فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
فرانسهحذف فیلتر
حذف فیلتر
زهرا حاجی پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا42 زبان آموز / 199 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
سحر علیزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا16 زبان آموز / 121 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
فریناز هدایت
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا23 زبان آموز / 146 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
خدیجه امیدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا39 زبان آموز / 572 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
فاطمه مستغنی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
سمیه محبوبی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا79 زبان آموز / 586 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:290 هزار تومان
ریحانه نفر
ریحانه نفر
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
ویدا بهرامی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا48 زبان آموز / 363 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
سمانه جواهری
سمانه جواهری
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
پرستو رمضانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان

چرا زبان فرانسه را به کودکان بیاموزیم؟

یادگیری یک زبان جدید نه تنها به توانایی های شغلی و ارتباطی افراد اضافه می کند، بلکه یک تمرین ذهنی عالی محسوب می شود! یاد گرفتن یک زبان جدید فرزند شما را باهوش تر خواهد کرد. درک و آشنایی با یک زبان جدید، به معنی درک ساختارها و لغات و نگرش های نو است. به همین دلیل کودکانی که در معرض بیش از یک زبان قرار می گیرند توانایی ارتباط کلامی بیشتری دارند. همچنین یاد گرفتن یک زبان که با زبان مادری شما تفاوت زیادی داشته باشد، باعث میشود توانایی تحلیل و حل مسئله بیشتری پیدا کنید.

البته نا گفته نماند که امر یادگیری زبان نباید با اجبار همراه باشد. به خصوص برای سنین کمتر، تدریس خصوصی زبان باید به صورت غیر مستقیم انجام شود. شما میتوانید با تهیه کردن فلش کارت ها و اسباب بازی های آموزشی، فرزندتان را به یادگیری ترغیب کنید.

منابع آموزش فرانسوی برای رده سنی زیر 14 سال

خوشبختانه زبان فرانسوی یکی از زبان های پرطرفدار است که در سه قاره اروپا، آفریقا و آمریکای شمالی گویشور دارد. به همین دلیل کتاب های آموزش فرانسوی کودک زیادی تالیف شده اند. علاوه بر کتاب هایی که به طور رسمی الفبا و صداهای این زبان را به کودکان آموزش می دهند، کتاب های مصور و داستان های فرانسوی زیادی برای کودکان نوشته شده اند. این زبان را میتوان در کنار آموزش انگلیسی به کودکان به آن ها آموخت.

رد سنی 6 تا ده سال: مجموعه Ludo برای این رده سنی عالی است. این کتاب ها یادگیری زبان فرانسوی را تبدیل به یک فرآیند مفرح می کنند.

رده سنی 7 تا 12 سال: مجموعه کتاب های ALEX ET ZOE . NIVEAU برای این رده سنی مناسب هستند.

رده سنی 7-14 سال: کتاب های کمک آموزشی لغت فرانسوی Lire au cp به کودک کمک می کنند دایره لغات خود را افزایش دهد.

رده سنی 6-12 سال: مجموعه کتاب Amis et compagnie نیز از کتاب های جامع فرانسوی برای کودک محسوب میشود.

همچنین از کتاب های مصور فرانسوی میتوان به کتاب های مصور ماجراهای تن تن اشاره کرد. کتاب شازده کوچولو هم یکی از آثار کلاسیک و خوانای نوشته شده به فرانسوی است.

آزمون زبان فرانسه برای کودکان

در صورتی که دوست دارید فرزندتان در یک آزمون زبان بین المللی شرکت کند تا مدرک رسمی دریافت کند، آزمون DELE کودکان مناسب شماست. مدرک این آزمون ممکن است برای ثبت نام فرزندتان در مدرسه های عمومی فرانسه لازم باشد. آموزشگاه زبان فرانسه کودکان معتبر دوره های آمادگی این آزمون را دارند.
DELF Prim یک دیپلم رسمی مطالعات زبان فرانسه است که توسط وزارت آموزش فرانسه صادر میشود. این مدرک در سراسر جهان معتبر است. امکان تأیید و تأیید توانایی های زبان فرانسه را فراهم می کند. بنابراین، این دیپلم به فرزند شما اجازه می دهد تا توانایی خود را در زبان فرانسه ارزش گذاری کند. DELF Prim کاملاً مناسب کودکان بین 7 تا 11 سال در دبستان است.

DELF Prim  مطابق با چارچوب مرجع اروپایی مرجع زبانها (CEFR) به 3 سطح A1.1 ، A1 و A2 ،تقسیم می شود. سطح A1.1 ساده ترین و A2 پیشرفته ترین است. بعد از این مراحل، فرزند شما وارد سطح DELF Junior B1 و DELF B2 Junior میشود. آموزش آنلاین زبان فرانسوی میتواند در همه سطح ها به فرزندتان کمک کند.

چرا DELF Prim برای فرزند شما مناسب است؟

این فرصتی است که کودک شما مهارت های زبان فرانسه خود را نشان می دهد ، به دلیل کار در مدرسه پاداش می گیرد و از ابتدای تحصیلات فرانسه در امتحان شرکت می کند. به این ترتیب ، شما پیشرفت فرزند خود را همراهی می کنید و او را برای گذراندن سطوح مختلف DELF در طول آموزش مدرسه آماده می کنید. بدست آوردن DELF Prim انگیزه فرزندتان را بالا میبرد.

