فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا32 زبان آموز / 273 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان

اهمیت آموزش کره ای برای مهاجرت


در این مقاله به روش هایی که برای کشور کره جنوبی امکان مهاجرت وجود دارد می پردازیم. کره جنوبی کشوری در قاره آسیا است که از نظر آموزش در مدارس و دانشگاه ها دارای سطح علمی مناسبی است. نرخ بیکاری کم، اقتصاد قوی و رو به رشد بودن این کشور، کره جنوبی را به کشوری مناسب برای مهاجرت کرده است. دو مورد از مهم ترین راه های مهاجرت به کره مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی است. آموزش زبان کره ای قدم اول شما برای مهاجرت خواهد بود. در هر دوی این موارد دارا بودن مدرک آزمون زبان کره ای (TOPIC) الزامی است. 

اگر سئوال شما این است که چگونه مدرک زبان کره ای بگیریم؟ ، از اساتید ما مشورت بگیرید.


مهاجرت از طریق کار به کره جنوبی


به طور کلی روش های اقامت در کره جنوبی از طریق کار دو نوع هستند.
1. مهاجرت ‌های کاری به روش داشتن پیشنهاد شغلی (JOB OFFER) و روش کار از طریق ویزا های جست و جوی کار.
2. ویزا های جست و جوی کار عموما برای کشور های حوزه Deutschland است و کشور کره جنوبی این نوع ویزا را ندارد.
افرادی که از کشور کره جنوبی پیشنهاد کار دارند و یا برای کار در کره جنوبی انتخاب شده اند، چند نوع ویزای کاری کره جنوبی را می توانند اخذ کنند. هر کدام از این ویزاها شرایط و موضوعات مختلفی دارد. برای این نوع مهاجرت شما باید از مهارت رایتینگ و اسپینیگ کره ای خوبی برخوردار باشید و یا با شرکت در دوره های آموزش کره ای برای مهاجرت این مهارت ها را تقویت نمایید.


مهاجرت به کره جنوبی برای تحصیل


کشور کره جنوبی دانشجویان بین المللی زیادی را در اختیار دارد. هم اکنون پایتخت سئول در بین 10 شهر برتر دانشجویی جهان قرار دارد .سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش سبب شده است که این کشور به یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا تبدیل شود. این سرمایه گذاری و رشد نوآوری و فناوری است که این کشور را به عنوان یکی از چهار اقتصاد برتر آسیایی در کنار هنگ کنگ، سنگاپور و تایوان قرار داده است. بیش از 123,000 دانشجو بین المللی در سال 2017 در کره جنوبی تحصیل کرده اند (بیش از نیمی از آن ها اهل چین بودند.) که دولت کره هدف خود را حتی بالاتر از میزان تعیین کرده است و هدف 200,000 دانش آموز بین المللی تا سال 2023 در کره است. آموزش کره ای برای مهاجرت تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار است.


آزمون زبان کره ای (TOPIC)


آزمون مهارت زبان و مدرک بین المللی تاپیک زبان کره ‌ای یک آزمون برای افراد غیر بومی است. این آزمون شش مرتبه در سال در کره (ژانویه، آوریل، می، جولای، اکتبر، نوامبر) برگزار می شود. آزمون تاپیک برای افرادی است که زبان اول آن ها کره ای نیست. از سال 2011 ، TOPIC توسط موسسه ملی آموزش بین المللی، که شاخه ای از وزارت آموزش در کره جنوبی است، برگزار می ‌شود.


چگونه مدرک زبان کره ای بگیریم؟


این آزمون برای افراد زیر مناسب است :
• افرادی که زبان اول آن ها کره ای نیست.
• برای افرادی است که در سایر کشورها زبان کره ای مطالعه می کنند.
• کسانی که می خواهند در دانشگاه کشور کره تحصیل کنند.
• کسانی که می خواهند در شرکت های کره ای داخل و خارج از کره مشغول به کار شوند.
• دارا بودن مدرک زبان تاپیک برای متقضیان بورسیه کره جنوبی امتیاز محسوب می شود.
برای گرفتن مدرک این زبان در سطح 1 این آزمون، شما به نمره 80 و در سطح متوسط نیاز به نمره 150دارید. مجموع نمرات این آزمون 300 است. آزمون تاپیک در ایران دوبار در سال برگزار می شود، که معمولا در تیر ماه و آبان ماه هر سال می باشد. اما زمان دقیق را سفارت کره جنوبی هر ساله اعلام می نماید. برای ثبت نام در این آزمون باید از طریق سفارت کره جنوبی در ایران اقدام نمایید و با آن ها در ارتباط باشید . اعتبار این آزمون مانند آزمون های زبان انگلیسی از جمله آیلتس و تافل دو ساله می باشد.


منابع آموزش زبان کره ای برای مهاجرت


در ادامه به معرفی برخی منابع مفید برای شروع یادگیری و آموزش کره ای برای مهاجرت می ‌پردازیم.
• 2000 essential words korean words
• college korean for beginners
• korean grammar in use
• basic korean grammar and workbook


دوره های آموزش زبان کره ای برای مهاجرت تیکا


شما می‌توانید با انتخاب این زبان، لیست اساتید زبان کره ای برای مهاجرت را مشاهده نمایید. برای آشنایی بیشتر با استاد، حتما ویدئو معرفی استاد و نحوه ‌ی آموزش مدرس را مشاهده بفرمایید. در تیکا شما این امکان را خواهید داشت که کلاس ها را به صورت خصوصی و تک جلسه رزرو نمایید. برنامه ریزی کلاس ها متناسب با نیاز ها و روز ها و زمان های انتخابی شما طراحی خواهد شد.

برای آموزش زبان ژاپنی برای مهاجرت به ژاپن به تیکا مراجه کنید.

طول دوره 

طول هر دوره با توجه به میزان علاقه و پشتکار زبان آموز مشخص می شود. بعد از اتمام جلسه آزمایشی با استاد زبان کره ای دانش سطح شما سنجیده می ‎شود. شما برای رسیدن به سطح مبتدی کره ای به حدود 50 جلسه کلاس نیاز دارید. همچنین شما برای رسیدن به سطح متوسط 80 جلسه کلاس نیازمندید.


هزینه دوره


هزینه کلاس های خصوصی آموزش کره ای برای مهاجرت تیکا از 80 هزارتومان تا 270 هزارتومان متغیر است. هزینه کلاس متناسب با تخصص و تجربه استاد مشخص می ‌شود. توجه داشته باشید با انتخاب دوره آموزش کره ای به صورت چند جلسه ای و ترمی می ‌توانید از تخفیفات تیکا نیز بهر ه‌مند شوید. از نکات قابل اشاره تیکا محاسبه هزینه اینترنت به صورت نیم بها خواهد بود. برای اطلاع از سایر تخفیفات تیکا با پشتیبانی در تماس باشید.


انتخاب بهترین استاد زبان کره ای تیکا

آموزش زبان تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید زبان کره ای، سعی بر ارائه بهترین روش ‌ها و منابع یادگیری به زبان آموزان کره ای است. برای شروع یادگیری زبان کره ای و شرکت در کلاس ‌های زبان کره ای تیکا، می‌ توانید با ورود به سامانه تیکا و انتخاب زبان کره ای و مشاهده اساتید با یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه اندک، استاد مورد نظر خود را پیدا کرده و آموزش این زبان را شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس برقرار فرمایید.