فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
wonhee cho
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 24 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا37 زبان آموز / 350 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان

مزایای آموزش زبان کره ای برای تجارت

کشور کره یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیای شرقی است. این دسته از کشورها که به "ببرهای آسیا" معروف هستند و در دهه های گذشته به سرعت اقتصاد خود را گسترش داده اند. بسیاری از شرکت های کره ای مانند سامسونگ سابقه طولانی و کیفیت بالایی دارند. زبان کره ای از زبان های چینی و ژاپنی بسیار ساده تر است و الفبای مشخصی دارد. در عین حال هنوز هم تعداد زیادی از مردم کره به زبان انگلیسی مسلط نیستند. بر اساس گزارش بلومبرگ ، اگر به نقش فن آوری اعتقاد دارید، باید به کره جنوبی - نوآورترین کشور جهان - توجه کنید. این کشور طی پنج سال متوالی نوآورترین اقتصاد جهان محسوب بوده است. کره جنوبی از نظر نوآوری به راحتی ژاپن (ششم) و ایالات متحده (یازدهم) را شکست میدهد. تیکا امکان یادگیری این زبان را از خانه یا محل کارتان برای شما فراهم میکند!

از این موارد گذشته، 78 میلیون نفر به این زبان تکلم میکنند. با وجود اینکه در سه سال گذشته به خاطر تحریم ها روابط ایران و کره از نظر تجاری کاهش یافت، شرایط میتواند در آینده تغییر کند. سرعت رشد اقتصاد این کشور پس از جنگ چشمگیر بوده است. کره به یکی از فقیرترین کشورها پس از جنگ جهانی دوم شد. با این حال دیری نپایید که کره جنوبی تبدیل شدن به یک اقتصاد قدرتمند در آسیا شد. مرکز اقتصاد و تحقیقات تجاری بریتانیا (CEBR) پیش بینی میکند که کره جنوبی تا سال 2032 در لیست 8 اقتصاد برتر جهان قرار گیرد. این یعنی کره در حال پیشی گرفتن از کشورهایی مانند کانادا ، فرانسه و ایتالیا است.

آموزش زبان کره ای برای تجارت به شما اجازه میدهد وارد این دنیای شگفت انگیز شوید.

اهمیت کره در سیاست ها و اقتصاد بین الملل

کره جنوبی به یک بازیگر مهم در امور جهان تبدیل شده است. اگر شما اخبار را روشن کنید یا روزنامه را بخوانید و طولی نمی کشد که به اسم کشور کره و یا نام شرکت های معروف آن برمیخورید. همچنین کره شبکه های تلوزیونی و رادیویی خود را گسترش داده است و با رسانه های خود تک صدایی غرب را به چالش میکشد. این رسانه ها هم به زبان کره ای و هم به زبان انگلیسی محتوا تولید میکنند. آموزش زبان کره ای با گوش دادن به شبکه های خبرهای اقتصادی کره ساده تر میشود.

کره جنوبی عضلات خود را در عرصه سیاسی به کار گرفته است. ایم کشور جایگاه مناسب خود را در جامعه ملت ها در اختیار دارد. گواه این امر جیاگاه بان کی مون به عنوان هشتمین دبیرکل سازمان ملل است. یکی از کارهای او به انجام رساندن معاهده پاریس بود. این معاهده اساساً اولین سند قانونی لازم الاجراست که در آن کشورهای امضاکننده ، از جمله ایالات متحده و چین ، متعهد شده بودند که انتشار کربن را کاهش دهند.

کره علاوه بر متحدان متعدد دیگر ، شریک مهمی برای ایالات متحده است. جای تعجب نیست که چرا هر رئیس جمهور فعلی آمریکا همیشه وقت خود را برای ملاقات شخصی با همتای کره جنوبی خود آزاد میکند. روابط کره شمالی و جنوبی به طور مداوم در حال توسعه است. این عامل میتواند باعث افزایش ثبات اقتصادی در آسیای شرقی شود. از نظر اهمیت، کره ای مانند آموزش زبان ژاپنی برای تجارت مهم است. 

