پریسا اکبری معین
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا38 زبان آموز / 52 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
الهام کمالزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا18 زبان آموز / 49 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
ثنا هاشمی جم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 6 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
مهدیه اکبری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
محمد اخترآذر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 31 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
نگار مرتضوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا92 زبان آموز / 911 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
مهدی قاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا265 زبان آموز / 1026 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
مهدی صفایی خرم
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا234 زبان آموز / 1646 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا75 زبان آموز / 959 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
ساسان صادقی خامنه تبریزی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 121 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:
...

چه زبان هایی در سامانه تیکا تدریس می شود ؟

در تیکا زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی ، روسی ، کره ای، عربی، ایتالیایی ، هلندی ، چینی، ژاپنی، هندی و سوئدی تدریس می‌شوند. با توجه به بیشتر بودن تقاضا برای زبان های انگلیسی آلمانی فرانسوی تعداد اساتید در این زبان ها بیشتر است.

مزایای آموزش آنلاین زبان جدید

به کمک اینترنت شما می توانید با یک جستجوی ساده استاد زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید. همچنین در یک سامانه آموزش زبان شما می توانید اساتید مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین استاد را انتخاب کنید. با توجه به این که در سامانه تیک و تصویری هستند تمرکز زبان آموز در طول کلاس حفظ می‌شود. تنها تجهیزاتی که برای برگزاری کلاس نیاز دارید یک کامپیوتر و یا گوشی تلفن هوشمند است که به اینترنت پرسرعت متصل باشد.

به جرأت می‌توان گفت بزرگ‌ترین مزیت آموزش آنلاین از بین بردن موانع زمانی و مکانی برای یادگیری زبان است. همچنین در شرایطی که به علت بیماری کرونا بسیاری از زبان آموزان قادر به خروج از منزل خود نبودند و بسیاری از مدرسین زبان شغل خود را از دست داده بودند، آموزش آنلاین یک جایگزین مناسب برای تدریس در کلاسهای حضوری شد.

پیش بینی ما این است که حتی بعد از برطرف شدن محدودیت های کرونایی آموزش آنلاین همچنان ادامه خواهد یافت. آموزش آنلاین برای افرادی که به علت شغل و یا شرایط محل زندگی خود به کلاس زبان دسترسی ندارند یک گزینه ایده‌آل محسوب می شود.

آموزش آنلاین برای زبان آموزانی مناسب است ؟

زبان آموزانی که وقت و فرصت کمی برای آمادگی برای آزمون های زبان و یا مهاجرت دارند، می‌توانند به کمک کلاسهای فشرده آنلاین به هدف خود برسند. همچنین زبان آموزانی که خارج از ایران هستند نیز می توانند از قیمت بسیار مناسب اساتید تیکا استفاده کنند. برای ثبت نام این زبان‌آموزان کافیست از جیمیل استفاده شود.

تجربه ما از ماه های گذشته نشان داده است که از موفق ترین زبان آموزان تیک کودکان و نوجوانان هستند. والدینی که شرایط مناسب برای یادگیری آنلاین را در خانه برای فرزندان خود فراهم کردند، از نتیجه کلاسهای آنلاین رضایت کامل داشتند. جوان ترین شاگرد سامانه آموزش زبان تیکا ۴ سال و مسن ترین شاگرد ما بیش از ۷۰ سال سن دارند.

در صورتی که تجربه شرکت در کلاس آنلاین را ندارید نگران نباشید. پشتیبان‌های تیکا شما را در تمام فرآیند حضور در کلاس راهنمایی می‌کنند. شما با هماهنگی با استاد می توانید ساعت کلاس خود را یک روز قبل از برگزاری تغییر دهید. در نتیجه همین انعطاف پذیری، برنامه ریزی برای کلاس های آنلاین آسان تر است.

چرا سامانه آموزش زبان تیکا؟

در سامانه آموزش زبان تیکا رتبه‌بندی اساتید بر اساس تجربه و نظرات مثبت زبان آموزان انجام می شود. تعامل بین استاد زبان آموز و تیکا یک تعامل همیشگی است. اساتید متخصص و با تجربه اهمیت زیادی می‌دهد و در عین حال از پیشنهادات زبان‌آموزان استقبال می کند. تخفیف هایی که هنگام رزرو پکیج‌های ۱۰ جلسه و 5 ارائه می‌شود از سمت سامانه آموزش زبان تیکا هستند و این تخفیف‌ها از حق التدریس مدرس کسر نمی شوند.

