فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا97 زبان آموز / 287 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
حمید حسنی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا52 زبان آموز / 174 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:140 هزار تومان
فائزه اسماعیل نیا جلالی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
آیدا هرمزی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا100 زبان آموز / 1002 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
لیلا بختیاری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا22 زبان آموز / 5 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
رسول عبدالرحیمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا105 زبان آموز / 228 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:140 هزار تومان
الهه عابدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا64 زبان آموز / 127 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
آرزو مذهبی
آرزو مذهبی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
نرگس مرادی
نرگس مرادی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
بیتا آیینه وند
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
...

مزایای یادگیری انگلیسی جنرال

زبان انگلیسی جنرال در بسیاری از موارد کاربرد دارد: از پیدا کردن پاسخ یک سئوال در اینترنت گرفته تا ارسال یک پیام اضطراری درخواست کمک! همچنین امروزه یکی از شاخصه های اصلی سواد بین المللی میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی است. به کمک این زبان شما میتوانید در هر نقطه از دنیا دوستان خوبی پیدا کنید. تیکا در این زمینه همراه شماست.

زبان انگلیسی عمومی بسیار گسترده است. شما هرگز نمی توانید همه اصطلاحات این زبان را یاد بگیرید. یکی از علت های اصلی این گستردگی، نزدیک بودن آن به زبان های فرانسوی و آلمانی و سایر زبان های اروپایی است. بسیاری از اصطلاحات اروپایی از قدیم وارد زبان انگلیسی شده اند. همچنین بعد از قرن نوزدهم این زبان به سایر قار های جهان نیز وارد شد. مردم هر قاره و ملت های مختلف نیز اصطلاحات و حتی لهجه های جدید به این زبان اضافه کردند. بنابراین شما وقتی زبان انگلیسی عمومی را یاد بگیرید، دارید با زبان مشترک مردم زیادی آشنا میشوید.

یادگیری بیشتر

یکی از نکات جالب توجه درمورد زبان انگلیسی عمومی، سادگی و در عین حال پیچیدگی آن است. اکثر ما تا حدودی در معرض این زبان قرار گرفته ایم. به لطف رشته های تحصیلی یا کاری ممکن است زبان تخصصی شما بسیار قوی باشد، اما زبان عمومی بخش متفاوتی است! این بخش از زبان که برای کاربردهای روزمره و یا برقراری ارتباط کاربرد دارد، بخش جذابی را به زندگی شما اضافه میکند. به علاوه با تقویت زبان عمومی میتوانید از پس بسیاری از کارهای دیجیتال بربیایید! بسیاری از نرم افزارها یا برنامه های کدنویسی به زبان انگلیسی طراحی شده اند. همچنین برنامه های آموزشی بسیاری در کورسرا در دسترس شما قرار دارند که به کمک آن ها میتوانید مهارت های جدیدی یاد بگیرید.

مهارت نوشتن زبان انگلیسی نیز یکی از مهارت های اصلی هستند.

افزایش دابره دوستان

در فضای مجازی امروز بسیاری از فعالیت ها از جمله تحصیل و معاشرت در بستر اینترنت انجام میشود. حتی در صورتی که شما یک مهندس کامپیوتر یا شیمی باشید، تا زمانی که از زبان انگلیسی برای شوخی و صحبت با دیگران استفاده نکنید زبان انگلیسی جنرال شما تقویت نخواهد شد. به علاوه آشنایی و تسلط بر این زبان یکی از مهم ترین شاخصه های محبوبیت آنلاین در بین جوانان محسوب میشود! شما شانس این را خواهید داشت که با افراد تحصیل کرده یا هنرمندان اطراف خود و همچنین مردم کشورهای دیگر بهتر آشنا شوید.

ارتقای شغلی

یادگیری انگلیسی میتواند به شما کمک کند در شغل خود پیشرفت کنید. چه معلم آموزش و پرورش باشید و چه کارمند بانک، یادگیری یک زبان جدید به خصوص در ایران یک مزیت محسوب میشود. شما میتوانید در اداره خود در بخش بین الملل فعال شوید. همچنین امکان گرفتن ماموریت های خارج از کشور برای کارمندانی که به زبان انگلیسی آشنا باشند بیشتر است.