اهمیت فرهنگ و آموزش زبان کره ای برای کسب و کار

کره جنوبی همچنین از قدرت اقتصادی خود به خوبی استفاده می کند. کره به دلیل روابط قوی دوجانبه ، نه تنها در ایالات متحده بلکه برای روابط تجاری با تعداد زیادی از کشورهای دیگر سرمایه گذاری می کند.

کره جنوبی به روش های مختلف به تدریج بر برنامه جهانی تأثیر می گذارد. انتظار می رود که فرهنگ و زبان کره ای در سال های آینده اهمیت بیشتری پیدا کند. به دلایل اقتصادی و سیاسی ، یادگیری زبان کره ای به شما در درک مسائل مهم در دنیای فردا کمک می کند. یادگیری زبان کره ای همچنین شانس استخدام شدن شما را در شرکت های بین المللی بالا میبرد! و سرمایه گذاری در این زمینه سوددهی خوبی در آینده خواهد داشت.

آینده آموزش زبان کره ای برای تجارت

شرکت های کره ای درجه یک از به چالش کشیدن بقیه جهان دست برنمیدارند. سامسونگ ، بزرگترین شرکت کشور ، با اپل رو در رو است. در حقیقت ، سامسونگ سال گذشته اپل را شکست داد. این شرکت کره ای بخش بزرگی از بازار گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داده است. اگر به تعداد فعال شده های تلفن در سه ماهه اول سال جاری توجه کنیم نیز به نظر نمی رسد که این روند تغییر کند.

زبان کره ای رسمی

در درجه اول شما باید در مورد کسب و کار در کره جنوبی و آداب تجارت کره ای مطالعه کنید. چند نکته وجود دارد که باید بدانید تا مطمئن شوید که به کسی توهین نمی کنید. به عنوان مثال ، احتمالاً شما می خواهید نحوه صحیح تعظیم، نحوه ارائه یا پذیرش کارت ویزیت، نحوه استفاده صحیح از عناوین و موارد دیگر را بیاموزید. این کارها برای افراد غیرکره ای آن طور که فکر می کنید ساده نیستند! حتی نحوه نشستن شما نیز اهمیت زیادی دارد. گام بعدی این است که از لغات مودبانه به درستی استفاده نمایید.

از اینکه سن دیگران را بپرسید یا سن خودتان را اعلام کنید خجالت نکشید! در فرهنگ کره احترام گذاشتن به بزرگتر و رده های بالاتر مهم است. حتی اگر فقط چند سال اختلاف سنی داشته باشید حتما احترام به بزرگترها را رعایت کنید. کره ای دارای سیستم "درجات احترام" است که شما را از نظر سن ، جنس یا نسبت با فرد موردنظر مشخص می کند. زبان رسمی برای بزرگان و روسا به کار گرفته میشود، و فرم های غیر رسمی برای خانواده و دوستان وجود دارد.

کره ای چندین گویش مختلف دارد. این گویش ها بر اساس هشت استان قدیمی کره طبقه بندی شده اند. این استان ها عبارتند از چونگ چئونگ ، گانگوون، گیونگ سانگ همگیون ، هوانگهای ، جئولا ، ججو و پیونگان. زبان کره ای استاندارد در کره جنوبی گویش سئول است. زبان کره ای استاندارد در کره شمالی بر اساس گویش پیونگ یانگ است.

چگونه با مردم کره ای مکالمه داشته باشیم؟

مردم کره جنوبی کلمات بسیاری از سایر زبان ها را وارد این زبان کرده اند، به خصوص از انگلیسی. بنابراین هنگام آموزش زبان کره ای برای تجارت شما میتوانید این کلمات که بسیاری از آن ها به تکنولوژی مربوط هستند را راحت تر یاد بگیرید. در سطح عملی و زبانی ، این بدان معناست که انگلیسی و کره ای در برخی کلمات ترکیب شده اند. کونگلیش یا "Konglish" ترکیبی زیبا بین کره ای و انگلیسی است. وقتی کره ای ها می گویند 디카 (دیکا) منظور کلمه انگلیسی "digital camera" است. همچنین 셀카 (selka) برای "selfi" به کار میرود.

