فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
محمدحسین فرجاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 14 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:470 هزار تومان
احسان اصغرپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا12 زبان آموز / 49 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:70 هزار تومان
هزینه هر جلسه:320 هزار تومان

مزایای آموزش زبان هلندی برای تجارت

هلند یکی از کشورهای غرب اروپاست. این کشور پیشرفته و صنعتی در سال 2019 دارای GDP معادل 907.1 میلیارد دلار آمریکا بود. این رقم بسیار قابل توجهی است، به خصوص با توجه به جمعیت 17 میلیون نفری این کشور. از نظر درآمد داخلی این کشور رتبه هفدهم در جهان را دارد. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین و همواره تک رقمی است. با توجه به اینکه هلند موقعیت بسیار مناسبی در اروپا دارد، تجارت و کسب و کارها در این کشور رواج بسیاری دارند.

هلند در شمال و غرب با دریای شمال همسایه است. همچنین همسایه های شرقی و جنوبی آن کشورهای صنعتی و پیشرفته آلمان و بلژیک هستند. هلند یکی از اعضای اتحادیه اروپا نیز هست، به همین دلیل در صورتی که شما دارای ویزای شنگن باشید، میتوانید به راحتی به هلند مسافرت کنید. در صورت آشنایی با زبان هلندی، روابط تجاری شما در این کشور به سرعت گسترش خواهند یافت. به همین دلیل  آموزش زبان هلندی برای تجارت میتواند برای شما بسیار مفید باشد.

انواع زبان های منطقه

زبان هلندی به زبان های انگلیسی و آلمانی شباهت دارد. این زبان از خانواده زبان های ژرمانیک است. همچنین اکثر مردم هلند به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند. گرچه زبان انگلیسی یک زبان رسمی نیست و رسانه ها و مراکز رسمی و حکومتی این کشور به زبان هلندی اداره میشوند.

در منازق مرزی هلند با کشور بلژیک و آلمان نیز شما میتوانید گویشوران زبان هلندی را پیدا کنید. در صورتی که مایل هستید برای کار در این منطقه آماده شوید، تدریس خصوصی زبان به شما کمک میکند به سرعت با مردم غرب اروپا صمیمی شوید.

 

شرایط کار و زندگی در هلند

در کشور هلند آموزش مدارس رایگان و همگانی است. همچنین سطح رفاه در این کشور بسیار بالاست. در صورتی که شما شغل متوسطی داشته باشید، میتوانید برای خرید خانه در این کشور برنامه ریزی کنید.

برای گرفتن تابعیت کشور هلند کافیست به طول قانونی پنج سال در این کشور زندگی کرده باشید و یک سال نیز به کار پرداخته و مالیات داده باشید. به این ترتیب میتوانید برای گرفتن تابعیت هلندی اقدام کنید. این کشور میزبان نیروی کار از کشورهای ایتالیا، اسپانیا و یونان نیز هست. یادگیری زبان هلندی برای بیزنس شما را نیز برای این موقعیت ها آماده خواهد کرد.

گرفتن ویزای هلند تا حدودی از گرفتن ویزای کشورهای همسایه آن ساده تر است. همچنین همانطور که گفتیم با توجه به عضو منطقه شنگن بودن این کشور، شما میتوانید بعد از گرفتن ویزای کشورهایی مانند ایتالیا از هلند نیز دیدن کنید.

تعداد روزهای مرخصی قانونی در سال برای آمریکا 14 روز است. اما این تعداد برای مردم هلند 20 روز خواهد بود. سیستم حمل و نقل در شهرهای هلند بسیار خوب است. به این ترتیب شما میتوانید بدون داشتن خودروی شخصی نیز به محل مورد نظر برسید.

شما در هلند و همچنین کشورهای اروپا میتوانید با قطار به سرعت و به راحتی بین شهرها و کشورها مسافرت کنید! کل کشور هلند میتوانید تمام کشور را ظرف سه ساعت با قطار طی کنید.

