فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
نازنین آقائی کیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا198 زبان آموز / 992 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
الهه بیکی
الهه بیکی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
زهرا عابدی
زهرا عابدی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
ساینا زارع
ساینا زارع
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
تبسم ایزدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:245 هزار تومان
سمانه نوحی كوشكقاضی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
صنم رحمان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا9 زبان آموز / 120 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
آزاده عباسی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا42 زبان آموز / 284 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان
مریم سیفی نژاد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا136 زبان آموز / 2096 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
یگانه درخشان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا16 زبان آموز / 11 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:5 هزار تومان
هزینه هر جلسه:185 هزار تومان
...

نحوه آموزش زبان به کودکان

آموزش به کودکان بهتر است به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی صورت بگیرد. آموزش بهتر است به تدریج و با برنامه ای که به کودک فشار نیاورد انجام شود. شما میتوانید از موسیقی ها و برنامه های مناسب برای آموزش زبان به کودکان استفاده کنید. اگر از نظر زمانی در مضیقه نیستید، توصیه میشود فرزندتان را در کلاس های گروهی ثبت نام کنید. بازی های حرکتی و استفاده از رنگ و صوت باعث میشود توجه فرزند شما بیشتر جلب شود و احساس نکند درگیر یک فرآیند یادگیری شده است. کلاس بحث آزاد یا کلاس های آموزش زبان با بازی نیز برای بچه هایی که کمی بزرگتر باشند جذابیت خوبی خواهد داشت.

یک مربی زبان با تجربه، میتواند توجه فرزند شما را در طول کلاس آنلاین نیز حفظ کند. و به شما نیز توصیه هایی برای تمرین زبان با فرزندتان در خانه ارائه کند.

 بهترین روش ها برای آموزش زبان به کودکان کدامند؟

تکرار را فراموش نکنید ؛سعی کنید اگر آموزش کودکتان را شرو ع کرده اید هر روز بصورت مداوم پیگیری کنید این تکرار باعث می شود اصول اساسی و همچنین لغات زبان مورد نظر در ذهن کودک به مرور نقش بسته شود و به یادگیری اش کمک کند.

خود شما نیز میتوانید در کنار فرزندان بزرگتر و نوجوان خود به یادگیری زبان و آمادگی برای آزمون هایی مانند آیلتس بپردازید.

چگونه به کودکان با فیلم و کارتون زبان انگلیسی بیاموزیم ؟

کودکان بیش از هر چیز به سرگرمی نیاز دارند. در عین حال، نحوه ارائه فعالیت ها و محتوای آموزشی سرگرم کننده به کودکان باید با برنامه باشد. در صورتی که قصد دارید خودتان در خانه به فرزندتان زبان بیاموزید، میتوانید از یک معلم زبان آنلاین مشاوره بگیرید. کمک گرفتن از یک معلم زبان نه تنها باعث میشود شما

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان جدید از طریف فیلم ها و کارتون می باشد که کودکان را سرگرم می کند و همچنین پخش مداوم در ضمیر ناخود آگاه آنها تاثیر گذاشته و به مرور در ذهن آن ها نقش می بندد. در کنار کلاس زبان، سعی کنید دستورهایی همچون "بیدار شو!" یا "بیا بازی کنیم" را به عنوان نمونه هایی از آموزش زبان انگلیسی به فرزندتان بگویید تا گوش او را به شنیدن انگلیسی عادت دهید. همچنین میتوانید روزانه 30 دقیقه الی 1 ساعت فیلم ها و انیمیشن های مختلف از زبان مورد نظر برای کودکان خود پخش کنید.

مزایای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه های زبان چیست ؟

مدرسین زبانی که سابقه تدریس در آموزشگاه را داشته باشند، تجربه باارزشی در زمینه کار با کودکان دارند. این دسته از مدرسین میدانند کودکان ممکن است روش های متفاوتی را برای یاد گرفتن ترجیح بدهند. برخی از بچه ها دوست دارند قوانین گرامر را زودتر یاد بگیرند و برخی از بچه ها با تکرار و آواز خواندن عبارت ها را حفظ میکنند.