با توجه به خصوصی بودن برنامه کلاسی شما از ابتدا تدریس بر اساس نیاز شما انجام می شود. اساتید تیکا از اولین جلسه با توجه به هدف شما مشاوره لازم را ارائه خواهند کرد. کلاس زبان آنلاین و خصوصی برای افرادی که هدف مشخص و اراده خوبی دارند بهترین گزینه است.

در تمام طول فرآیند ثبت نام و برگزاری کلاس ها شما میتوانید و پشتیبانی تیکا در ارتباط باشید. ما در تیکا اعتقاد داریم فرآیندهای آموزش و یادگیری دو طرفه هستند. در تیکا به طور منظم با شگردان و اساتید مصاحبه میشود تا با توجه با بازخورد اساتید و زبان آموزان تغییرات لازم در فرایند تدریس ایجاد شود.

پرداخت امن به چه معناست ؟

با توجه به اینکه هنگام رزرو کلاس شما هزینه چند جلسه را یکجا پرداخت می کنید برای زبان آموزانی که ممکن است بنا به دلایلی قادر به ادامه کلاس‌ها نباشند نیاز به تضمین بازگشت پول احساس می‌شود هنگامی که شما رزرو را از طریق سامانه تیکا انجام دهید پرداخت شما ثبت می شود. در این حالت هزینه هر کلاس تنها پس از برگزاری به حساب استاد در تیکا واریزمیشود. در نتیجه هنگامی که شما قادر به ادامه کلاس ها نباشید هزینه کلاس های باقی مانده ای که یک هفته تا برگزاری آنها مانده باشد به حساب شما باز می گردد.

همچنین پرداخت امن برای مدرسه ها تضمین پرداخت حق التدریس را به همراه خواهد داشت. به این ترتیب که رزرو کلاس و برگزاری تنها پس از پرداخت شدن هزینه انجام می شود. هزینه کلاس در نهایت بر اساس انتخاب استاد تعیین می‌شود. گرچه پشتیبان اساتید تیکا با توجه به رزومه استاد و یا با توجه به شرایط و نیازهای زبان آموزان ممکن است قیمت خاصی را به استاد پیشنهاد کند. همچنین در مناسبت‌های مختلف اساتید ممکن است تصمیم بگیرند تخفیف های ویژه ای را به زبان آموزان ارائه کنند.

آیا تضمینی برای نتیجه بخشی دوره های زبان خارجی تیکا وجود دارد؟

یادگیری زبان نیازمند تلاش و کوشش شخصی است. یک استاد زبان می‌تواند بسیار موثر باشد اما در نهایت معلم شما تنها نقش یک راهنما را خواهد داشت. برای اینکه نتیجه خوبی بگیریم لازم است با متد تدریس که مناسب شما است آشنا باشید. اگر نمی دانید نیازهای آموزشی شما دقیقاً چه هستند می توانید با رزرو یک تعیین سطح در این مورد اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. همچنین محدودیتی برای شرکت در دوره های مختلف وجود ندارد. شما حتی پیش از رزرو جلسه آزمایشی می توانید نیاز خود را با مشاورین تیکا در میان بگذارید. مشاور تیک معمولاً شما را به چند نفر از اساتیدی که برای شما مناسب باشند ارجاع می‌دهد.

آیا با گذراندن دوره های تدریس خصوصی مدرک دریافت خواهم کرد ؟

در حال حاضر برای زبان های انگلیسی و فرانسوی با همکاری با موسسه سفیر برای زبان آموزانی که در آزمون پایان دوره شرکت کنند مدرک صادر خواهد شد. همچنین به زودی برای سایر زبان ها در صورت درخواست زبان آموز مدرک آموزشگاه تیکا صادر می شود. در مدرک زبانی که نشان می‌دهد شما این دوره خصوصی را گذرانده اید تعداد جلسات و نام استاد شما و سطح دوره‌ای که گذرانده اید ذکر می‌شود.

چگونه میتوانم از تیکا حمایت کنم؟

ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده بهترین راه برای کمک به تیکا است. در عین حال با توجه رسالت اجتماعی سامانه های آموزشی شما می توانید برای حمایت از اساتید، زبان آموزان و یا سامانه تیکا با پشتیبانی ارتباط بگیرید.