فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
کامران رستمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا39 زبان آموز / 303 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:260 هزار تومان
عرفان جلیلی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا295 زبان آموز / 1663 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
فرزانه اسکندریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
الینا قاسمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
امین وفادار
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سعید تیموریان مطلق
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:350 هزار تومان
هزینه هر جلسه:700 هزار تومان
سارا یوسفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 37 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:240 هزار تومان
محمد خوئینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 23 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
آیدین محمودی
آیدین محمودی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
علیرضا احمدی راد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا9 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:320 هزار تومان

اهمیت و مزایای ارائه انگلیسی

امروزه با توجه گسترش ارتباطات جهانی، نیاز به برقراری تعاملات بیشتر از طریق استفاده از زبان بین المللی در قالب سخنرانی ها احساس می شود. این سخنرانی می تواند با اهداف مختلفی مانند: کاری، درسی، شغلی و... باشد. از قدیم پرزنتیشن دادن یا همان ارائه یکی از تمرین های عادی زبان آموزان در کلاس های زبان سنتی است. مهارت زبانی بالا خود به تنهایی میتواند مشکلات شما در ارائه را از بین ببرند. با این وجود، پس از چند ترم آموزش زبان شما در سطح زبان A2 یا متوسط هم میتوانید از پس یک ارائه کوتاه درمورد موضوعی که برای شما آشناست بربیایید.

عدم آشنایی با اصول ارائه باعث اضطراب افراد میشود. که این امر دلیل شکست ارائه انگلیسی آنان گشته است. لازم است تا با قوانین سخنرانی به زبان بین المللی آشنا شویم. همچنین باید تکنیک ها، گرامر و لغات مرتبط با نحوه ارائه کنفرانس به زبان انگلیسی را یاد بگیریم. البته باید بدانید که قالب کلی سخنرانی ها برای هر نوع ارائه ای مشترک است.

یک ارائه انگلیسی شامل چه بخش هایی است؟

سخنرانی ها این مزیت را دارند که بسیاری از عبارات استاندارد در قسمت های مختلف آن ها قابل استفاده هستند. آموزش سخنرانی به زبان انگلیسی با ارائه بازخورد توسط یک استاد زبان به زبان آموز انجام میشود. شما میتوانید با کمک این بازخوردها شما میتوانید توانایی خودتان در مکالمه و سخنرانی انگلیسی را افزایش دهید.

مقدمه و معرفی

در شروع هر نوع ارائه باید به مخاطبان خودتان سلام کنید. متناسب با اینکه چه  کسانی را مورد خطاب قرار می دهید، باید از زبان کم و بیش رسمی استفاده کنید. آموزش زبان انگلیسی رسمی و مودبانه برای ارائه ضروری است.

توضیح اهداف در ارائه انگلیسی

همیشه توصیه می شود اهداف ارائه خود را در ابتدا عنوان کنید. این به مخاطب کمک می کند تا آن ها را بهتر درک کند. اگر یک فایل ارائه در کنار پرزنتیشن شفاهی خودتان دارید، موضوع رو با فونت واضح روی آن بنویسید. استفاده از تصاویر مرتبط میتواند به جریان فکری شما و همچنین هدایت بحث کمک کند.

مشخص کردن ساختار در ابتدای پرزنتیشن

پس از معرفی موضوع و اهداف خود، به شنوندگان خود یک ساختار کلی از سخنرانی ارائه دهید. به این ترتیب مخاطبان شما متوجه می شوند که انتظار چه چیزهایی را باید داشته باشند. از جملات مشخص و کوتاه استفاده کنید. اگر در ابتدای مراحل یادگیری زبان هستید، میتوانید صرفا نام بخش های مختلف فهرست خود را بخوانید. در دوره های آموزش زبان انگلیسی برای تجارت ، شما با بخش های مختلف رایج در ارائه های کاری آشنا میشوید.

 

صحبت در مورد هر بخش از ارائه انگلیسی

برای صحبت درمورد هر بخش، میتوانید از قبل عنوان را روی فایل ارائه یا یک فلش کارت برای خود بنویسید. میتوانید این عنوان را در قالب یک سئوال بنویسید تا ذهن مخاطب را بیشتر درگیر کنید. نکات مهم هر بخش را در ابتدا نام ببرید. 

اگر یک فصل یا بخش از ارائه خود را به پایان رسانده اید، به مخاطبان خود اطلاع دهید تا سردرگم نشوند.

مثال زدن

بیشتر اوقات، شما باید در یک سخنرانی مثال بزنید. ارائه مثال ها به درک مطلب کمک میکند. شما در بخش های مکالمه آزمون های زبانی مانند آیلتس هم ممکن است لازم باشد از مثال های مختلف برای بیان منظور خود استفاده کنید.

سؤالات در پایان سخنرانی

برای اطمینان از این که در طول سخنرانی اختلالی ایجاد نشود، توصیه می شود در انتها به سؤالات پاسخ دهید.

 

 

خلاصه و نتیجه گیری

در پایان ارائه انگلیسی ، باید یک بار دیگر حقایق مهم را خلاصه کنید. در این بخش میتوانید مهارت paraphrase کردن را تمرین نمایید. خوب است روی اسلاید آخر خودتان هم خلاصه ای از نکات مهم را به مخاطبان خود نشان دهید.

شما میتوانید ار مهارت های نتیجه گیری برای آموزش مقاله نویسی انگلیسی هم استفاده کنید.

معرفی منابع مفید برای آموزش ارائه انگلیسی

از کتاب های کاربردی در این زمینه می توان کتاب (Success, and How to Win It) را نام برد. البته باید اشاره کرد که با یک سرچ ساده با این موضوع، می توان در یوتیوب به فیلم های آموزشی مفیدی دست پیدا کرد.

طول و هزینه دوره کلاس آنلاین ارائه انگلیسی

برای آموزش سخنرانی به انگلیسی در ابتدا لازم است که شما سطح زبان انگلیسی خود را بالا برده و حداقل  به سطح   B2 برسانید. اگر مبتدی هستید معمولا به  100 جلسه کلاس آنلاین نیاز دارید تا به سطح متوسط برسید.

در صورتی که سطح شما برای ارائه کافی باشد یا ارائه شما ساده باشد، میتوانید در دوره های آموزش ارائه انگلیسی برای اهداف خاص شرکت کنید. این دوره ها بسته به سطح م زمانی که دارید، حدود 10-20 جلسه طول میکشند.

هزینه دوره

 هزینه کلاس های ارائه به زبان انگلیسی در تیکا از 40 هزارتومان شروع می شود و با توجه به نیاز های شما و سابقه ی استاد مورد نظرتان افزایش پیدا خواهد کرد.

 

انتخاب بهترین استاد ارائه انگلیسی تیکا

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید، بهترین روش‌ ها و منابع یادگیری  را به کار گرفته است. برای شروع یادگیری زبان انگلیسی و همچنین آمادگی برای آموزش سخنرانی به انگلیسی، می توانید با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان و یا با هزینه کم استاد مورد نظر خود را بیابید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی تیکا تماس حاصل فرمایید.