فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
محمدحسین فرجاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 14 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:550 هزار تومان
احسان اصغرپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 26 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

اهمیت یادگیری رایتینگ هلندی

این زبان در بین زبان های رسمی اتحادیه اروپا در هشتمین جایگاه قرار دارد. زبان هلندی زبان رسمی کشور هلند و همچنین 23 میلیون از جمعیت جهان است. زبان هلندی زبان رسمی شش کشور از جمله کشور های : هلند، بلژیک (فلامز) آروبا، سورینام، سنت مارتن، کوراچاو است. حدود 40 کشور در جهان، زبان هلندی را به عنوان یک زبان خارجی در مدارس خود تدریس می‌ کنند. زبان هلندی به‌ عنوان یک زبان نوشتاری، کاملاً یکنواخت است. این زبان نوشتاری، در هلند و بلژیک تفاوت دارد. اما این اختلاف، حتی کم‌ تر از اختلاف میان انگلیسی نوشتاری در آمریکا و بریتانیا است. اما به عنوان زبانی گفتاری، زبانی بسیار متفاوت است. اگر شما قصد ادامه تحصیل و پیدا کردن کار در هلند را دارید لازم است که دارای مهارت رایتینگ هلندی خوبی باشید.

writing هلندی

از لحاظ ساختاری زبان هلندی زبان یک زبان دارای ترتیب واژه V2 است. یعنی این که در عبارت اصلی جمله فعل صرف شده در مکان دوم قرار می‌ گیرد. ترتیب کلمات در عبارت‌ های اصلی جمله به صورت "نهاد-فعل-مفعول" و در عبارت ‌های وابسته جمله به صورت "نهاد-مفعول-فعل" است.

از بعد دستور زبانی، زبان هلندی دارای ساختار و ترتیب واژگان "نهاد-مفعول-فعل" است. ترتیب واژگان "نهاد-مفعول-فعل" در "عبارت وابسته‌ ی جمله" باعث شده‌ است که عبارت‌های اسمی متعددی از فعلی که آن ‌ها را معرفی می ‌کند جدا شوند.

آزمون زبان هلندی

writing هلندی یکی از مهارت های مورد سنجش در آزمون این زبان است. آزمون زبان هلندی Certificaat Nederlands als Vreemde Taal توسط دانشگاه Catholic University of Leuven طراحی و برگزار می ‌شود. این آزمون زبان هر ساله یک بار در ماه May برگزار می ‌شود و معمولا مهلت ثبت نام در اواسط ماه March به اتمام می ‌رسد.

سطح بندی آزمون زبان هلندی

آموزش زبان هلندی عمومی با تعیین سطح شروع میشود. از آنجا که این آزمون در یک کشور اروپایی برگزار می ‌گردد، سطوح امتحان نیز بر اساس CEFR ( A1 A2 B1 B2 C1 C2 )  می ‌باشد. مانند تمام آزمون ‌های زبان‌ های اروپایی در این آزمون نیز سطح رایتینگ هلندی از اهمیت و نمره بالایی برای قبولی برخوردار است.

CNaVT اگرچه در ابتدا برای گسترش زبان هلندی در دنیا طراحی شده بود اما کم کم توانست خود را به عنوان یک آزمون استاندارد زبان هلندی نشان دهد. انواع مختلف آزمون یعنی PMT ، PPT ، PTHO ، PAT  بر اساس نوع ویزا و تقاضای شخص برای مهاجرت مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

منابع آموزش writing هلندی

برای یاد گرفتن مهارت نوشتاری هلندی می توانید از سایت ‌ها، اپلیکیشن ‌ها و کتاب‌ های زیادی استفاده کنید. در زیر چند منبع خوب برای یادگیری رایتینگ هلندی به شما معرفی می ‌کنیم.

  • کتاب هلندی in 3 months dutch hugo
  • کتاب خودآموز زبان هلندی  Teach Yourself Dutch
  • سایت https://languagedownload.ir/
  • سایت   https://sarangbook.ir

طول دوره آموزش مهارت رایتینگ تیکا

در صورتی که در این زبان مبتدی باشید، شما برای تقویت مهارت رایتینگ هلندی، به حدود 50 جلسه کلاس نیاز دارید. همچنین شما برای گرفتن نمره قبولی در رایتینگ آزمون cnavt به حداقل 70 جلسه کلاس نیازمندید. اگر برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا قصد ماجرت به هلند را دارید باید نمره ‌ی رایتینگ بالایی داشته باشید. برای گرفتن نمره بالا در این مهارت پیشنهاد ما به شما حدود 90 جلسه کلاس است.

هزینه دوره آموزش مهارت رایتینگ هلندی تیکا

هزینه کلاس آموزش رایتینگ زبان هلندی تیکا از 90 هزار تومان تا 270 هزار تومان متغییر است. قیمت کلاس متناسب با مدرس انتخابی شما مشخص می ‌گردد. اگر از پکیج ‌های تیکا استفاده نمایید برای شما هم تخفیف هم در نظر گرفته می ‌شود. دقت کنید که مهارت رایتینگ مهارتی بسیار مهم در آزمون ‌های بین المللی است. در تیکا این مهارت در کنار آموزش گرامر زبان هلندی برای شما زبان آموزان عزیز ارائه می ‌گردد. از نکات مثبت در استفاده از کلاس های آنلاین تیکا نصف شدن مبلغ اینترنت داخلی شما در ایران است.

چگونه بهترین استاد مقاله نویسی زبان فرانسه را انتخاب کنیم؟

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان هلندی، بهترین روش ‌ها و منابع یادگیری برای آموزش writing هلندی را برای زبان ‌آموزان خود به کار گرفته است. برای شروع یادگیری زبان هلندی و شرکت در کلاس‌های writing هلندی تیکا، می ‌توانید با یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه اندک استاد مورد نظر خود را یافته و آموزش این زبان را شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس برقرار نمایید.