آزمون زبان فرانسه کودکان چگونه برگزار میشود؟

ساختار این آزمون با آزمون های بزرگسالان کاملا متفاوت است. DELF Prim از ارزیابی بسیار مثبتی بهره می برد که ضریب موفقیت بسیار بالایی را تضمین می کند. بسیاری از سئوالات تصاویر جذابی دارند که به کودکان در پاسخگویی به سئوالات کمک میکنند. موضوعات سئوالات مربوط به محیط آشنا کودک است ، مانند خانواده ، فعالیتهای اوقات فراغت و مدرسه.

به علاوه، معلم فرزند شما قادر خواهد بود تا سطح مناسب کودک شما را تعیین کند. به این ترتیب فرزندتان در شرایطی قرار نمیگیرد که بیش از اندازه به چالش کشیده شود. توصیه ما این است که به تدریج سطح آزمون ها را افزایش دهید. در واقع هدف اصلی شما باید قرار دادن فرزند شما در شرایطی باشد که بتواند با استفاده از دانش خود در آزمون موفق شود. بدست آوردن DELF Prim با نمره بسیار خوب انگیزه خوبی برای ادامه یادگیری خواهد بود.

در نتیجه ، ما توصیه می کنیم با آموزش آنلاین زبان فرانسه برای کودکان شروع کنید. ابتدا در آزمون سطح A1.1 ثبت نام نمایید حتی اگر فکر میکنید فرزندتان میتواند DELF Prim A1 را بدست آورد.

روز امتحان

Exemples de sujets DELF Prim
کودک شما به سئوالات یک کتاب کار پاسخ میدهد. بخش های این کتاب کار عبارتند از:
سوالات درک شفاهی: درک دستورزبان ساده ، دستور ، شرح ، اعداد.
سوالات درک مطلب: درک یک دستورالعمل ساده ، یک متن کوتاه ، یک پیام یا یک کارت پستال.
سئوالات نوشتاری: با تکمیل یک پیام یا داستان ساده ، اطلاعات شخصی را بنویسید.
ارزیابی شفاهی فردی حداکثر 15 دقیقه طول میکشد. سپس از کودک دعوت می شود تا در مورد خودش صحبت کند، داستانی را بر اساس تصاویر تعریف کند و / یا در یک گفت و گوی کوتاه یک نقش مشخص را بازی کند.

دوره های آموزش زبان فرانسه به کودکان

برای آموزش زبان فرانسوی به کودکان، ابتدا باید فرزند شما تعیین سطح شود. در سامانه آموزش زبان تیکا تعیین سطح به صورت خصوصی و توسط استاد انجام می شود. برای کودکان زیر 12 سال، هدف نهایی رسیدن سطح کودک به A2 است. در صورتی که شما قصد مهاجرت دارید، شرایط خود را با استاد در میان بگذارید و درخواست کلاس فشرده بکنید.

در صورتی که فرزند شما هیچ زمینه ای از زبان فرانسوی نداشته باشد، در کلاس مبتدی قرار می گیرد. در این دوره برای خردسالانی که هنوز به مدرسه نرفته اند آموزش الفبا با شعر انجام میشود. کودکانی که به سن مدرسه رسیده باشند علاوه بر الفبا، عبارات احوال پرسی را هم یاد میگیرند. کاربرد ساده ضمیرها برای معرفی کردن خود نیز در این دوره گنجانده می شود.

در سطح بعدی کودکان نام اعضای خانواده، رنگ ها، نام حیوانات، اعداد و .. را نیز از طریق شعر و بازی خواهند آموخت.

آموزش گرامر به صورت رسمی در سطح A1 شروع میشود.

در صورتی که پیشرفت فرزند شما مطلوب باشد، استاد پیشنهاد رفتن به سطح بعدی را به شما و فرزندتان خواهد داد.

هزینه کلاس آنلاین و خصوصی French for kids

 

هزینه کلاس ها توسط اساتید تعیین می شود و برای فرانسوی کودکان 50-190 هزارتومان است. رزرو کلاس به صورت نیمه خصوصی برای هر زبان آموز (تا سقف چهار زبان آموز) 30 درصد تخفیف به همراه خواهد داشت.

همچنین رزرو پکیج های ده جلسه و یا پنج جلسه ای، شامل ده درصد و پنج درصد تخفیف میشود. برای انتخاب آگاهانه تر شما میتوانید ابتدا در یک جلسه آزمایشی شرکت کنید. در جلسه آزمایشی استاد و فرزند شما با هم آشنا می شوند و شما میتوانید با استاد مشورت کنید.

طول دوره

طول دوره با توجه به سطح اولیه و سطح هدف شما تعیین میشود. به طور کلی برای زبان آموزان بالای 7 سال:

دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه برای کودکان از صفر تا A1 حدود 60 جلسه طول میکشد.

از سطح A1 تا A2 طول دوره حداقل 65 درجه خواهد بود.

سطح های B1 و B2 زبان فرانسه برای نوجوانان بالای 11 سال برگزار میشوند، زیرا در سن پایین تر این کلاس ها برای کودکان سنگین خواهد بود.

طول دوره رسیدن از سطح A2 به سطح B1 برابر با حداقل 65 جلسه خواهد بود.

طول دوره سطح B1 تا B2 برابر با حداقل 65 جلسه است.