مشخصات یک آموزشگاه زبان خوب

یک آموزشگاه خوب به پدر و ماران نیز آموزش میدهد که فرزند خود را با سایر کودکان مقایسه نکنند. و به جای مقایسه و نتیجه گرایی به پیشرفت فرزند خودشان توجه کنند. آموزش زبان به صورت آنلاین این امتیاز را به شما می دهد که برای فرزندتان یک معلم خصوصی انتخاب کنید که در خانه به او به صورت تصویری تدریس کند. همچنین تدریس زبان های مختلف در سطح بالا در یک آموزشگاه میتواند از نشانه های بالا بودن سطح آن باشد. برای مثال شما میتوانید سری به دوره های آموزش زبان فرانسه برای کودکان بزنید.

آموزش زبان به کودکان از چه سنی شروع میشود؟

کارشناسان معتقدند یادگیری زبان از سنین پایین تر تاثیر بسیار بیشتری بر فهم و یادگیری دارد ،بعضی از والدین نگران این هستند که کودکان در سنین پایین با یادگیری زبان دوم ،در یادگیری زبان مادری خود به مشکل برخورد کنند اما نه تنها مشکلی بوجود نمی آید بلکه کمک کننده می باشد و باعث تقویت ذهن کودک برای یادگیری و فهم بیشتر می شود .این سن از حدود 10 سال به بالا می باشد که شروع یادگیری از این سن مناسب می باشد. در تیکا والدین میتوانند برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی نیز مشاوره دریافت کنند.

در صورتی که شما زبان انگلیسی را به عنوان یک زبان دوم به فرزند خود آموزش میدهید، میتوانید از سن پایین تر شروع کنید.

منابع آموزش زبان به کودکان کدامند؟

منابع مختلفی برای آموزش زبان برای کودکان موجود است که در عین جذابیت برای کودکان آنها را با زبان مورد ها نظر آشنا کرده و برای یادگیری آنها بسیار کمک کننده خواهد بود .از جمله این منابع می توان به کتاب های فونیکس Phonics، فمیلی اند فرندز Family and Friends و لتس گو Let's go اشاره کرد. همه این کتاب ها برای آموزش توسط معلم یا در کلاس درس طراحی شده اند. شما نمیتوانید از کودکان توقع داشته باشید بدون کمک یک معلم و با مطالعه شخصی زبان یاد بگیرند! به خصوص اگر زبان مد نظر برای آن ها یک زبان بیگانه باشد. یعنی زبانی که در محل زندگی شما به طور طبیعی صحبت نمیشود.

مجموعه کتاب های family & friends  برای آموزش انگلیسی

این مجموعه کتاب که اصولا برای کودکان طراحی شده است و از ابتدا اصول اصلی زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد و پا به پای کودک پیش می رود و گزینه مناسبی برای آموزش کودک می باشد.

مجموعه کتاب فونیکس برای آموزش زبان به کودکان 

یکی دیگر از منابع که برای آموزش زبان انگلیسی مفید می باشد مجموعه کتاب فونیکس می باشد .در این مجموعه کتاب آموزش الفبای انگلیسی از ابتدا و با طرح های مختلف و با خلاقیت طراحی شده است. با کمک این برنامه درسی، به کودک از روش های سرگرم کننده آموزش می دهد.

کلاس های زبان انگلیسی کودک و نوجوان تیکا

برای آموزش به کودک و نوجوانان، میتوانید استاد مناسب خودتان را با جست و جو در تیکا پیدا کنید. بعد از تماشای ویدیوی معرفی، با رزرو یک جلسه آزمایشی میتوانید انتخاب دقیق تری داشته باشید. اساتید گروه های آموزشی هدف خودشان را در پروفایل ذکر کرده اند. اساتید نوجوان معمولا در زمینه انگلیسی مدرسه و دبیرستان نیز فعالیت میکنند.

در صورتی که سطح یک زبان آموز به حدی برسد که بتواند در آزمون آزمایشی آیلتس نمره 5.5 یا بالاتر بگیرد، میتوانید برای شرکت در آیلتس برنامه ریزی کنید.

هزینه کلاس آنلاین برای رده سنی زیر 16 سال

هزینه کلاس های زبان تیکا در این رده سنی از 25 هزارتومان شروع میشود و بیشتر اساتید پیشرفته نیز هزینه ای حدود جلسه ای 80 هزارتومان دارند. برای انتخاب بهترین استاد میتوانید ابتدا یک جلسه آزمایشی رزرو کنید.