فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
مرضیه لاله زار(جویائو)
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:36 هزار تومان
هزینه هر جلسه:360 هزار تومان

با یادگیری زبان چینی می توانید به راحتی با مردم محلی ارتباط برقرار کنید و سفر خوبی را تجربه نمایید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در مدت کوتاه چگونه در سفر چینی حرف بزنیم؟ در ادامه به بررسی دوره زبان چینی برای مسافرت تیکا می پردازیم.

اهمیت یادگیری زبان چینی در مسافرت

شرکت در دوره آموزش زبان چینی در سفر یک امتیاز مثبت محسوب می شود. زیرا اکثر مردم چین تنها به زبان چینی ماندارین تسلط دارند و شما نمی توانید تنها با تسلط بر زبان انگلیسی به این کشور سفر کنید. یادگیری زبان چینی برای برقراری ارتباط با افراد بومی چین، می تواند کمک زیادی به شما در این سفر بکند. همچنین شما باید به این نکته توجه داشته باشید که شما برای سفر به کشور چین حتما نباید به این زبان تسلط کامل داشته باشید. با یادگیری چندین اصطلاح مهم می توانید اوقات خود را در این کشور سپری کنید. سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا، بهترین اساتید را برای آموزش زبان چینی در سفر به شما پیشنهاد می کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

آموزش مکالمه چینی برای سفر به کشورهای مختلف و برطرف کردن نیازهای روزمره
در محیط های شهری کشور چین شما با افراد زیادی که به این زبان مکالمه می کنند، برخورد خواهید کرد. شما برای مسافرت به این کشور می توانید همه نیازهای خود را با صحبت به زبان چینی برآورده کنید.
• مکالمات دوستانه با مردم محلی برای آشنایی با فرهنگ مردم چین
برای این که بتوانید بیشتر با فرهنگ مردم محلی و نحوه ی زندگی افراد در این کشور آشنا شوید، باید به مکالمه به زبان چینی تسلط بیشتری پیدا کنید. یادگیری این زبان می تواند شامل سر فصل های مکالمه دوستان باشد. شما می توانید با یاد گرفتن اصول مکالمه ی چینی، در رابطه با علایق و ویژگی های شخصیتی خودتان و افراد چینی بیشتر مکالمه کنید.

منابع یادگیری زبان چینی برای سفر

• کتاب چینی در سفر
• دیکشنری زبان چینی
• اپلیکیشن های یادگیری زبان چینی
• کتاب 500 Common Chinese Idioms: An Annotated Frequency Dictionary
• پادکست ‌ها و موسیقی ‌هایی با زبان چینی

کلاس زبان فشرده چینی برای جهانگردان در تیکا

همان طور که می دانید برای افرادی که به دنبال سفر و جهانگردی می باشند، یادگیری زبان هایی همچون زبان چینی ماندارین ، یک اقدام بسیار مهم به حساب می آید. در صورتی که قصد دارید زبان چینی در سفر را بیاموزید، شما می توانید پلتفرم تیکا بهره ببرید. همچنین در صورتی که زمان کمی برای آموزش در اختیار دارید، نگران نباشید. دوره های فشرده و آنلاین تیکا به شما کمک می کند هم در زمان خودتان صرفه جویی کنید. کافی است پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی و دریافت مشاوره از استاد، بر طبق نیازها، ساعات و روزهای مدنظرتان دوره ی خصوصی و تک نفره ی زبان چینی برای مسافرت را رزرو نمایید.

شما برای تقویت زبان کره ای با پارتنر نیز میتوانید تیکا کمک بگیرید.

طول دوره آموزش زبان چینی در مسافرت تیکا

با شرکت در کلاس های آنلاین زبان چینی تیکا، در سریع ‌ترین زمان می ‌توانید زبان چینی را یاد بگیرید. هر ترم زبان در تیکا متناسب با سرعت یادگیری شما، بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. همچنین هر سطح از A1 تا C1 زبان چینی حدود 80 الی 100 جلسه زمان می ‌برد. برای تعیین میزان جلسات مورد نیاز آموزش زبان چینی برای مسافرت، به شما پیشنهاد می کنیم با پشتیبانی تماس بگیرید.

هزینه آموزش زبان چینی در مسافرت تیکا

به طور کلی هزینه کلاس های زبان توسط خود اساتید در سامانه زبان تیکا مشخص می شود. در این سامانه آموزشی اساتید با تخصص های آموزش زبان به کودکان، بزرگسالان و آمادگی آزمون ها فعال هستند. در صورتی که زبان آموز قصد رزرو کلاس ها به صورت ترمی و چند جلسه ای را داشته باشد از تخفیفاتی ویژه برخوردار خواهد شد. هزینه یادگیری زبان چینی در سفر با توجه سطح زبان زبان ‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می ‌شود. کلاس ‌های آنلاین زبان چینی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا توسط اساتید با تجربه و با هزینه متغیر به صورت شخصی و اختصاصی برای یک نفر از مبلغ 58 هزار تومان تا 90 هزار تومان، برگزار می‌ شود.

نحوه ی رزرو کلاس با بهترین استاد زبان چینی در سفر

برای رزرو کلاس زبان چینی در سفر با استاد مورد نظرتان، شما می توانید به اطلاعات موجود در پروفایل استاد توجه کنید. توجه به تخصص‌ های عنوان شده و نظرات سایر زبان‌ آموزان به شما کمک می ‌کند بهترین استاد را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌ صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌ شود، از گزینه ‌های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید و از تخفیفات تیکا بهره ‌مند شوید.