فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه قنبربهشتی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 6 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:125 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا42 زبان آموز / 169 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان
محسن غلامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:5 هزار تومان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
مونا ایزدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا13 زبان آموز / 15 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
نگین سادات حسینی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 56 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
حسین شریف پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 6 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
مژگان رضایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا36 زبان آموز / 123 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
رامین صالحی صاحب
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 28 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
اسماعیل رضاپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 8 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
ژاله قوامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا33 زبان آموز / 451 کلاس برگزار شده
جلسه آزمایشی:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:140 هزار تومان

منابع آزمون زبان ارشد

برای یادگیری زبان ارشد باید در خوبی از سطح و نقاط قوت و ضعف خودتان داشته باشید. درست مانند زبان کنکور کارشناسی، بخشی از سئوالات همواره به گرامر های زبان دبیرستان مربوط میشوند. برای یادگیری این بخش بهتر است مروری بر گرامرهای کاربردی داشته باشید. مهارت های خواندن سریع نیز به کمک تست زنی بخش درک مطلب سال های گذشته تقویت خواهد شد.

با توجه به ساختار بخش زبان ارشد در کنکور، میتوان نتیجه گرفت ساختار زبان کنکور به تافل شباهت بیشتری دارد. بنابراین شما میتوانید از منابع آزمون تافل برای آمادگی برای کنکور ارشد استفاده کنید. برای مثال کتاب لغات ضروری تافل یکی از منابع خوب برای بخش لغات کنکور ارشد است.

گرامر کنکور زبان ارشد برق

بخش گرامر آزمون تافل نیز مشابه آزمون تافل است. برای تسلط بر بخش گرامر آزمون زبان ارشد میتوانید از تست های گرامر تافل استفاده کنید. با توجه به اینکه سطح آزمون تافل بالاتر از آزمون ارشد زبان است، اگر نتوانید همه تست های این بخش را به طور کامل بزنید نگران نشوید. اگر بتوانید به حدود هفتاد درصد سئوالات گرامر تافل پاسخ دهید بدان معناست که از بخش گرامر درصد خوبی خواهید گرفت. برای رشته های مهندسی همچون برق، زبان تخصصی بیشتر شامل لغات پرکاربرد دیکشنری های تخصصی میشود. بنابراین برای تمرین لغات زبان ارشد برق، بهتر است از فلش کارت استفاده کنید.

لغات انگلیسی زبان ارشد روانشناسی

برای یادگیری بهتر زبان ارشد در رشته روانشناسی، میتوانید از نمونه تست های سال قبل استفاده کنید. همانطور که در بالا توضیح داده شد، منابع اصلی برای بخش زبان عمومی، گرامر دبیرستان و گرامر های کاربردی هستند. کتاب grammar in use در سطح intermediate یک مرجع خوب برای تقویت گرامر شما خواهد بود. یونیت های مربوط به زمان ها یا tese های زبان انگلیسی منبع باارزشی برای تقویت گرامر شما هستند. کتاب 1100 واژه ضروری نیز منبعی مفید برای تقویت لغات زبان انگلیسی شما محسوب میشود.

بخش زبان تخصصی در کنکور روانشناسی نیز اهمیت زیادی دارد. برای تسلط بر یان بخش منابع اصلی رشته روانشناسی را مد نظر قرار بدهید. در صورتی که قصد دارید نتیجه بهتری بگیرید، میتوانید از تجربیات داوطلبان دوره های قبل هم استفاده کنید.

استاد زبان تخصصی و عمومی کنکور ارشد در تیکا

آماده شدن برای کنکور ارشد به همراه یک استاد همیشه سریع تر پیش میرود. در صورتی که استاد زبان شما در رشته مد نظر شما در مقطع ارشد تحصیل کند یا تحصیل کرده باشد، کمک او بسیار مفید خواهد بود.

در سامانه تدریس خصوصی زبان تیکا شما میتوانید با جست و حوی نام رشته خودتان یا با جست و جوی کلمه کلیدی "کنکور" اساتید زبان ارشد و کارشناسی را پیدا کنید. به این ترتیب خواهید توانست ابتدا رزومه استاد را مطالعه کنید. برای گرفتن یک تصمیم بهتر، میتوانید یک جلسه آزمایشی با استاد مد نظر رزرو کنید.

در جلسه آزمایشی، استاد با توجه به نیاز و سطح شما مشاوره لازم را به شما خواهد داد. در صورتی که برای انتخاب استاد کنکور ارشد به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، برای پشتیبان تیکا پیام بگذارید.

تیکا همچنین برای آمادگی آزمون tolimo نیز دوره‌هایی برگزار می‌کند که برای اطلاعات بیشتر کافیست با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه کلاس آنلاین زبان تخصصی و عمومی کنکور ارشد در تیکا

برای رزرو کلاس میتوانید نرخ کلی را بین 35-60 هزارتومان در نظر بگیرید.

ممکن است استادی را انتخاب کنید که قیمت بیشتری داشته باشد! و مهارت کنکور ارشد نیز جزو مهارت های تدریس ایشان باشد. در نهایت قیمت کلاس توسط استاد انتخاب میشود، اما شما میتوانید به راحتی تعداد زیادی از اساتید مناسب را در محدوده قیمتی بالا بیابید.

طول دوره و کلاس آنلاین زبان تخصصی و عمومی کنکور ارشد در تیکا

اینکه چقدر زمان برای این مهارت بگذارید، در درجه اول کاملا بستگی به این دارد که چقدر زمان برای شما باقی مانده است. اگر برای آمادگی برای کنکور یک سال وقت دارید، منطقی است هفته ای حداقل دو ساعت را به تمرین زبان اختصاص دهید. در صورتی که فقط دو ماه وقت دارید، باز هم بهتر است تمرین روزانه برای زبان داشته باشید! به یاد داشته باشید که روزی بیست دقیقه مطالعه بهتر از چند روز مطالعه فشرده  و پشت سر هم است.

برای مطالعه بیشتر درمورد منابع زبان کنکور ارشد و دانلود این مطالب میتوانید به بخش بلاگ مراجعه کنید.