فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هلندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
محمدحسین فرجاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 14 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:470 هزار تومان

آزمون زبان هلندی مناسب شما کدام است؟

مردم به دلایل مختلف زبان هلندی را یاد می گیرند. برخی قصد مهاجرت از طریق ازدواج را دارند که در این صورت ویزای آن ها اقامت موقت و یا MVV خواهد بود. سایر دلایل میتوانند تحصیل ، زندگی یا کار در کشور هلند یا در یک محیط هلندی زبان باشند. اگر شما هم قصد مهاجرت یا کار در هلند را دارید، باید بتوانید تسلط خودتان بر هلندی را ثابت کنید. به همین دلیل CNaVT هر سال پنج آزمون زبان برگزار می کند. این آزمون ها برایا هداف مختلفی طراحی شده اند. هر آزمون برای یکی از سطح های کاربردی استاندارد CEFR برگزار میشود.

داوطلبان با گذراندن یک امتحان ثابت می کنند که مهارت کافی برای برقراری ارتباط به زبان هلندی را کسب کرده اند. برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام آزمون مناسب شماست، باید توصیف امتحانات و سطح CEFR را با نیازهای خود مقایسه کنید. در این زمینه تدریس خصوصی زبان میتواند به شما کمک کند.

آزمون cnavt زبان هلندی چیست؟

دانشگاه لوون با استفاده از آزمون های خاص مبتنی بر بخش های مختلف، مهارت شرکت کنندگان را بر اساس استاندارد شش گانه (CEFR) میسنجد. آزمون CNaVT زبان هلندی همچنین عضوی از انجمن برگزار کنندگان آزمون زبان در اروپا (ALTE) است. بنابراین لازم نیست نگران شوید چون اگر کمی با آزمون های زبان انگلیسی یا زبان های دیگر اروپایی آشنا باشید، این سیستم برای شما غریبه نخواهد بود.

CNaVT پروژه ای است که به سفارش اتحادیه زبان هلندی تهیه شده و امتحانات توسط مرکز زبان و آموزش در دانشگاه لوون برگزار میشود. البته آزمونCNaVT زبان هلندی برای بزرگسالانی که می خواهند تسلط زبان خود را در هلندی با یک گواهینامه معتبر بین المللی ثابت کنند ، در سراسر جهان نیز برگزار می شود.

انواع آزمون Cnavt

برای دریافت گواهینامه زبان آموزان هلندی باید در آزمون CNaVT مربوط به سطح خودشان قبول شوند. همچنین شما باید نوع ویزای سفر به هلند خود را هم در نظر بگیرید. در صورتی که مهاجرت شما از طریق ازدواج باشد، ویزای شما موقت محسوب میشود. شما باید در آزمون زبان شرکت کنید.

آزمون زبان سفارت هلند برای پیوستن به همسر هلندی

در این آزمون که در سطح A1-2 برگزار میشود، باید نشان دهید میتوانید مکالمات ابتدایی هلندی داشته باشید.

Maatschappelijk Informeel (INFO) – A2

این مدرک معادل سطح دوم آشنایی با زبان هلندی است، یعنی A2 که بعد از سطح A1 قرار میگیرد. این مدرک برای کسانی که می خواهند نشان دهند می توانند در شرایط غیررسمی روزمره از پس کارهای خودشان بربیایند مناسب است.

Maatschappelijk Formeel (FORM) – B1

این آزمون معادل مدرک سطح سوم دانش زبانی است. آزمون cnavt زبان هلندی در این سطج برای زندگی مستقل و داشتن گفت و گوهای مناسب در هلند مناسب است. همچنین شما با داشتن این مدرک میتوانید در برخی زمینه های خدماتی نیز کار پیدا کنید.

Zakelijk Professioneel (PROF) - B2

مدرک سطح B2 آزمون cnavt زبان هلندی برای کار کردن در بسیاری از زمینه ها در هلند کافی است. این سطح از دانش زبانی برای کسانی که در زمینه شغلی ، به ویژه در مراقبت های بهداشتی و اداری در کشورهای هلندی زبان جویای کار هستند مناسب است.

