فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ایتالیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
پگاه حقیقت
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 26 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:420 هزار تومان
معصومه اسکندری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
توفیق کوچه مشکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 13 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
لیلا نائینی
لیلا نائینی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
علیرضا زمان فشمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا106 زبان آموز / 517 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:220 هزار تومان
زهره ضیائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا6 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
آزاده عباسی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا43 زبان آموز / 290 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
سامان صفورا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا121 زبان آموز / 508 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:370 هزار تومان

مزایای آموزش مکالمه ایتالیایی

 

مکالمه به زبان ایتالیایی به شما کمک می کند با مردم کشور ایتالیا به زبان خودشان صحبت کنید. برای تحصیل در کشور ایتالیا و بهره مند شدن از دانشگاه های دولتی و رایگان یا بورسیه های تحصیلی آشنایی با مهارت مکالمه زبان ایتالیایی یک امتیاز مهم محسوب می شود. همچنین ایتالیا یک کشور پیشرفته صنعتی محسوب می‌شود. گردشگری در ایتالیا یکی از صنعت های پیشتاز دنیا است.

این زبان برای کسب و کار با مردم ایتالیا و یا مهاجران ایتالیایی در سراسر دنیا صحبت میشود. زبان ایتالیا در کشورهای ثروتمند واتیکان و سوئیس یک زبان رسمی است. این زبان گویشوران بسیاری در کشورهای آسترالیا و اسلواکی نیز دارد. کشورهای آلبانی موناکو و کشور مالتا نیز گویشوران ای که به زبان ایتالیایی مسلط باشند دارند. آموزش زبان آنلاین تعداد گویشوران این زبان را در قاره های دیگر هم افزایش داده است.

آموزش مکالمه به زبان ایتالیایی به عنوان یک شغل نیز مفید خواهد بود. ایتالیا یکی از پنج زبان پرطرفدار دنیا محسوب می شود. برای یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی بهتر است از عبارات ساده شروع کنید. احوالپرسی و مکالمات ساده به زبان ایتالیایی در صورتی که با مکالمه انگلیسی آشنا باشید یادگیری زبان ایتالیایی برای شما ساده تر خواهد بود.

100 جمله در مکالمات روزمره زبان ایتالیایی

 

در صورتی که شما حدود ۱۰۰ عبارت پرکاربرد را بدانید میتوانید از پس کارهای روزمره خود بربیایید. تکرار و تمرین هنگام یاد گرفتن عبارات پایه اهمیت زیادی دارد. تلفظ های زبان ایتالیایی تفاوت زیادی با انگلیسی ندارد. بسته به هدف شما، میتوانید مکالمه برای ایتالیایی در سفر، تجارت یا تحصیل را هم به طور دقیق تر یاد بگیرید. همچنین تلفظ های صحیح حتی بیشتر از گرامر در این مرحله مهم است. یک دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی از صفر تا صد در یک دوره یک ماهه قابل انجام پذیر است.

تلفظ ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی با آموزش اصوات شروع میشود. ایتالیایی صدای بسیار زیبایی دارد که میتواند شما را به یاد اپرا بیندازد. همچنین ایتالیایی یک زبان آوایی است. این یعنی به  همان شیوه ای که نوشته می شود صحبت می شود. همانطور که می توانید تصور کنید، یادگیری تلفظ همیشه در زبان های آوایی بسیار آسان تر از زبان های غیر آوایی است. همه حروف همیشه خوانده میشوند. هیچ حرف صامتی وجود ندارد که مانند زبان فرانسوی شما را به اشتباه بیاندازد!
ایتالیایی دارای صداهای کمتری نسبت به سایر زبان ها است. این می تواند به آسان تر شدن فرآیند یادگیری و آموزش مکالمه ایتالیایی کمک کند. اصوات موجود در زبان ترکیبی از صامت و مصوت هستند. الفبای ایتالیایی دارای 16 صامت است - b، c، d، f، g، h، l، m، n، p، q، r، s، t، v و z. ایتالیایی مانند انگلیسی دارای 5 مصوت - a ، e ، i ، o و u است. در حروف صدادار ، روش های مختلفی را برای تلفظ "e" پیدا وجود دارد - e باز و بسته. حرف "o" دارای یک تلفظ باز و یک تلفظ بسته است. تلفظ های مختلف مصوت ها ممکن است باعث شود که کلمه معنای کاملاً متفاوتی به خود بگیرند.