تیکا برای آموزش زبان هلندی مهاجرت بهترین اساتید و بهترین دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

شغل آکادمیک در هلند

گرفتن پذیرش در مقطع دکتری به نوعی شغل محسوب میشود. در این حالت شما در کنار تحصیل مبلغی را به عنوان حقوق دریافت میکنید. بنابراین شما نیازی به ارائه مدارک بیشتر برای نشان دادن تمکن مالی نخواهید داشت. دانشگاه های هلند جزو برترین دانشگاه های دنیا هستند به ویژه در رشته های MBA و رشته های مربوط به مدیریت.

برای دانشجویان دکتری، ویزای خانواده و همسر یا شریک زندگی بدون مشکل صادر میشود. این مورد در مقایسه با کشورهایی مانند آمریکا که به راحتی ویزای همراه را صادر نمیکنند مزیت بزرگی محسوب میشود.

اشتغال شما در کشور هلند پس از به پایان رساندن دوره دکتی تقریبا قطعی است. و همانطور که قبلا گفتیم، میتوانید بعد از پنج سال اقامت قانونی و یک سال کار کردن تابعیت این کشور را بگیرید.

 

آموزش زبان هلندی برای تجارت و کاریابی

برای پیدا کردن شرکت هایی که ویزای کار به شما می دهند، می بایست توسط اداره مهاجرت هلند در لیست آن ذکر شده است.

شما می توانید لیست شرکت هایی که می توانند به شما ویزای کار بدهند را در سایت ببینید

https://ind.nl/en/Documents/Public_Register_Regular_Labour_and_Highly_Skilled_Migrants.pdf

همچنین شغل هایی مانند کادر درمان و بهداشت در اکثر کشورهای اروپایی از جمله هلند مورد نیاز هستند. شغل های مربوط به اداره مالیات و مدیریت درونی نیز از شغل هایی هستند که در ادارات خصوصی و دولتی هلند پذیرای نیروی کار هستند.

سابقه کاری گذشته و نیاز به شغل شما بسیار برای درخواست کار شما و بازار کار مهم است.

یکی دیگر از کشورهای اروپایی که مقصد مهاجرت تجاری افراد قرار می‌گیرد، کشور آلمان است. تیکا برنامه و دوره ویژه ای برای آموزش زبان آلمانی برای تجارت در نظر دارد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

بازار کار هلند چطور است؟

شما در کشور هلند میتوانید با افراد مختلف در رشته کاری خودتان ارتباط بگیرید. همچنین میتوانید به صورت آنلاین ابتدا موقعیت کاری مدنظرتان را پیدا کنید و سپس برای آن درخواست دهید.

بهترین زمان اپلای کردن

سال نوی میلادی از ژانویه شروع میشود. به همین دلیل ماهی که بیشتر پوزیشن های شغلی باز هستند ماه اکتبر است.

دوره آموزش زبان هلندی برای تجارت

این دوره در تیکا توسط مدرسین زبان هلندی که سابقه زندگی در این کشور را دارند انجام میشود. شما در ابتدا گفت و گوهای مودبانه و رسمی و معرفی کردن خود را خواهید آموخت. سپس میتوانید مهارت هایی مانند نوشتن ایمیل های کاری، پر کردن رزرومه ها و پروفایل های کاری و .. را بیاموزید.

طول دوره

این دوره در سطح مقدماتی حدود 20 جلسه طول میکشد.

برای سطح متوسط که شامل نگارش پروفایل ساده نیز میشود، به حدود 50 جلسه نیاز دارید.

سطح بالای متوسط که شامل آموزش زبان هلندی برای تجارت و نگارش ایمیل میشود، حداقل 120 جلسه طول میکشد.

هزینه دوره

هزینه کلاس های خصوصی زبان هلندی بین 90-180 هزارتومان است. بسته به تعداد جلساتی که رزرو میکنید، میتوانید از تخفیف نیز بهره مند شوید.

 

رزرو کلاس آموزش هلندی برای بیزینس با بهترین استاد زبان هلندی

به منظور انتخاب استاد مناسب خودتان، از پروفایل اساتید دیدن کنید. ساعت های دردسترس بودن و منطقه زمانی استادتان را در نظر بگیرید. سپس با توجه به ویدیوی معرف استاد مد نظرتان را تعیین کنید.