصد عالی است.

مهم ترین منابع آموزش زبان چینی ماندارین :

برای یادگیری این زبان منابع زیادی وجود دارد. از کاربردی ترین و روان ترین منابع یادگیری ماندارین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کتاب زنده ماندن در چین

یکی از کاربردی ترین کتاب ها برای سفر به چین و تایوان این کتاب می باشد. به کمک این کتاب شما می توانید با زبان چینی در کمتر از یک هفته آشنا شوید. همچنین شما به کمک آن می توانید کارهای روزمره خود را در کشور چین انجام دهید.

ChineseClass101

این وب سایت یکی از سایت های معتبر است که  آموزش مکالمه زبان چینی را از طریق مکالمه و سایر راه های یادگیری ارائه می کند.

پادکست های صوتی آموزش زبان چینی

یکی از بهترین راه های یادگیری زبان چینی ماندارین، استفاده از فایل های شنیداری و پادکست ها می باشد. در زمینه آموزش زبان چینی ماندارین نیز پادکست های زیادی وجود دارند که می توانند یادگیری این زبان را برای شما آسان کند.

Italki

این وب سایت نیز یکی از سایت های محبوب یادگیری چینی ماندارین است. از طریق این وب سایت می توانید با افرادی که در زمینه آموزش زبان چینی فعالیت دارند نیز آشنا شوید. این کار موجب تقویت مکالمه به بهترین شکل ممکن می شود. بنابراین یکی از منابع مهم آموزش زبان چینی می باشد که آن را به شما توصیه می کنیم.

Fluent

Fluent  یک منبع فوق العاده در زمینه آموزش زبان های مختلف علی الخصوص آموزش زبان چینی می باشد. در واقع Fluent مثل یک کتابخانه جامع و گسترده عمل می کند که می تواند هر گونه منبعی را در زمینه آموزش زبان چینی در اختیار شما قرار دهد.

Skritter

این نرم افزار یکی از نرم افزاهای بسیار کاربردی برای تقویت نوشتار ماندارین می باشد. علاوه بر آن به شما در یادگیری الفبای زبان چینی کمک زیادی می کند. 

HelloTalk

 HelloTalk یکی دیگر از برنامه های آموزش زبان چینی می باشد که میلیون ها نفر کاربر دارد. این نرم افزار فوق العاده می تواند در تقویت و یادگیری زبان چینی ماندارین به شما کمک زیادی کند. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از این برنامه در مدت زمان کوتاهی پارتنر زبان چینی پیدا کنید.

Pleco

بسیاری از افراد معتقدند Pleco یکی از بهترین لغت نامه ها و دیکشنری های زبان چینی در جهان می باشد. این برنامه به صورت آفلاین در دسترس بوده و سرشار از اصطلاحات و واژگان جامع زبان چینی می باشد که می تواند منبع مناسبی برای فراگیری این زبان محبوب محسوب شود.

دوره آموزش زبان چینی ماندارین تیکا

تیکا برگزار کننده دوره آموزش زبان چینی و همچنین چینی ماندارین می باشد. شما در تیکا این امکان را دارید که کلاس ها را به صورت کاملا اختصاصی و تک نفره رزرو نمایید. علاوه بر آن برنامه ریزی دوره ها با توجه به نیاز های شخصی و ساعات و روزهای مورد نظر شما طراحی خواهد شد.

برای یادگیری تلفظ صحیح روسی نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

طول دوره 

برای مسلط شدن به مهارت زبان ماندارین، شما باید ابتدا تمام اصول اولیه گرامر و جمله سازی این زبان را بیاموزید. پس از کسب مهارت های ابتدایی و یک آزمون برای تعیین سطح زبان، می توانید در کلاس های آموزش چینی ماندارین تیکا شرکت کنید. با تیکا و کلاس‌های آنلاین و خصوصی زبان چینی، در سریع ‌ترین زمان ممکن می ‌توانید زبان چینی را یاد بگیرید. هر ترم زبان در تیکا متناسب با سرعت یادگیری شما، بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 زبان چینی حدود 80 الی 100 جلسه زمان می‌ برد. برای تعیین میزان جلسات مورد نیاز آموزش زبان چینی به کمک پارتنر، به شما پیشنهاد می کنیم با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

هزینه ی دوره 

هزینه دوره های آموزش زبان ماندارین با توجه سطح زبان زبان‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می‌ شود. کلاس ‌های آنلاین زبان ماندارین در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا توسط اساتید با تجربه و با هزینه متغیر از مبلغ 58 هزار تومان تا 90 هزار تومان، برگزار می ‌شود. علاوه بر آن با رزرو چند جسله ای و ترمی دوره ها می توانید از تخفیفات ویژه آموزشگاه آنلاین زبان تیکا بهره مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب استاد برای دوره ی تقویت زبان چینی ماندارین در سامانه ی تیکا:

در سامانه ی تیکا شما می توانید به سرعت و با یک جست و جوی ساده استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. شما این امکان را دارید تا پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی با هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای یادگیری زبان چینی ماندارین، ابتدا زبان چینی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد پروفایل هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه نموده و استاد بهتری برای خود انتخاب کنید.