تلفظ در آموزش مکالمه اسپانیایی نیز اهمیت زیادی دارد.

خواندن هجاهای دارای تاکید

هنگام تلاش برای یادگیری نحوه تأکید بر هجا های مختلف در کلمات ایتالیایی، یکی از بهترین کارهایی گوش دادن به افراد نیتیو است. آن ها به طور طبیعی این کار را انجام می دهند بنابراین هیچ چیز غیرطبیعی به نظر نمی رسد. با این حال شما ممکن است این امکان را در داخل ایران نداشته باشید، مگر اینکه از یک استاد کمک بگیرید. استرس در اکثر کلمات ایتالیایی و در واژه های بیش از دو هجا معمولاً به روی هجای یکی مانده به آخر قرار میگیرد. در کلماتی که فقط دو هجا دارند استرس معمولاً بر هجا اول است. با این حال اگر لهجه ای در انتهای کلمه وجود داشته باشد تاکید بر آن هجا خواهد بود. دانستن این امر می تواند به شما در تلفظ صحیح چند کلمه در زبان کمک کند. یادگیری تلفظ صحیح ایتالیایی در واقع چندان دشوار نیست! خواهید دید که هرچه بیشتر تمرین کنید ، می توانید بیشتر و بیشتر شبیه به یک نیتیو ایتالیایی به نظر برسید. این کار را مانند یک عمل عذاب آور نبینید. از تمرین و یادگیری یکی از سرگرم کننده ترین زبان های روی کره زمین لذت ببرید!

 

برقراری ارتباط شفاهی به زبان ایتالیایی

عدم تلفظ صحیح ایتالیایی یا هر زبان دیگری می تواند منجر به سرخوردگی زیادی شود. در این حالت نمی توانید منظور خود را بیان کنید و به درستی درک نمی شوید. حتی اگر از گرامر ایتالیایی آگاهی کامل داشته باشید و بتوانید آن را مانند یک زبان بومی بنویسید. بنابراین گرفتن بازخورد از یک پارتنر زبان ایتالیایی نیتیو و یا یک استاد زبان اهمیت زیادی دارد. حتی اگر شما یک مبتدی باشید، میتوانید افراد را تحت تاثیر قرار دهید.

مردم ایتالیایی غالباً هنگام صحبت با زبان آموزان ایتالیایی صبر و حوصله دارند. با این حال اگر شما روی لهجه خود سخت کار کنید با شما بیشتر صحبت می کنند. این فقط به این دلیل است که می توانید یکدیگر را درک کنید! بنابراین دوست پیدا کردن در بین جمعیت های ایتالیایی زبان برای شما آسان تر میشود. همچنین در محل کار به خوبی به شما کمک میکند و باعث محبوبیت شما نزد مدیران و کارفرمایان یا کارکنان ایتالیایی زبان شما می شود.