در صورتی که یک کارآفرین باشید نیز آشنایی به زبان انگلیسی عمومی به شما امکان افزایش ارتباط کاری و شرکت در همایش های منطقه را میدهد. در صورت آشنایی با زبان انگلیسی جنرال شما میتوانید بهترین کارمندان را با توجه به مهارت های زبانی و سایر مدارک بین المللی آن ها انتخاب کنید. به این ترتیب میتوانید بر بسیاری از بخش ها همچون برندینگ و گزارش های گوگل و ... نیز نظارت دقیق تری داشته باشید.

بهترین آموزشگاه برای انگلیسی عمومی

بهترین آموزشگاه، آموزشگاهی است که نیازهای زبان آموزان را در نظر بگیرد. یک آزمون تعیین سطح مناسب و کلاس های کم جمعیت باعث میشوند شما بهتر بتوانید روی نقاط ضعف و قوت خودتان تمرکز کنید. یک آموزشگاه خوب جایی است که شما امکان دربافت مشاوره درمورد روند پیشرفت خودتان را داشته باشید.

برنامه زمانی و بازه های برگزاری کلاس زبان انگلیسی جنرال در آموزشگاه نیز بسیار مهم است. در صورتی که کلاس در ساعت هایی که برای شما مناسب باشد برگزار نشود، شاید نتوانید تکالیف زبان خود را برای هر کلاس آماده کنید.

هنگام انتخاب آموزشگاه زبان، به میزان مهارت و تجربه اساتید دقت کنید. مهارت تدریس و دانش زبان انگلیسی معلم به یک اندازه اهمیت دارند. در صورتی که زبان انگلیسی جنرال با روش مناسب به شما آموزش داده نشود، روی آینده یادگیری شما تاثیر خواهد گذاشت. امکان ادامه دادن دوره ها، شرایط کنسلی و امکان بازگشت هزینه را نیز بررسی کنید.

آموزش زبان انگلیسی جنرال

همانطور که گفتیم، یک دوره برای همه مناسب نخواهد بود. به طور کلی بعد از یک تعیین سطح دقیق میتوانید با استادی که برای شما مناسب است یک کلاس خصوصی یا گروهی بردارید. برای مثال در سامانه آموزش زبان تیکا شما میتوانید با هر استاد با هزینه کم یا رایگان ابتدا یک جلسه آزمایشی را بگذرانید. به این ترتیب شناخت بهتری از روش تدریس زبان او پیدا خواهید کرد.

یادگیری زبان انگلیسی جنرال میتواند بسیار لذت بخش باشد! به خصوص اگر آن را در زمینه علاقه مندی های خودتان بیاموزید. برای مثال در صورتی که به کتاب علاقه دارید، با خواندن داستان های کوتاه انگلیسی میتوانید زبان عمومی خودتان را تقویت کنید. در صورتی که به فیلم و سریال علاقه دارید، با کمی تلاش و عادت دادن خودتان به تمرین دیالوگ ها، پیشرفت سریعی خواهید داشت.

آموزش آنلاین زبان عمومی

یادگیری زبان به صورت آنلاین یکی از بهترین راه ها برای افزایش بهره وری شماست. در صورتی که به پلتفرم های آنلاین عادت ندارید، میتوانید ابتدا با جلسات آزمایشی شروع کنید. کلاس هایی که جمعیت کم داشته باشند و به صورت تصویری برگزار شوند، تمرکز و مشارکت شما را بالا میبرند. در این حالت حتی میتوان گفت کلاس زبان آنلاین هیچ تفاوتی با کلاس حضوری نخواهد داشت! زیرا میتوانید به طور کامل از زمان کلاس استفاده کنید.

دوره های جنرال انگلیش برای بزرگسالان در تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا، کلاس ها به صورت آنلاین و تصویری برگزار میشوند. شما میتوانید کلاس ها را به صورت خصوصی، نیمه خصوصی یا گروهی داشته باشید.

