فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

چرا باید زبان چینی را یاد بگیریم؟

زبان چینی یکی از زبان‌هایی است که تمام افرادی که در چین زندگی می کنند، به آن تسلط دارند. آموزش زبان چینی ماندارین که لهجه استاندارد چینی محسوب میشود در تمام دنیا رواج پیدا کرده است.

 • تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور چین
 • سفر و گردشگری به کشور چین
 • مهاجرت به چین
 • تجارت و گسترش شغل در این کشور

اهمیت استفاده از پارتنر زبان چینی در یادگیری این زبان

یکی از ویژگی هایی که زبان چینی را به دشوارترین زبان تبدیل کرده است، الفبا و لهجه آن است. بسیاری از افراد به دلیل دشواری این زبان به سمت دوره آموزش مکالمه چینی نمی روند. اما این را باید گفت، یادگیری زبان چینی کاری سخت نیست. فرد تنها با کمی تلاش و تمرین مستمر و رعایت یک سری نکات می تواند به راحتی آن را بیاموزد.

 • تمرین و تکرار مستمر به کمک مکالمه با پارتنر

با توجه به دشوار بودن زبان چینی در مقایسه با سایر زبان های دنیا، یکی از مهم ترین فاکتورها یادگیری این زبان، تمرین و تکرار آن به کمک پارتنر می باشد.

 • درگیری روزمره با زبان چینی به کمک مکالمه با پارتنر

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در یادگیری زبان چینی، درگیری روزمره با این زبان است. شما می توانید با پارتنرتان هر روز چند دقیقه ای را برای مکالمه ی روزانه ی چینی در نظر بگیرید. برای یادگیری زبان چینی این کار بسیار موثر است. با یادگیری اصطلاحات چینی می توانید از آن ها در زندگی روزمره خود استفاده کنید و در زمانی کوتاه به این زبان مسلط شوید.

 • یادگیری مکالمه محور زبان چینی

یکی از موثر ترین روش های یادگیری زبان چینی، تمرکز بر مکالمه و تقویت مهارت گفتاری به کمک پارتنر زبان چینی است. روش های زیادی از قبیل: شرکت در کلاس های مکالمه، خواندن مستمر، گوش دادن به فایل های صوتی کاربردی ، استفاده از زبان در زندگی روزمره و پیدا کردن یک پارتنر و همراه می توانند موجب تقویت مکالمه شوند.

مهم ترین منابع یادگیری زبان چینی به کمک پارتنر زبان چینی:

برای یادگیری و تمرین زبان چینی به کمک پارتنر زبان چینی، منابع زیادی وجود دارد. شما می توانید به کمک منابع زیر و تمرین مستمر در کوتاه ترین زمان، به این زبان مسلط شوید.

 • کتاب Integrated Chinese Character Workbook
 • کتاب Barrons Chinese language and culture
 • کتاب Reading and Writing Chinese
 • Learn Chinese Mandarin Pro 5.21 آموزش زبان چینی ماندارین اندروید
 • اپلیکیشن The Chairman’s Bao
 • اپلیکیشن معروفMemrise
 • وب سایت معروف و محبوب Rocket Languages
 • وب سایت Chinese Voices
 • وب سایت The Chairman’s Bao

شما برای منابع دوره آموزش زبان روسی نیز از تیکا کمک بگیرید.

انتخاب پارتنر زبان چینی در سایت پارتنر زبان چینی تیکا:

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد سامانه ی تیکا، ارائه ی امکانات سایت پارتنر زبان چینی است. شما می توانید با انتخاب پارتنر مورد نظرتان از تیکا، در دوره های آموزشی این زبان موفق تر عمل کنید و حتی در هزینه ها صرفه جویی کنید. پارتنرهای زبان چینی تیکا می توانند شما را برای هر گونه آزمون زبان چینی آماده کنند. در صورتی که قصد دارید این زبان دشوار را در کمترین زمان تقویت کنید، پیشنهاد می کنیم از پارتنرهای تیکا کمک بگیرید. جالب است بدانید که کلاس ها و دوره های تیکا قابلیت برگزاری به صورت اختصاصی و تک نفره را دارا می باشند. همچنین برنامه ریزی این دوره ها بر اساس نیاز های هر فرد و ساعت های مدنظر او طراحی می شود.

طول دوره آموزش زبان چینی به کمک پارتنر در تیکا

برای مسلط شدن به مهارت رایتینگ زبان چینی، شما باید ابتدا تمام اصول اولیه گرامر و جمله سازی چینی را بیاموزید. پس از کسب مهارت های ابتدایی و یک آزمون برای تعیین سطح زبان، می توانید پارتنر زبان چینی هم سطح خود را پیدا کنید و تعداد جلسات مورد نیاز خود را تعیین نمایید. با تیکا و کلاس ‌های آنلاین و خصوصی زبان چینی، در سریع‌ ترین زمان ممکن می ‌توانید زبان چینی را بیاموزید. هر ترم زبان در تیکا متناسب با سرعت یادگیری شما، بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 زبان چینی نیازمند گذراندن حدود 80 الی 100 جلسه می باشد. برای تعیین میزان جلسات مورد نیاز آموزش زبان چینی به کمک پارتنر، به شما پیشنهاد می کنیم با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

هزینه ی دوره 

هزینه آموزش زبان چینی با توجه سطح زبان زبان ‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می ‌شود. کلاس‌ های آنلاین زبان چینی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا توسط اساتید با تجربه و با هزینه متغیر از مبلغ 58 هزار تومان تا 90 هزار تومان، برگزار می ‌شود. با رزرو چند جلسه ای و ترمی دوره ها از تخفیفات ویژه تیکا بهره مند خواهید شد همچنین برای اطلاع در مورد تخفیفات دیگر با پیشتیبانی تیکا در تماس باشید.

انتخاب بهترین پارتنر برای تقویت زبان چینی در تیکا

در سامانه ی تیکا شما می توانید با یک جست و جوی ساده استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. شما این امکان را دارید تا پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی و آموزش مجازی زبان چینی با هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب بهترین استاد و پارتنر مجازی چینی برای یادگیری زبان چینی، ابتدا زبان چینی را علامت زده. سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد صفحه ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه نموده و بهترین استاد را برای خود انتخاب کنید.