فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
بامداد مبشر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:500 هزار تومان

مزایای بحث آزاد زبان هلندی

زبان آموزانی که سطح متوسط یا پیشرفته زبان هلندی را داشته باشند می‌توانند از این زبان برای مکالمه استفاده کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از کلاس بحث آزاد زبان آموزان هلندی باید با همه نداشته باشند. حضور یک استاد زبان در کلاس بحث آزاد باعث میشود نظم و ترتیب جلسه بهتر برقرار شود. همچنین با حضور یک استاد زبان هلندی سوالاتی که در طول بحث آزاد ممکن است برای زبان آموزان پیش بیاید پاسخ داده خواهند شد.

کلاس های بحث آزاد برای آمادگی برای بخش مکالمه آزمون‌های زبان هلندی نیز مفید هستند. یکی از مزایای دیگر شرکت در این کلاس‌ها امکان آشنا شدن با افرادی است که اهداف مشابهی با شما دارند. برای مثال در صورتی که شما قصد مهاجرت تحصیلی به کشور هلند را داشته باشید ، در کلاس های بحث آزاد می توانید در مورد فرآیند مهاجرت با همکلاسی های خود صحبت کنید.

چگونه کلاس دیسکاشن هلندی برگزار کنیم ؟

برای برگزاری یک کلاس فری دیسکاشن خوب ابتدا باید موضوع را تعیین کنید.

موضوع بحث آزاد زبان هلندی باید با توجه به سطح و علایق زبان آموزان تعیین شود. برای زبان آموزانی که سطح پیش متوسط هستند موضوعاتی مانند جشنواره ها و مناسبت های مختلف مناسب هستند. برای زبان آموزان سطح متوسط، بحث آزاد در مورد مد و سینما و موسیقی جذاب خواهد بود. زبان آموزان سطح پیشرفته می‌توانند بحث های طولانی تری در مورد موضوعات فرهنگی، اخبار، سیاست و دنیای سینما و داستان ها داشته باشند.

منابع مناسب برای برگزاری بحث آزاد

همانطور که پیش از این گفته شد انتخاب یک موضوع قبل از برگزاری کلاس به بحث بهتر کمک می کند. شما می توانید از یک خبر داستان ، و یا فیلم به عنوان منبع و موضوع بحث خود استفاده کنید. به این منظور می توانید از تد تاک هایی که به زبان هلندی برگزار می‌شوند و در یوتیوب قابل دسترس هستند یک لینک تهیه و برای زبان‌آموزان ارسال نمایید. اگر شما یکی از اعضای کلاس بحث آزاد هستید نیز می توانید پیشنهاد کنید از یک منبع مشخص برای بحث استفاده شود. شما می توانید در مورد فرهنگ و هنر کشور هلند صحبت کنید. به این ترتیب هم با هنرمندان این کشور بیشتر آشنا می شوید و هم توانایی مکالمه خود را تقویت کنید. موسیقی و متن ترانه های هلندی نیز از منابع مناسب برای تقویت مکالمه هلندی در کلاس بحث آزاد هستند.

نحوه حضور در کلاس بحث آزاد

هنگام حضور در کلاس حتما یک کاغذ و قلم به همراه داشته باشید. به تلفظ ها و نقاطی که همکلاسی های شما به کار می برند توجه کنید. در صورتی که سوالی داشتید سوال خود را یادداشت کنید و در انتها از استاد زبان هلندی و یا هم کلاسی خود سوال را بپرسید. از همه مهمتر از صحبت کردن نترسید. اشتباه کردن بخشی از فرآیند یادگیری شماست. نگران قضاوت سایر زبان آموزان و یا استاد زبان خود نباشید. در صورت امکان کلاس را ضبط کنید و به اشتباهات خودتان و دیگران و تصحیح های استاد توجه نمایید. همچنین برای آمادگی بیشتر قبل از حضور در کلاس می توانید نظرات خود را روی کاغذ بنویسید و آنها را با صدای بلند بخوانید. صدای خود را ضبط کنید و به آن گوش دهید.

در عین حال در نظر داشته باشید که زمان کلاس بحث آزاد هلندی باید به طور عادلانه بین شما و سایر شرکت کنندگان تقسیم شود. معمولاً استاد و یا مدیر جلسه به این مورد توجه می‌کند.

دوره آموزش مکالمه و بحث آزاد هلندی

در این دوره شما می توانید همراه با سایر زبان‌آموزان به تمرین دانسته های خود بپردازید. در مناسبت‌های مختلف امکان رزرو کلاس های گروهی برای زبان هلندی با موضوعات مختلف وجود دارد. همچنین در هر تاریخی و هر روزی در صورتیکه شما زبان آموزان همسطح با خود را سراغ داشته باشید امکان رزرو گروهی وجود دارد. شما میتوانید درخواست برگزاری کلاس بحث آزاد با حضور یکی از اساتید تیکا با عنوان مدیر جلسه را داشته باشید.

تیکا همچنین برای آموزش مکالمه آلمانی بهترین اساتید و دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره

بحث آزاد و زبان هلندی می توانند به هر تعداد که زبان آموزان مایل باشند برگزار شود. به طور کلی شرکت در یک جلسه بحث آزاد هر هفته یک بار برای زبان آموزان سطح بالای متوسط مفید خواهد بود.

هزینه دوره

هزینه کلاسهای زبان هلندی بسته به استاد بین ۹۰ تا ۸۰ هزار تومان برای ثبت نام تکی است. به ازای اضافه شدن هر زبان آموز جدید و هزینه کلاس اضافه می‌شود و بین دو زبان آموز تقسیم خواهد شد. به عبارت دیگر زبان‌آموزان جدید تا سقف سه نفر هر کدام ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.

انتخاب بهترین استاد برای بحث آزاد هلندی

در سامانه آموزش زبان تیکا شما می توانید با توجه به رزومه استاد و ویدیوی معرفی بهترین استاد را انتخاب نمایید. در صورتی که برای رزرو و هماهنگی کلاس بحث آزاد هلندی به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای واتساپ پشتیبانی پیغام خود را بگذارید.