فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
هندیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
لیلا قاسمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا61 زبان آموز / 102 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:195 هزار تومان

مهارت رایتینگ هندی

آموزش زبان هندی، یکی از زبان ‌های بسیار پرطرفدار و محبوب در بین زبان ‌های شرق آسیا است. این زبان هندواروپایی، زبان رسمی کشور هند بوده و به علت جمعیت بالای این کشور، یکی از زبان ‌های پرگویشور می باشد.

برعکس لیسنینگ و اسپیکینگ زبان هندی، مهارت رایتینگ هندی یکی از مهارت‌ های پیچیده در این زبان است.  علت این موضوع نیز طرز نوشتار خاص این زبان به نسبت زبان ‌های مرسوم در دنیا است.  یکی از بهترین این روش‌ ها برای تقویت مهارت رایتینگ هندی، شرکت در کلاس ‌های خصوصی است.

چرا باید تقویت مهارت رایتیینگ هندی را جدی بگیریم؟

مهارت رایتینگ هندی یکی از پایه ‌های اصلی در یادگیری زبان هندی است. بنابراین یکی از مهم‌ترین دلایل یادگیری مهارت نوشتاری، یادگیری سایر مهارت‌ ها است. زیرا همان طور که به آن اشاره شد در صورت عدم یادگیری مهارت نوشتاری هندی، قطعاً قادر به یادگیری سایر مهارت ‌ها نخواهید بود. یکی دیگر از دلایل اهمیت مهارت رایتینگ زبان هندی، انجام آسان کارهای اداری و... در مهاجرت به کشور هند است. در آخر به شما توصیه می ‌کنیم برای تقویت مهارت زبان عمومی هندی همزمان به تقویت مهارت های دیگر زبان هندی نیز بپردازید.

چگونه مهارت نوشتاری هندی را تقویت کنیم؟

  • با دوستان یا پارتنر زبان هندی خود ارتباط نوشتاری برقرار کنید.

یکی از روش‌ های بسیار موثر برای تقویت رایتینگ هندی، ارتباط نوشتاری به زبان هندی با پارتنر است. برای این کار شما باید به دنبال یک پارتنر هم سطح بگردید. پارتنر زبان هندی به شما کمک می‌ کند تا بتوانند روزانه به صورت پیام به تقویت رایتینگ خود بپردازید.

  • کتاب‌ های هندی مطالعه کنید.

برای تقویت مهارت نوشتاری زبان هندی شما می‌ توانید کتاب ‌های آموزش رایتینگ هندی بهره ببرید. این کار به تقویت مهارت نوشتاری هندی شما کمک زیادی می‌ کند. همچنین مطالعه‌ ی کتاب موجب آشنایی بیشتر شما با اصطلاحات محاوره ای زبان هندی خواهد شد.

  • مقالات تخصصی هندی ترجمه کنید.

یکی دیگر از روش‌ های موثر برای تمرین و تقویت مهارت رایتینگ هندی، ترجمه‌ ی مقالات تخصصی به زبان هندی است. به شما توصیه می ‌کنیم برای ترجمه ‌ی مقاله، از مقالات مرتبط با تخصص خودتان استفاده کنید.

منابع یادگیری و بهبود مهارت نوشتاری زبان هندی

  • کتاب Berlitz Hindi in 60 Minutes
  • کتاب Colloquial Hindi
  • کتاب Colloquial Urdu
  • کتاب Hindi Tutorial for Beginners (Russian)
  • مجموعه Hindi Urdu Bol Chaal A Beginners 
  • اپلیکیشن های یادگیری زبان هندی
  • وبلاگ ‌های هندی

دوره آموزش آموزش writing هندی در سامانه تیکا:

در سامانه آموزش زبان تیکا می ‌توانید برای تقویت مهارت نوشتاری هندی، از کلاس‌های خصوصی و آنلاین بهره مند شوید. هدف از آموزش writing هندی چه شرکت در آزمون زبان باشد، می‌ توانید در این کلاس ‌ها شرکت کنید. دوره های تیکا به صورت کامل خصوصی و تک نفره برگزار خواهد شد. همچنین برنامه ریزی دوره ها بر اساس نیازهای شما، زمان و روزهای مدنظرتان طراحی خواهد شد.

شما همچنین میتوانید دوره آموزش رایتینگ سوئدی را در تیکا بگذرانید.

هزینه دوره

هزینه یادگیری زبان هندی باتوجه ‌به سطح زبان ‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می ‌شود. هزینه کلاس‌ های آنلاین آموزش writing هندی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ  15 هزار تومان شروع می شود و تا مبلغ  117 هزار تومان، متغیر است. شما می توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌ صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می ‌شود، از گزینه‌ های رزرو پنج و یا ده جلسه برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما می توانید از تخفیفات تیکا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سایر تخفیفات با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

طول دوره

زمان یادگیری مهارت رایتینگ هندی ، با توجه‌ به تجربه شما از یادگیری زبان، روش و تکنیک مدرس و... توسط زبان ‌آموز می‌ تواند مشخص شود. با تیکا و کلاس ‌های آنلاین و خصوصی زبان هندی، یادگیری در سریع ‌ترین زمان ممکن اتفاق می ‌افتد. هر ترم زبان در تیکا بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. لازم به ذکر است که کلاس‌ های تیکا به صورت کاملاً خصوصی و تنها برای یک نفر برگزار می‌ شود. همچنین هر سطح از A1 تا C1 حدود 50 الی 60 جلسه زمان می ‌برد.

انتخاب استاد برای کلاس رایتینگ هندی

در سامانه‌ آموزش زبان تیکا شما می‌ توانید به سرعت و با یک جستجوی ساده بهترین استاد کلاس رایتینگ هندی را پیدا کنید. شما می ‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسه‌ ی آزمایشی نیز با هزینه‌ ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای رایتینگ هندی، ابتدا زبان هندی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه‌ ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می ‌توانید وارد صفحه ‌ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبا ن‌آموزان را مطالعه کنید و بهترین استاد را برگزینید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین تیکا تماس بگیرید.