فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
علی قاسمی نژاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا74 زبان آموز / 407 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:1 هزار تومان
هزینه هر جلسه:75 هزار تومان
امیرحسین صالحی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا33 زبان آموز / 75 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
مانا رسولی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا90 زبان آموز / 261 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
مهرداد حاجی لو
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا15 زبان آموز / 37 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا77 زبان آموز / 243 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
وحید اشرفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 21 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
پگاه امیریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
بیانکا خاچاطوری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 15 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
مهدی مولوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا36 زبان آموز / 110 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
امیرحسین زین الدینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا19 زبان آموز / 46 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:110 هزار تومان

انگلیسی تجاری به چه معناست؟

زبان انگلیسی بسیار گسترده است و شامل مهارت های بسیاری میشود. افرادی که به طور تجربی یا با طی سلسله مراتب دنیای تجارت وارد بخش بین الملل میشوند، خیلی زود به آموزش زبان انگلیسی نیاز پیدا میکنند. افرادی که برای کسب و کار خود به انگلیسی تجاری و بازرگانی نیاز دارند، معمولا زمان اندکی دارند. بنابراین در دوره های آموزش انگلیسی تجاری تلاش بر آموزش اصل مطلب در کوتاه ترین مدت است.

در این مرحله، شما جملات و ساختارهای لازم را برای هر موقعیت خواهید آموخت. از مصاحبه های شغلی و استخدامی گرفته تا نحوه شرکت در مناقصه ها. مکاتبات اداری و حقوقی لازم نیز به شما در دوره های اختصاصی آموخته خواهد شد.

زبان انگلیسی تجاری برای مصاحبه کاری

بسیاری از شرکت ها به میزان تسلط شما در زبان انگلیسی بسیار توجه میکنند. در صورتی که یک مدرک BEC یا Business English Certificate داشته باشید، رزرومه شما باارزش تر خواهد شد. در صورتی که متقاضی استخدام شدن در یگ شرکت چند ملیتی باشید، مصاحبه به زبان انگلیسی انجام میشود. در این حالت سعی کنید حتما مصاحبه را از قبل تمرین کنید. یک استاد آموزش زبان برای مهاجرت و اپلای در این مرحله کمک بزرگی خواهد بود.

مرتکب نشدن اشتباهات گرامری در مصاحبه کاری باید هدف اصلی شما باشد. در صورتی که مهارت زبان انگلیسی شما کمتر از حد متوسط است، حداقل سعی کنید اشتباهات رایج را مرتکب نشوید.

زبان انگلیسی برای محیط ادارات

در محیط اداره و دفتر کار، شما میتوانید با نسلط بر زبان انگلیسی به سرعت پیشرفت کنید و به جایگاه بهتری برسید. حتی اگر با همکاران بین المللی سر و کار نداشته باشید، با ایمیل ها و شرکت های آنلاین زیادی سر و کار خواهید داشت. بنابراین در صورتی که یک کارمند هستید، دوره آموزش انگلیسی تجاری شما بهتر است با رویکرد مکاتبات اداری و آشنایی با دیجیتال مارکتینگ انجام شود.

مهارت مکالمه انگلیسی در مناقصات و قراردادها

برای اینکه پیشنهادهای خوب را تشخیص بدهید، آشنایی با لغات انگلیسی رایج در زمینه مناقصات حیاتی است. شما میتوانید در کارگاه های آموزش زبان انگلیسی تجاری شرکت کنید. خوشبختانه ماهیت مناقصات به صورتی طراحی شده است که شما با حداقل دانش زبان انگلیسی میتوانید در آن ها شرکت کنید. اما هنگام امضا کردن و برعهده گرفتن مسئولیت قراردادها حتما با یک مترجم خوب مشورت کنید.

زبان انگلیسی تجاری همایش ها و نمایشگاه های کاری

شرکت در همایش ها یک فرصت مهم برای پیدا کردن ارتباطات بهتر محسوب میشود. برای تقویت زبان انگلیسی تجاری خود در همایش های بین المللی شرکت کنید! بسیاری از این نمایشگاه ها و همایش ها در حال حاضر به صورت آنلاین برگزار میشوند. این موارد فرصت های خوبی هم برای یادگیری و هم برای تمرین آموخته های شما هستند. شما میتوانید دایره لغات مربوط به شغل خودتان را گسترش دهید.

