فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سلین آریان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا97 زبان آموز / 367 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان
رومینا کرمانیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا72 زبان آموز / 514 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:40 هزار تومان
هزینه هر جلسه:240 هزار تومان
هانیه اسماعیلی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا33 زبان آموز / 265 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:60 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

درباره زبان ژاپنی

زبان ژاپنی( که به ژاپنی: 日本語 نیهونگو گفته می ‌شود.)  زبان ملی و رسمی کشور ژاپن است. این زبان یک زبان جدا شده به حساب می آید یعنی با هیچ زبان دیگری ارتباط مستقیم و مشخصی ندارد.  ژاپنی زبان مادری ۱۲۶ میلیون نفر است یعنی نُهمین زبان پُرگویش ‌ور دنیا بدون احتساب افراد دو زبانه. آموزش زبان ژاپنی چه درم دارس ژاپن و چه در موسسات آموزش زبان سراسر دنیا کاربرد دارد.

حدود 5/1میلیون مهاجر ژاپنی و فرزندان آن ها در خارج از کشور زندگی می کنند، عمدتاً در آمریکای شمالی و جنوبی که درجات مختلفی از مهارت در زبان ژاپنی دارند. از اواسط قرن بیستم، هیچ کشوری به جز ژاپن از ژاپنی به عنوان زبان اول یا دوم استفاده نکرده است.

مدت زمان لازم برای یادگیری لیسنینگ ژاپنی

به گفته وزارت امور خارجه ایالات متحده، زبان ژاپنی یکی از سخت ترین زبان ها برای بومیان انگلیسی زبان، جهت یادگیری است. از این نظر که ساختار آن به خصوص مهارت کلاس لیسنینگ ژاپنی کاملا متفاوت بوده می توان تخمین زد که 88 هفته آموزشی یا 2200 ساعت طول می کشد تا به تسط لازم به این زبان برسیم.

راه های تقویت مهارت شنیداری ژاپنی

 • همزمان بخوانید و گوش دهید. ...
 • با لهجه های مختلف آزمایش کنید. ...
 • در زمان خواب سعی کنید به پادکست های آموزش صوتی زبان ژاپنی گوش دهید
 • به مدت یک هفته هر روز به همان پادکست ژاپنی گوش دهید.
 • تمرین "آنچه را که می شنوید بنویس". ...
 • تکرار گوش داد ، تا می‌ت وانید گوش دهید.
 • حتما با افراد بومی صحبت کنید.

منابع یادگیری و لیسنینگ ژاپنی

 • پادکست‌ های زبان ژاپنی
 • چنل های یوتیوب
 • اپلیکیشن‌ ها
 • کتاب ‌های آموزشی در زمینه لیسینینگ

دوره آموزش تقویت listening ژاپنی در سامانه تیکا

در سامانه آموزش زبان تیکا می توانید برای تقویت مهارت شنیداری ژاپنی ، از کلاس لیسنینگ ژاپنی استفاده کنید. هدف از یادگیری زبان عمومی ژاپنی چه شرکت در آزمون زبان ژاپنی  باشد چه زندگی و کار در کشور ژاپن ، شما می توانید با شرکت در این کلاس‌ها به اهداف خود برسید.  

سامانه آموزش زبان تیکا با دارا بودن مدرسین متخصص در این زمینه آماده خدمات رسانی به شماست. اساتید ما با توجه به اهدافی که دارید، مانند مهاجرت، شرکت در آزمون های بین المللی، پیشرفت کاری و.... شما را به آمادگی لازم خواهند رساند .در صورتی که قصد دارید ا مهارت شنیداری زبان ژاپنی را تقویت کنید حتما در کلاس های تیکا ثبت نام کنید. لازم به ذکر است این دوره ها به صورت اختصاصی و برای یک نفر به صورت آنلاین برگزار می شود. همچنین برنامه ریزی دوره ها بر اساس زمان و روزهای مورد نظر شما صورت خواهد گرفت.

طول دوره آموزش شنیداری زبان ژاپنی  در تیکا

سامانه آموزشی تیکا انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد. از جمله این مهارت های زبانی می توان به لیسنینگ ژاپنی اشاره کرد . برگزاری کلاس آنلاین زبان ژاپنی از سطح پایه N5 تا سطح N1به همراه بهترین اساتید زبان ژاپنی ایران برای آمادگی آزمون JLPT و آزمون بین المللی ژاپنی به صورت غیر حضوری و مجازی برای بورسیه در دانشگاه های معتبر کشور ژاپنی صورت می گیرد.

همچنین برای مسلط شدن به مهارت لیسنینگ زبان ژاپنی  ، شما احتیاج دارید با اصول اولیه گرامر و جمله سازی و الفبای زبان ژاپنی آشنا شوید. تخمین  مدت زمانی معیین به صورت قطعی بدون اطلاع از سطح افراد ممکن نیست . به همین علت با انجام یک تمرین ساده برای تعیین سطح شما، میتوان تخمین زد که حداقل به حدود چند جلسه نیاز به کلاس تقویتی خواهید داشت.

شما برای تقویت مهارت شنیداری زبان کره ای نیز میتوانید روی تیکا حساب کنید.

هزینه دوره ی آموزش لیسنینگ ژاپنی در تیکا

هزینه جلسات کلاس لیسنینگ ژاپنی از60 تا115 هزار تومان متغیر است. شما میت وانید متناسب با بودجه در نظر گرفته برای خود استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی که به‌ صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود کلاس های بیشتری با استاد انتخابی خود بردارید . اما  در صورت که کلاس ها را به صورت  چند جلسه ای رزور کنید هزینه شما کمتر می شود و از تخفیفات ویژه تیکا بهره مند خواهید شد. با توجه به این که سرور های تیکا داخلی است، هزینه اینترنت برای شما به صورت نیم بها خواهد بود.

انتخاب بهترین استاد لیسنینگ زبان ژاپنی در سامانه ی تیکا

انتخاب استاد مناسب برای لیسنینگ ژاپنی در سامانه تیکا بسیار راحت است. کافی است وارد قسمت لیست اساتید شوید. زبان ژاپنی که زبان مورد را شماست را اننتخاب کنید. لیستی از اساتید برای شما نمایش داده خواهد شد . پس از انتخاب استاد شما این امکان را خواهید داشت تا در جلسه ی آزمایشی با هزینه ی اندکی شرکت کنید. البته برخی از اساتید به صورت رایگان جلسه آزمایشی را برگزار می کنند. همچنین شما می توانید وارد پروفایل اساتید شوید و با بررسی ویدئو معرفی و نظرات سایر زبان آموزان بهترین استاد را انتخاب نمایید.