در صورتی که دو نفر باشید و بعد از جلسه تعیین سطح استاد با نیمه خصوصی بودن کلاس موافقت کند، میتوانید کلاس نیمه خصوصی بردارید. در این حالت از یک لینک که برای شماره شما پیامک میشود میتوانید استفاده کنید. در یک یا دو دستگاه با استفاده از همان لینک میتوانید وارد کلاس شوید.

در صورتی که مایل هستید در دوره های مکالمه، رایتینگ یا ... زبان انگلیسی جنرال تیکا شرکت کنید، از قسمت کلاس گروهی ثبت نام کنید. در بخش کلاس گروهی شما نام مدرس زبان و توضیحات دوره را مشاهده خواهید کرد.

طول دوره زبان انگلیسی عمومی

برای یادگیری زبان انگلیسی جنرال از سطح صفر یا True Begginer تا سطح اول یعنی A1، به حدود 30 جلسه کلاس خصوصی نیاز دارید.

در این دوره الفبا، روش های احوالپرسی و معرفی کردن خود، سئوالات ساده و منفی کردن عبارات را یاد میگیرید.

برای یادگیری زبان انگلیسی عمومی از سطح A1 و رسیدن به سطح A2 به حدود 40 جلسه کلاس زبان نیاز دارید.

در این مدت شما مکالمه انگلیسی ابتدایی را خواهید آموخت. در پایان دوره زبان عمومی elementary شما باید بتوانید درمورد شغل، خانواده، محل تدریس یا سکونت خود صحبت کنید.

برای یادگیری زبان انگلیسی و رسیدن به سطح B1 از سطح A1 ، به حدود 60 جلسه کلاس خصوصی زبان نیاز دارید.

این سطح معادل آیلتس 5.5 خواهد بود. در پایان این دوره شما باید بتوانید یک ارائه انگلیسی درمورد موضوعات روزمره بدهید. همچنین دایره واژگان شما باید برای شرکت در بحث های کاری و مدرسه کافی باشد.

در صورتی که سطح دانش زبان انگلیسی جنرال شما B1 باشد برای رسیدن به سطح B2 به حدود 70 جلسه کلاس زبان نیاز دارید.

این سطح معادل آیلتس بالای 6-5 است. در این حالت شما باید بتوانید یک مذاکره را به خوبی پیش ببرید. در بحث های دانشگاهی در رشته های غیر از زبان و ادبیات انگلیسی به خوبی شرکت کنید.

سطح های بالاتر از B2 معمولا سطح های پیشرفته و تخصصی زبان در نظر گرفته میشوند. سطح های C1 و C2 در حوزه زبان انگلیسی عمومی در نظر گرفته نمیشوند.

هزینه کلاس آنلاین در تیکا

در تیکا شما میتوانید با هزینه بین 25-70هزارتومان کلاس زبان عمومی داشته باشید.

در سطح ابتدایی A1-A2 میتوانید با هزینه جلسه ای 25-40 هزارتومان کلاس داشته باشید.

در سطح متوسط B1-B2 هزینه بیشتر کلاس ها بین 35-70 کلاس زبان مناسب خودتان را پیدا کنید.

انتخاب بهترین مدرس زبان عمومی

برای انتخاب استاد، به مهارت هایی که هر استاد در پروفایل خود ثبت کرده است توجه کنید. میتوانید در قسمت جست و جوی صفحه اصلی نیز نام مهارت مد نظر خود را جست و جو کنید. اساتید زبان انگلیسی جنرال در تیکا بیشتر از همه مهارت های دیگر هستند، پس نگران نباشید. شما برای هر ساعت و هر سطح و با هر سن و تحصیلاتی که دارید، معلم مناسب خودتان را خواهید یافت. کافیست در قسمت مدرسین به جست و جو بپردازید.

در صورتی که برای انتخاب استاد زبان انگلیسی عمومی به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید، برای پشتیبان پیام بگذارید.