فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
امیرحسین اردوی تبادکان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا58 زبان آموز / 634 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
حسن جعفری نیارکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا53 زبان آموز / 777 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
مونا ایزدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا29 زبان آموز / 51 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:120 هزار تومان
هزینه هر جلسه:340 هزار تومان

چرا باید زبان ژاپنی را یاد بگیریم؟

  • تحصیل در دانشگاه های معتبر ژاپن.
  • سفر و گردشگری به کشور زیبای ژاپن.
  • مهاجرت به ژاپن.
  • استفاده ی علمی از صفحات اینترنتی به دلیل وجود مقالات علمی به این زبان.
  • با این که این زبان، زبان رسمی ژاپن می ¬باشد، اما در کشورهای کره، ایالت متحده و بسیاری از مکان ¬های دیگر نیز استفاده می شود.


اهمیت استفاده از پارتنر زبان ژاپنی در یادگیری زبان ژاپنی:


با توجه به سختی آموزش زبان ژاپنی آنلاین، یکی از مهم ترین اقدام برای یادگیری بهتر این زبان، تمرین و تکرار آن به کمک همراه ژاپنی زبان می باشد. زبان ژاپنی یکی دیگر از زبان های پراستفاده و پیچیده در نواحی آسیای شرقی است. بیش از ۱۲۵ میلیون نفر در جهان به این زبان مکالمه می کنند. با توجه به آمار گرفته شده، زبان ژاپنی نهمین زبان پرکاربرد دنیا به حساب می آید.


استفاده ی اصطلاحات رایج ژاپنی در مکالمه با پارتنر زبان ژاپنی


یکی دیگر از فاکتورهای موثر برای یادگیری آسان زبان ژاپنی، استفاده از اصطلاحات رایج و روزمره در مکالمات دوطرفه است. برای این کار شما می توانید با هماهنگی با پارتنر زبان ژاپنی خود هر روز برای مکالمه ‌ی روزانه در نظر بگیرید. این کار برای یادگیری زبان ژاپنی برای مهاجرت بسیار موثر است. همچنین شما می توانید با یادگیری اصطلاحات ژاپنی از آن ها در زندگی روزمره خود استفاده کنید و در زمانی کوتاه به این زبان مسلط شوید.


یادگیری مکالمه محور زبان ژاپنی به کمک پارتنر


یکی دیگر از روش های یادگیری این زبان، تمرکز بر مکالمه و تقویت مهارت گفتاری به کمک شخص دیگری است. همچنین راه های زیادی مانند: شرکت در کلاس های مکالمه، خواندن مستمر، گوش دادن به فایل های صوتی کاربردی و استفاده از زبان در زندگی روزمره و پیدا کردن یک همراه می توانند موجب تقویت مکالمه شما شوند.


مهم ترین منابع تمرین مکالمه پارتنر زبان ژاپنی:


برای یادگیری و تمرین مکالمه زبان ژاپنی به کمک پارتنر زبان ژاپنی، منابع متعددی وجود دارد. شما می توانید به کمک این منابع و تمرین مستمر با پارتنر زبان ژاپنی خود در کوتاه ترین زمان، به این زبان مسلط شوید. از بهترین منابع یادگیری زبان ژاپنی می توان به موارد زیر اشاره کرد.


• کتاب Japanese from Zero
• کتاب Living Language Japanese
• کتاب Japanese, Comprehensive
• کتاب Practice Makes Perfect
• کتاب A Guide to Japanese Grammar
• کتاب Japanese Verbs and Essential of Grammar
• کتاب The Handbook of Japanese Verbs
• کتاب Japanese Vocabulary (Barron’s Vocabulary)
• کتاب Modern Japanese Vocabulary: A Guide for 21st Century Students


دوره زبان ژاپنی با پارتنر در تیکا


یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد سامانه ی تیکا، ارائه ی پارتنر زبان ژاپنی هم سطح شما است. شما می توانید با انتخاب پارتنر زبان ژاپنی از تیکا، در دوره های آموزشی موفق تر عمل کنید و حتی در هزینه ها صرفه جویی کنید. پارتنرهای زبان ژاپنی تیکا می توانند شما را برای هرگونه آزمون زبان ژاپنی آماده کنند. در صورتی که قصد دارید این زبان دشوار را در کمترین زمان تقویت کنید، پیشنهاد می کنیم از پارتنرهای زبان ژاپنی تیکا بهره ببرید. دوره های تیکا قابلیت برگزاری به صورت خصوصی و تک نفره را دارند. علاوه بر آن برنامه ریزی کلاس ها بر اساس نیازهای زبان آموزان، زمان و روزهای انتخابی آن ها طراحی می شود.

شما برای تقویت مکالمه با پارتنر کره ای نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.


طول دوره

برای مسلط شدن به زبان ژاپنی، شما باید ابتدا تمام اصول اولیه زبان ژاپنی را یاد بگیرید. سپس بعد از کسب مهارت های ابتدایی و یک آزمون برای تعیین سطح زبان، می توانید پارتنر هم سطح خود را پیدا کنید و تعداد جلسات مورد نیاز خود را تعیین کنید. با تیکا و کلاس‌های آنلاین و خصوصی زبان ژاپنی، در سریع‌ ترین زمان ممکن می ‌توانید زبان ژاپنی را یاد بگیرید. هر ترم زبان در تیکا متناسب با سرعت یادگیری شما، بین 10 تا 16 جلسه خصوصی زمان می ‌برد. برای تعیین میزان جلسات آموزش این زبان به کمک پارتنر برای تمرین مکالمه ژاپنی، با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

هزینه ی دوره ی آموزش زبان ژاپنی در تیکا


هزینه یادگیری زبان ژاپنی با توجه سطح زبان ‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری مشخص می‌ شود. کلاس‌ های آنلاین زبان ژاپنی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا توسط استادان متخصص این زبان برگزار شده و هزینه آن از مبلغ 160 هزار تومان، شروع می‌شود. با رزرو کلاس ها به صورت ترمی و چند جلسه ای می توانید از تخفیف ویژه تیکا بهره مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب پارتنر برای دوره ی تقویت زبان ژاپنی در تیکا

در سامانه ی تدریس خصوصی زبان تیکا شما می توانید به سرعت پارتنر زبان ژاپنی خود را پیدا کنید. شما می توانید پس از انتخاب استاد در جلسه ی آزمایشی با هزینه ی اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد و پارتنر مجازی ژاپنی برای یادگیری این زبان، ابتدا زبان ژاپنی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه ی اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید وارد پروفایل اساتید شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه نمایید.