فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

مزایای رزومه نویسی به زبان هندی

نوشتن روزمه به زبان هندی بسیار اهمیت دارد و یک مزیت مهم برای شما به حساب می آید. همچنین نشان دهنده این است که دوره زبان هندی تجاری را گذرانده اید. قطعا شما می توانید با نوشتن رزومه هندی قوی، در مقابل کارفرما بسیار قوی ظاهر شده و خیالتان برای استخدام شدن راحت باشد. علاوه بر این نشان دادن میزان تسلط بر زبان هندی در یک رزومه که تماما به زبان هندی تهیه شده باشد، بسیار به نفع شما در عرصه ی کار خواهد بود.

مشاغل هند که نیازمند به رزومه هندی می باشند

شرکت در دوره های آموزش زبان هندی امکان ارسال درخواست برای شغل های زیر را به شما میدهد.
سرآشپزهای حرفه ای و بین المللی
بازاریابی دیجیتال
متخصصان پزشکی
کارشناسان یادگیری ماشین
توسعه دهندگان بلاک چین
مهندسین نرم افزار
حسابدار
حقوقدانان
خدمات مالی
عرصه آموزش
مشاغل فنی
مشاغل خدمات بازرگانی
مشاغل فروش
مشاغل مشاوره
مشاغل مهندسی
مشاغل مدیریت میانی مدیر تحقیق و توسعه، مدیر محصول، مدیر مدیریت ریسک

منابع یادگیری نوشتن رزومه به زبان هندی

کتاب های زیر نمونه هایی از منابع یادگیری زبان هندی از سطح مبتدی هستند.
English-Hindi, Hindi-English
Easy Hindi
Learn Hindi
Get Started in Hindi – Absolute Beginner Course
Hindi Newspaper Reader
Essential Hindi
The Routledge Intermediate Hindi Reader

دوره آموزش رزومه نویسی هندی در تیکا:

تیکا دوره‌ های تخصصی آموزش نوشتن رزومه هندی، با بهترین اساتید را برای شما در نظر گرفته است. برای رزرو کلاس رزومه نویسی هندی، کافی است به صفحه اساتید زبان هندی تیکا مراجعه کنید. اساتید زبان هندی ما در سامانه ی آنلاین تیکا در دوره ی نوشتن رزومه هندی نه تنها اصول رزومه نویسی را به شما خواهند آموخت، بلکه در تمام مراحل بعدی به شما کمک می کنند. شما همچنین می توانید برای نوشتن موارد دیگر مانند نامه ها و ایمیل های اداری، متن های قراردادها و ... به زبان هندی نیز از یک استاد زبان کمک بگیرید. زیرا ممکن است در مراحل اولیه ی یادگیری نوشتن آن ها کمی دشوار باشد و به اندازه کافی با اصطلاحات زبان هندی آشنایی نداشته باشید. دوره های تیکا کاملا تک نفره و خصوصی بوده و بر اساس نیازهای شما، زمان و روزهای مدنظرتان برنامه ریزی خواهد شد.

طول دوره آموزش نوشتن رزومه هندی

با کلاس ‌های آنلاین و خصوصی زبان هندی سامانه تیکا، در سریع‌ ترین زمان ممکن می ‌توانید زبان هندی را یاد بگیرید. به زبان ساده تر شما با ثبت نام در کلاس های تیکا در وقت، زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید. یادگیری زبان هندی از چهار سطح پایه، متوسط، متوسط بالا و پیشرفته تشکیل شده است.

مدت زمان آموزش نوشتن رزومه هندی کاملا به سطح توانایی شما بستگی دارد . شما همچنین می توانید پکیج کامل مهارت های زبان کاری هندی را در سامانه ی تیکا با هر استاد رزرو کنید. طول دوره پکیج بر اساس شغل مد نظر شما و میزان تسلط شما بر زبان هندی تعیین می شود. به طور کلی دوره آموزش زبان هندی برای کسب و کار 50 جلسه طول می کشد.

شما برای یادگیری رزومه نویسی سوئدی نیز میتوانید از ما کمک بگیرید.

هزینه دوره

پیشنهاد ما به شما این است که آموزش رزومه نویسی به زبان هندی را در کنار سایر مهارت های بیزنیس هندی یا زبان برای کسب و کار دریافت کنید. هزینه یادگیری زبان هندی با توجه سطح زبان‌ آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می ‌شود. کلاس ‌های آنلاین زبان هندی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا توسط استادان متخصص این زبان برگزار شده و هزینه ی آن 70 تا 200 هزار تومان است. در صورت که دوره ها را به صورت چند جلسه ای و ترمی رزرو نمایید شامل تخفیف ویژه تیکا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سایر تخفیفات می توانید با پشتیبانی تیکا در ارتباط باشید.

انتخاب بهترین استاد زبان هندی برای دوره رزومه نویسی هندی

در سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا شما می توانید به سرعت و با یک جستجوی ساده استاد مورد نظر رزومه هندی را پیدا کنید. شما می توانید پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی نیز به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای یادگیری زبان هندی، ابتدا زبان هندی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد صفحه ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه کنید و استاد بهتری برای خود انتخاب کنید. تیکا این امکان را به شما می دهد که وارد پروفایل اساتید شوید و با مشاهده ویدئو معرفی و رزومه آن ها استاد مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.