فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
آلمانیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
تینا توکلی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا21 زبان آموز / 60 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:170 هزار تومان
علی فخریه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا19 زبان آموز / 48 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:240 هزار تومان
رضا خیاط مقدم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 45 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سهیل غفاری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 7 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:100 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
صبا باطنی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا197 زبان آموز / 1514 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:35 هزار تومان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان

کتاب و منابع آموزش آلمانی در سفر

دانستن عبارات پرکاربرد زبان کشور مقصد نشانه ادب و توجه به فرهنگ آن کشور است. یادگیری آلمانی در سفر در جلسات فشرده آموزش آنلاین زبان به سادگی امکان پذیر است. تمرین کردن مکالمات رایج آلمانی در فرودگاه، اتوبوس، فروشگاه و ... به شما کمک زیادی میکند. حتی در صورتی که از قبل با زبان آلمانی آشنایی داشته باشیدف ممکن است با همه عبارات لازم در موقعیت های مسافرتی آشنا نباشید. استفاده از منابع آنلاین میتواند به اطلاعات شما موارد مهمی را اضافه کند.

شما میتوانید مجموعه ای از این مکالمات را در سایت های آموزش زبان آلمانی بیابید. مزیت استفاده از منابع آنلاین در مقایسه با کتاب این است شما میتوانید تلفظ ها را نیز با این منابع تمرین کنید.

در مراحل ابتدایی یادگیری زبان آلمانی، نیازی نیست وارد جزئیات گرامری این زبان شوید. آشنایی با ضمایر اشخاص، ضمایر اشاره و اعداد برای اکثر مسافران کافی است. همچنین شما باید بتوانید آدرس بپرسید و نقشه را به زبان آلمانی بخوانید. مکالمات ساده و مبتدی زبان آلمانی در سفر در بخش بلاگ تیکا در قالب مقالات گنجانده شده اند.

اصطلاحات رایج برای مسافرت به کشورهای آلمانی زبان کدامند؟

این اصطلاحات در اکثر زبان ها مشترک هستند. آموزش مکالمه آلمانی نیز با سرفصل های زیر شروع میشود:

سلام و احوالپرسی

معرفی خود و پرسیدن نام دیگران

مکالمات فرودگاه: هدف شما از سفر چیست؟ میتوانم پاسپورت شما را ببینم؟ و..

روش های گرفتن تاکسی

روش های پرداخت هزینه و خرید

روش های پرسیدن آدرس

در صورتی که هدف خاصی از مسافرت خود دارید، میتوانید این هدف را با استاد زبان خودتان در میان بگذارید. با یادگرفتن جملات و عبارات کاربردی در موقعیت های خاص میتوانید با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری مسافرت کنید.

همچنین برخی موارد که مستقیما به زبان آلمانی مربوط نمیشوند اما به کشور مقصد مربوط هستند، در دوره آموزش آلمانی برای مسافرت گنجانده میشوند. برای مثال آشنایی با شماره تماس های اضطراری مثل اورژانس و پلیس آلمان نیز میتواند به شما کمک زیادی بکند.

به طور کلی به خاطر سپردن معادل آلمانی اسم مکان ها و اشیا برای شما بسیار مفیدتر از صرف فعل ها خواهد بود! برای مثال معادل آلمانی کلمات "بیمارستان" یا "دستشویی" یا "رستوران" و ... در کنار استفاده از زبان بدن میتواند به شما کمک کند به هدفتان برسید.

آیا زبان آلمانی لازم برای مسافرت به آلمان و اتریش متفاوت است؟

در کشورهای همسایه و آلمانی زبان اروپا، لهجه های مختلفی از زبان آلمانی صحبت میشود. همانطور که در زبان انگلیسی و فارسی لهجه های مختلفی داریم! اما یک فرد برای مسافرت لازم نیست با لهجه محلی آشنا باشد.

اما به طور کلی به زبان آموزان خارجی لهجه معیار یا استاندارد زبان آلمانی آموزش داده میشود. به عبارتی دیگر، همه منابع آموزش زبان آلمانی بر اساس زبان آلمانی معیار تنظیم میشوند. گرچه ممکن است استانداردهای آزمون های زبان آلمانی در اتریش و آلمان کمی با هم متفاوت باشند، اصول اولیه آن ها یکی است. اگر شما از عبارات رایج زبان آلمانی در اتریش استفاده کنید، شهروندان قطعا متوجه منظور شما خواهند شد. بنابراین هنگام یادگیری زبان آلمانی برای سفر نگران لهجه نباشید، اما روی تلفظ صحیح تمرکز کنید!

در این مورد هم مانند حفظ کردن لغات که از حفظ کردن صرف افعال مهم تر است، شما میتوانید با حفظ کردن و تمرین تلفظ دقیق به هدفتان برسید. حتی اگر اشتباهات گرامری داشته باشید، در مکالمه زبان آلمانی تا زمانی که بتوانید کلمه را درست ادا کنید شانس بیشتری برای فهمیده شدن خواهید داشت.

شما میتوانید دوره آموزش هلندی در سفر را نیز در تیکا بگذرانید.

دوره آموزش زبان آلمانی برای مسافران

در یک دوره کوتاه و فشرده دوازده جلسه ای، شما میتوانید بیش از 200 جمله و عبارت کاربردی برای مسافرت را بیاموزید و تمرین کنید. شما میتوانید با آموزش الفبای آلمانی شروع کنید.

هزینه دوره 

هزینه این دوره بین جلسه ای 45-80 هزار تومان خواهد بود.

طول دوره

طول دوره مبتدی حدود 20 جلسه خواهد بود. دوره متوسط آلمانی در سفر میتواند بین 30 تا 40 جلسه طول بکشد.

چطور استاد زبان آلمانی در سفر استخدام کنیم؟

در صورت تمایل میتوانید دوره خود را به صورت غیرفشرده نیز برگزار کنید. شما همچنین میتوانید برای صرفه جویی در وقت به طور هم زمان با چند استاد زبان آلمانی در تیکا کلاس آزمایشی داشته باشید. در جلسه آزمایشی میتوانید نیاز خود را با استاد مطرح کنید. استاد با توجه به نیاز شما، برنامه درسی پیشنهادی خود برای زبان آلمانی در سفر را به شما ارائه میدهد.

در صورتی که برای انتخاب استاد خود نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، برای پشتیبان تیکا پیام بگذارید.