فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا58 زبان آموز / 634 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان

شرایط اقتصادی و جذابیت های ژاپن برای مهاجران

ژاپن با داشتن تولید داخلی به میزان ۵ تریلیون دلار سومین قدرت اقتصادی جهان است. ژاپن در آسیا نیز رتبه دوم را از این لحاظ دارد. با وجود محدودیت منابع طبیعی؛ با همکاری ‌دولت در بخش صنعت و نیز سرمایه‌ گذاری گسترده در فناوری ‌های پیشرفته ژاپن از پیشگامان عمده در صنعت و فناوری جهان شد. صادرات بخش عمده ‌ای از درآمدهای اقتصادی ژاپن را تشکیل می ‌دهد. 

آموزش زبان ژاپنی با فرهنگ این کشور و تولیداتی مانند مانگا و انیمه هم گره خورده است. بخشی از مردم از روی علاقه به فرهنگ این کشور قصد مهاجرت به ژاپن را دارند.

ویژگی های زبان ژاپنی

زبان ژاپنی جزئی از خانواده زبان ‌های ژاپنی است که شامل زبان ‌های ریوکیویی نیز می‌شود. اما تاریخ ابتدایی زبان ژاپنی و رابطه ی آن با سایز زبان‌ها تقریباً نامشخص است. نظریه‌ هایی وجود دارد که می‌ گویند زبان ‌های ژاپنی و کره ‌ای از یک ریشه می ‌باشند. نظریه‌ های دیگری نیز وجود دارد که این دو زبان جزئی از یک خانواده بزرگ تری از زبان ‌ها هستند. به این خانواده از زبان ها، زبان‌های آلتایی گفته می‌ شود. این زبان ها با زبان های هندواروپایی متفاوت هستند.

اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید می ‌توانید در کلاس زبان برای مهاجرت به ژاپن تیکا شرکت نمایید.

شرایط مهاجرت به ژاپن

مهاجرت به ژاپن به عنوان نیروی کار متخصص ممکن است. در این حالت شما باید یک کارفرمای ژاپنی داشته باشید.

یکی از شرایط مهاجرت ژاپن، یادگیری زبان ژاپنی تجاری یا پایه برای مهاجرت به ژاپن است. در کشور ژاپن فرصت ‌های شغلی بسیار در اکثر شاخه ها وجود دارد. شما می توانید با یادگیری این زبان در مصاحبه های شغلی سربلند شوید. همچنین دانشگاه های ژاپن یکی از صنعتی ترین دانشگاه های معتبر در دنیا است. برای ثبت نام در دانشگاه های ژاپن شما باید از مهارت مکالمه ژاپنی بالایی برخوردار باشید.

شما برای تقویت زبان کره ای برای مهاجرت به کره جنوبی نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

منابع یادگیری زبان ژاپنی برای مهاجرت

یکی از متدهای آموزش زبان ژاپنی استفاده از متد پیمزلر است. در این روش، زبان آموز با شنیدن جملات مختلف در دسته بندی های گوناگون می تواند با یک زبان جدید آشنا شود. در واقع روش پیمزلر همان روشی است که یک فرد با استفاده از آن به زبان مادری خود مسلط می شود.  یعنی با تکرار و تمرین زبان آموز از طریق شنیدن و صحبت کردن یک زبان جدید را فرا می ‌گیرد. شما می‌ توانید از مجموعه آموزش زبان ژاپنی پیمزلر استفاده کرده و در مدت کوتاهی به این زبان پیچیده مسلط شوید.

همچنین پکیج روزتا استون یکی از منابع آموزشی برای یادگیری زبان در سراسر دنیا محسوب می شود. این مجموعه بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا را به تفکیک و در قالب آموزش های جداگانه ای به زبان آموزان آموزش می دهد که ژاپنی یکی از پرطرفدار ترین آن ها است.

کلاس آموزش زبان برای مهاجرت به ژاپن تیکا:         

برای یادگیری این زبان شما می ‌توانید در تیکا ثبت نام کنید. سپس از بین لیست اساتید ژاپنی که برای شما به نمایش در می‌ آید و با دیدن ویدئو معرفی اساتید یکی را انتخاب نمایید. با توجه به وقت های خالی استاد میتوانید در زمان دلخواه جلسه آزمایشی خود را با هزینه کمتر از جلسات اصلی رزرو کنید. دوره های تیکا قابلیت برگزاری به صورت کاملا خصوصی و تک نفره را دارا می باشد. همچنین برنامه ریزی جلسات بر اساس نیاز های شما، زمان و روزهای مدنظرتان صورت خواهد گرفت.

طول دوره آموزش زبان ژاپنی تیکا:

دوره‌ های آموزش زبان برای مهاجرت به ژاپن تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و همچنین روش مدرس شما می‌ تواند طولانی‌ تر یا کوتاه ‌تر باشد. به طور کلی این دوره برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 150 جلسه کلاس طول می کشد تا به سطح متوسط برسند.

هزینه کلاس زبان برای مهاجرت به ژاپن:

به طور کلی هزینه این کلاس ها از 50 تا 170 هزار تومان متغیر است. برای این منظور لازم است تا از قسمت جست و جوی سایت، عبارت "مهاجرت" را جست و جو کنید. همچنین می توانید با پشتیبان های ما تماس بگیرید تا در پیدا کردن استاد مد نظرتان را به شما کمک کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که با انتخاب یک دوره کامل به صورت ترمی و چند جلسه ای مشمول تخفیف از سمت تیکا می ‌شوید.  علاوه بر تمامی این ویژگی ها هزینه اینترنت در زمان شرکت در دوره های تیکا برای شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

انتخاب بهترین استاد زبان ژاپنی

در سامانه ی تدریس خصوصی زبان تیکا شما می توانید به سرعت و با یک جست و جوی ساده استاد مورد نظر برای آموزش زبان برای مهاجرت به ژاپن را پیدا کنید. شما می توانید پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی نیز با هزینه ی اندک یا رایگان شرکت کنید. همچنین شما می توانید وارد صفحه ی هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه نموده و بهترین استاد زبان ژاپنی را انتخاب نمایید.