فراتر از متن های تعیین شده آموزشی بروید. مجله، کتاب، یا پست های وبلاگی را بخوانید که مربوط به علایقتان می شوند. حتی اگر برای فهم دقیق مقاله لازم است که لغات را در فرهنگ لغات پیدا کنید، این کار را انجام دهید. به دلیل اینکه چیزهایی که می خوانید در حوزه علایقتان است، برای فهم آنچه می خوانید، باانگیزه خواهید بود.

مطالعه منابع مرتبط با حرفه خود

در صورتی که مایل هستید در مهارت و پیشه خود پیشرفت کنید، زبان انگلیسی درهای بسیاری را به روی شما باز میکند. منابع آموزشی بسیاری در زمینه برنامه نویسی، گرافیک، تجارت و .. در یوتیوب به زبان انگلیسی وجود دارند که میتوانید از آن ها استفاده کنید.

تقویت مهارت مکالمه در سفرهای کاری

هر زمان که می توانید انگلیسی صحبت کنید. اگر به رستورانی رفتید که در آن کارکنان انگلیسی صحبت می کردند، سعی کنید شما هم انگلیسی حرف بزنید. این مسئله در مورد جلسات کاری، اقامت در هتل و سفر هم صادق است.

به مهارت خودتان اعتماد کنید. نگران اشتباه کردن نباشید و مطمن باشید دیگران شما را به خاطر غلط های گرامری یا تلفظ قضاوت نخواهند کرد. کارمندان هتل ها، بانک های بین المللی و .. به دادن خدمات به افرادی از ملیت های مختلف عادت دارند. بسیاری از مسافران و تاجران به زبان انگلیسی مسلط نیستند، اما میتوانند منظور خود را برسانند. شجاع باشید. از اشتباهات خود به عنوان موقعیتی برای یادگیری استفاده نمایید.

روش های مختلف برای تقویت زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی را امتحان کنید

یادگیری باید از چندین مسیر پیگیری شود. قبلاً پیشنهاد کردیم که با دوستان خود صحبت کنید، درس ها را بنویسید، یادداشت بردارید و به رسانه های انگلیسی گوش کنید. شما همچنین می توانید فعالیت های دیگری را هم به کار بگیرید، مثل بررسی محصولات آموزشی که بر مهارت ها تأکید می کنند، خواندن در مورد فرهنگ های دیگر، تمرین لحن و تأکید بر کلمات، مطالعه دستور زبان و بسیاری فعالیت های دیگر. بسیاری از محصولات آموزشی ابزاری را در اختیار شما قرار می دهند که به شما کمک می کنند تا مسیر خود به سوی تسلط بر انگلیسی مربوط به کار را تعیین کنید.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری در تیکا

بسیاری از اساتید زبان انگلیسی تیکا میتوانند کتاب ها و منابع انگلیسی تجاری و آزمون BEC را نیز تدریس کنند. بسته به حرفه خود، شما میتوانید استاد مناسب را بر اساس ویدیوی معرفی و رزرومه و نظرات زبان آموزان برگزینید. رزرو یک جلسه آزمایشی به شما برای گرفتن تصمیم قطعی تر کمک میکند.

طول دوره

دوره آموزش زبان تجاری پایه معمولا بسته به سطح شما، بین 20 تا 30 جلسه طول میکشد.

بعد از این دوره شما میتوانید مکالمات ابتدایی با طرفین کاری خود داشته باشید: خودتان و محصول و خدمتان را معرفی کنید. درمورد قیمت و نوع روش پرداخت سئوال بپرسید.

دوره آموزش زبان تجاری متوسط بین 30-40 جلسه طول میکشد.

بعد از این دوره شما میتوانید درمورد جزئیات بهتر صحبت کنید: درمورد ویژگی ها خاص و معروف برند خود یا رزومه کاریتان صحبت کنید. یک ایمیل سفارش محصول ساده بنویسید. کلیات یک قرارداد کاری را متوجه شوید.

دوره آموزش زبان تجاری پیشرفته بین 40-50 جلسه طول میکشد.

بعد از این دوره شما با مهارت های مباحثه و چانه زنی آشنایی بهتری خواهید داشت. میتوانید انواع مختلفی از ایمیل های کاری را از هم تشخیص دهید. با استفاده از template ایمیل های لازم را بنویسید. جزئیات قراردادهای کاری را با کمک فرهنگ لغت تخصصی یا حقوقی متوجه شوید. منابع آموزشی مرتبط با کار خود را بخوانید.

هزینه دوره

هزینه دوره بسته به سطح و نوع دوره، بین جلسه ای 35-90 هزارتومان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید برای پشتیبانی تیکا پیام بگذارید.