بخش مکالمه در آزمون زبان ایتالیایی

امتحانات زبان ایتالیایی شامل یک بخش مکالمه نیز میشوند. این آزمون ها برای اثبات توانایی شما در مکالمه انجام میشوند. آنها به متقاضیان این توانایی را می دهند که به طور رسمی توانایی خود را ثابت کنند. آموزش مکالمه زبان ایتالیایی ضروری است. این آزمون ها عبارتند از:

 

CELI

CILS (صلاحیت)

CIC

PLIDA

AIL

 

خبر خوب این است که آزمون زبان ایتالیایی CILS در ایران نیز برگزار میشود. شما میتوانید در سایت ثبت نام آزمون زبان ایتالیایی اطلاعات خود را ثبت کنید. این آزمون که هر چهار مهارت زبان ایتالیایی را میسنجد معمولا سه تا چهار بار در سال برگزار میشود. شما میتوانید به این ترتیب با مدرکی که از این آزمون دریافت میکنید برای دانشگاه های ایتالیا اپلای کنید. آموزشگاه مکالمه ایتالیایی برای زبان آموزان متقاضی آزمون تا سطح B2 انجام میشود.

قبولی در بخش مکالمه آزمون زبان ایتالیایی CILS

امتحان سطح B2/Cils توسط دانشگاه ایتالیایی Siena در تهران برگزار میشود. مدرک این آزمون به طور بین المللی به رسمیت شناخته میشود. حداقل نمره قبولی در بخش مکالمه این آزمون 11 است.

منابع یادگیری مکالمه ایتالیایی کدامند؟

منابع بسیاری برای آموزش زبان ایتالیایی وجود دارند. بسیاری از این منابع به زبان انگلیسی نوشته شده اند.

  • کتاب آموز ایتالیایی Barrons
  • کتاب آموزش ایتالیایی نصرت
  • ItalianPod101
  • Italian Uncovered

همچنین زبان ایتالیایی را میتوانید به کمک فیلم ها و پادکست ها هم تقویت کنید. میتوانید به تنهایی یا با دوستان و خانواده در اپرا شرکت کنید. همچنین تماشای فیلم های کلاسیک مانند La Vita È Bella میتواند به شما کمک کند با تاریخ و فرهنگ این کشورها هم بهتر آشنا شوید. فیلم Rossa Come Il Sangue Bianca Come Il Latte نیز انتخاب خوبی برای زبان آموزان جوانی است که از ماجراهای رمانتیک لذت میبرند!

سری به رستوران های ایتالیایی بزنید و سعی کنید منو را به زبان اصلی بخوانید. از گارسون بخواهید درمورد غذاهای ایتالیایی به شما اطلاعاتی بدهد. سعی کنید در خانه و برای دوستان خود نیز غذای ایتالیایی بپزید. همچنین اگر وضعیت اقتصادی شما اجازه سفر به ایتالیا را میدهد، از این فرصت استفاده کنید!

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

شما میتوانید برای یادگیری ایتالیایی در حداقل زمان ممکن با کلاس های آنلاین تیکا برنامه ریزی کنید. جلسات با یک جلسه مشاوره شروع میشوند. هر کلاس به صورت آنلاین و تصویری و خصوصی برگزار میشود. هزینه اینترنت کلاس ها نیم بهاست و رزرو های چند جلسه ای شامل تخفیف میشوند.

طول دوره

طول دوره آموزش زبان ایتالیایی بسته به سطح اولیه و هدف شما تعیین میشود. به طور کلی برای رسیدن به هر یک از سطح های شش گانه به حدود 45 جلسه کلاس نیاز دارید.

هزینه دوره

هزینه دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی بین 45-90 هزارتومان خواهد بود.

چگونه بهترین استاد مکالمه زبان ایتالیایی را انتخاب کنیم؟

 

برای انتخاب استاد مناسب خودتان مهارت مد نظرتان را جست و جو کنید. همه اساتید زبان ایتالیایی توانایی آموزش مکالمه ایتالیایی را دارند. به سطح هایی که هر استاد تدریس میکند نیز توجه کنید. شما میتوانید با مطالعه پروفایل اساتید و نظرات زبان آموزان قبلی تصمیم گیری بهتری داشته باشید. همچنین میتوانید با مشورت با پشتیبانی تیکا و رزرو جلسه آزمایشی تصمیم آگاهانه تری بگیرید.