Teacatief Startbekwaam (STRT) - B2

این آزمون نوع دیگری از مدرک سطح B2 آزمون cnavt زبان هلندی است که برای تحصیل دانشگاهی کاربرد دارد. این مدرک برای تحصیل در رشته هایی که به زبان هلندی تدریس میشوند کاربرد دارد.

Edutiatief Professioneel (EDUP) - C1

سطح ماقبل آخر زبان که سطح بسیار پیشرفته ای محسوب میشود، سطح C1 نام دارد. این مدرک آزمون cnavt زبان هلندی برای افرادی که در زمینه آموزش و ادبیات، تجارت و یا مدیریت قصد ادامه تحصیل دانشگاهی دارند مناسب است. افرادی که این مدرک را داشته باشند میتوانند مطالب علمی و آکادمیک هلندی را به خوبی متوجه شوند. همچنین آن ها توانایی ارائه های طولانی شفاهی و متنی درمورد این مسائل را خواهند داشت.

چگونگی برگزاری آزمون زبان هلندی

داوطلبان می توانند در امتحانات CNaVT در نیمه اول ماه مه یا May هر سال شرکت کنند. ثبت نام در ماه مارچ انجام میشود. یک امتحان گیرنده (که معمولاً معلم زبان هلندی است) در کشور افراد متقاضی این عمل را انجام میدهد. داوطلبان باید از طریق امتحان گیرنده ای که فرم های ثبت نام را برای دبیر CNaVT می فرستد تا قبل از 15 مارس ثبت نام خود را انجام دهند. برای اینکار میتوانید با سفارت هلند در ارتباط باشید.

بخش های آزمون

آزمون مبتنی بر مقاله شامل سه بخش است. در بخش A نامزد باید گوش دهد و بنویسد. در بخش B مهارت خواندن و نوشتن آزمایش می شود. قسمت C قسمت شفاهی آزمون است. قسمت A و B در محیط کلاس برگزار میشوند، در حالی که در قسمت C آزمونگر و داوطلب در قالب یک مصاحبه و به صورت یک به یک مکالمه خواهند داشت.

داوطلبان می توانند از یک فرهنگ لغت در بخش A (گوش دادن) و قسمت B (نوشتن) استفاده کنند. در قسمت C (مکالمه) امکان این کار وجود ندارد.

همچنین تیکا در زمینه یادگیری و آموزش گرامر هلندی نیز در کنار شماست و بهترین اساتید زبان هلندی را به شما معرفی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید. 

منابع آمادگی برای آزمون

در وب سایت ما می توانید نمونه ای از امتحانات را برای تمرین پیدا کنید. بعلاوه ، استاد زبان هلندی می تواند با استفاده از وظایف بانک امتحان ، به داوطلب کمک کند. بانک بانک امتحان دیجیتال فقط برای معلمان قابل دسترسی است. اما شما میتوانید با کمک یک استاد هلندی از تجربه شرکت او در آزمون استفاده کنید.

 نتایج آزمون cnavt زبان هلندی چه زمانی اعلام می شود؟

همه امتحانات به لوون فرستاده می شوند و در ژوئن مشخص شده اند. در ماه جولای ، آزمونگران و داوطلبان از نتایج مطلع می شوند. داوطلبانی که قبول شده اند گواهی دریافت می کنند.

CNaVT و ALTE

آزمون زبان Teacatief Startbekwaam (STRT) یکی دیگر از آزمون های زبان هلندی است. به افرادی که در این آزمون قبول شوند ALTE اعطا می شود. این شاخص کیفیت نشان می دهد که این آزمون یک حسابرسی دقیق را پشت سر گذاشته و از تمام استانداردهای کیفیت ALTE (انجمن آزمایشگران زبان در اروپا) برخوردار است. نتیجه ALTE همکاری بین موسساتی است که امتحان زبانهای اروپایی را سازماندهی میکنند (مانند آزمون های کمبریج ، موسسه گوته و آلیانس فرانسه). CNaVT از سال 1996 عضو ALTE شده و با اعضای سایر کشورها و سایر زمینه های زبان مبادلات انجام میدهد.