در صورتی که میتوانید برای تمرین مکالمه خود به کره مسافرت کنید، با فرهنگ این کشور بهتر آشنا خواهید شد. برای راه اندازی کسب و کار خودتان و ارتباط صمیمی تر با افراد کره ای میتوانید قرارهای غیررسمی تر را در رستوران ها بگذارید و کیمچی میل کنید. همچنین در کره نیز برخی قرارهای کاری در کلاب های کارائوکه که به نام نوره پنگ یا اتاق آواز نیز شناخته میشوند، برگزار میشوند.

همچنین ، مردم کره جنوبی رابطه خوبی با تکنولوژی دارند. این بدان معناست که وقتی بخواهید با یک کره ای زبان حرف بزنید، احتمالا لازم نیست از اتاقتان بیرون بیایید! بخش اعجاب انگیزی از جمعیت کره جنوبی همیشه آنلاین هستند. این کشور از نظر دسترسی به اینترنت و همچنین سرعت اینترنت در صدر جهان است. بین جوانان 18 تا 24 ساله ، 97.7 درصد دارای تلفن هوشمند هستند.

صنعت گردشگری کره جنوبی

بسیاری از مردم دنیا از کره جنوبی دیدن میکنند. گرچه بخش قابل توجهی از جمعبت کره در شهر سئول زندگی میکنند، شهرها و جزایر دیگر کره نیز بسیار دیدنی است. جزیره ججو مکانی با چشم اندازهای چشمگیر است که در سواحل شبه جزیره کره واقع شده است. اینر جزیره به عنوان یکی از 7 عجایب جدید طبیعت شناخته میشود. چهار فصل کره زیبا هستند. همچنین مردم کره از بناهای تاریخی خود به خوبی مراقبت کرده اند. جاذبه های فرهنگی و تاریخی کره برای بازدید کنندگان بسیار جذاب هستند. هر ساله به تعدد بازدیدکنندگان ایرانی از کشور کره افزوده میشود. آموزش زبان کره ای برای کسب و کار افرادی که تور لیدر هستند میتوانند مفید باشد.

کره جنوبی از طریق فرودگاه بین المللی اینچئون از شما استقبال می کند. این فرودگاه سال ها بهترین فرودگاه جهان محسوب می شد.

دوره آموزش زبان کره ای برای تجارت

برای آموزش زبان کره ای به منظور تجارت میتوانید از دوره های اختصاصی تیکا استفاده کنید. این دوره ها به صورت آنلاین و تصویری و خصوصی برگزار میشوند. جلسات با مشاوره اختصاصی برای شما آغاز میشوند و برنامه درسی برای شما طراحی میشود. شما میتوانید حتی روز ها و ساعت های هر جلسه را در ابتدای هر هفته تعیین کنید. بسته به طول ترم، در پایان هر ترم و یا در پایان دوره نیز یک آزمون کلی از شما گرفته میشود.

شما به کمک تیکا میتوانید برای تحصیل در کره جنوبی نیز آماده شوید.

طول دوره

طول دوره آموزش زبان کره ای تجارت و بازرگانی در سطح اولیه 30 جلسه است. در این سی جلسه شما خواندن و نوشتن، و معرفی خودتان و خواندن کارت ویزیت و سایر موارد اولیه را یاد خواهید گرفت. در سطح متوسط که 40 جلسه طول میکشد، رفتار مودبانه با افراد و روش شروع یک مکالمه ساده را می آموزید. همچنین میتوانید با کمک نرم افزارهای مترجم بهتر از پس مکالمات بربیایید و ایمیل های ساده بنویسید. در سطح پیشرفته که 50 جسه طول میکشد، با ساختار جملات بهتر آشنا میشوید، میتوانید به تنهایی از پس امور روزمره و قابل پیشبینی در محیط کار بربیایید.

هزینه دوره

هزینه کلاس های زبان کره ای آنلاین بین 50-100 هزارتومان برای هر جلسه خواهد بود. برای برخورداری از تخفیف میتوانید از پیشنهادهای ویژه استفاده کنید.

انتخاب بهترین استاد زبان کره ای تیکا برای بیزنس

برای انتخاب استادی که مناسب شما باشد میتوانید به اطلاعات پروفایل استاد توجه کنید. نظرات سایر زبان آموزان نیز برای تصمیم گیری بسیار مفید است. برای راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید یا پیام بگذارید.