هزینه ثبت نام آزمون cnavt زبان هلندی

داوطلبان می توانند در کشور خود معمولاً در کشور خود ثبت نام را انجام دهنید. هزینه ثبت نام توصیه شده در حال حاضر 75 یورو است.

اعتبار آزمون cnavt زبان هلندی

کسانی که برای مهاجرت به هلند PMT ، PPT ، Educatief Startbekwaam یا Educatief Professioneel را گذرانده باشند، از شرکت در آزمون های زبان آزمون های ادغام ، یعنی "Inburgeringsexamen or Naturalisatietoets" معاف هستند. با این وجود الزام به شرکت در بخش های مربوط به دانش مهاجران از هلند ("Kennis van de Nederlandse Samenleving یا KNS") همچنان پا بر جا خواهد بود.

در فلاندر (بلژیک) و هلند در بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها ، دانشجویان خارجی که مقطع قبلی را در آن کشور گذرانده باشند لازم نیست در آزمون cnvat زبان هلند شرکت کنند. گواهینامه های آموزشی (و یا گواهینامه های PTHO و PAT سابق) از آموزشگاه های هلندی معادل مدرک زبان آن ها در نظر گرفته میشود. در فلاندر ، در زمینه آموزش ، مدرک دیپلم از یک موسسه به رسمیت شناخته شده توسط CNaVT می تواند به عنوان اثبات سطح کافی زبان برای متقاضیان کار در هلند ارائه شود.

دوره آمادگی برای آزمون Cnvat زبان هلندی تیکا

دوره آمادگی برای آزمون cnavt هلندی در آموزشگاه زبان تیکا متناسب با نیاز زبان آموزان توسط اساتید مربوطه برگزار میشود.

در تیکا همچنین می‌توانید برای آزمون‌هایی نظیر آزمون زبان آلمانی نیز کلاس رزرو کنید. بهترین اساتید زبان آلمانی را در صفحه اساتید زبان آلمانی تیکا و مهارت آزمون موردنظر ببینید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آمادگی برای آزمون Cnvat زبان هلندی تیکا

طول دوره بر اساس آزمون تعیین سطح اولیه و همچنین سطح مد نظر در آزمون تعیین میشود.

به طور کلی برای رسیدن به سطح A2 از سطح صفر، به 120 جلسه کلاس نیاز خواهید داشت. در صورت آشنایی با زبان انگلیسی/ زبان آلمانی این مدت زمان کوتاه تر خواهد بود.

برای رسیدن به سطح B1 از سطح A2، به حدود 60 جلسه کلاس خصوصی نیاز دارید.

رسیدن به سطح B2 زبان هلندی در صورتی که در ابتدا سطح B1 را داشته باشید، حداقل 50 جلسه طول میکشد.

دستیابی به سطح پیشرفته C1 از سطح B2 به حدود 70 جلسه آموزشی نیاز دارد.

هزینه دوره آمادگی برای آزمون Cnvat زبان هلندی تیکا

هزینه دوره آمادگی برای آزمون cnavt زبان هلندی بین 90-180 هزارتومان خواهد بود. با رزرو ترمی میتوانید از تخفیف بیشتر بهره مند شوید.

انتخاب بهترین استاد برای آزمون cnavt زبان هلندی در تیکا

برای انتخاب استاد مناسب خودتان، ابتدا هدف خود را در نظر بگیرید. با مطالعه پروفایل ها می‌توانید به نتایج خوبی برسید. همچنین رزرو یک جلسه آزمایشی شما را در گرفتن تصمیم نهایی یاری می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبان‌های تیکا تماس بگیرید.