فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت آموزش رزومه نویسی کره ای

متقاضیان کار در کره جنوبی باید بدانند که کشور کره جنوبی پس از قرارگیری در بین کشورهای صنعتی و قدرتمند جهان، ساعات کاری خود را به شدت افزایش داده است. به گونه ای که افراد 40 ساعت در هفته را به کار مشغول می باشند و علاوه بر این ساعات، امکان انجام اضافه کاری را نیز خواهند داشت. آموزش زبان کره ای کلید ورود شما به دنیای کار در کره است.

در عین حال با وجود شرکت های قدرتمندی همانند ال جی، سامسونگ و غیره باعث به وجود آمدن فرصت های شغلی بسیاری برای متقاضیان کار در این کشور شده است. پنج سال کار قانونی مداوم در این کشور، در نهایت منجر به اخذ تابعیت و اقامت دائم کره جنوبی می ‌شود .برای پیدا کردن کار در کره شما باید به این زبان مسلط بوده و یک رزومه کره ای برای خود بنویسید.

چگونه یک رزومه کره ای خوب بنویسیم؟

این خیلی مهم است که بدانیم چه مطالبی را در فرم رزومه خود باید بنویسیم و رزومه کاری خود را با اطلاعات اضافی و کم ارزش پر نکنیم. برای این کار باید بدانیم که چه مواردی مطلوب کارفرما است و آن دسته از مهارت‌ ها و توانایی‌ ها را در نمونه رزومه کاری خود بنویسیم.

برای این کار می توانید از آگهی استخدامی شرکت مذکور کمک بگیرید. سپس آن مهارت ها و توانایی هایی که شرکت استخدام کننده در آگهی درخواست کرده را (در صورت دارا بودن آن مهارت ها) در رزومه خود برجسته تر نمایید.

اهمیت تسلط بر مهارت های زبان کره ای در رزومه کره ای

مهارت ها و توانایی‌ های خود را به صورت کامل برای کارفرما شرح دهید. همچنین دقت فرمایید که برای کارفرمای شما مهارت مکالمه و نوشتن زبان کره ای اهمیت ویژه ای دارد. سعی کنید قبل از شروع جلسه مصاحبه کاری کره ای درباره ی تمام سوال های رایج زبان کره ای تجاری در مصاحبه تحقیق کرده و به زبان کره ای آن ها را چندین بار تمرین نمایید.

منابع رزومه نویسی کره ای

مانند تمام زبان های خارجی برای یادگیری زبان کره ای نیز سایت ها و اپلیکیشن های زیادی وجود دارد. مهارت رزومه نویسی کره ای مستقیما با مهارت رایتینگ کره ای شما ارتباط  دارد. در تیکا ما به روی این مهارت ها به صورت تخصصی کار خواهیم کرد. برای نوشتن یک رزومه کره ای خوب می ‌توانید از سایت های رزومه نویسی کره ای زیر کمک بگیرید. همچنین با مشاوره  با استاد انتخابی خود در تیکا می ‌توانید از منابع پیشنهادی او نیز استفاده نمایید.

  • https://www.asiaoptions.org/how-to-write-a-korean-resume/
  • https://www.scribd.com/document/424004184/Korean-Resume-Template-docx
  • https://careerprofessor.works/?da_image=south-korea-cv-sample

دوره رزومه نویسی کره ای تیکا

شما می توانید با انتخاب رزومه نویسی کره ای، لیست اساتیدی که روی این مهارت تمرکز دارند را مشاهده نمایید. برای آشنایی بیشتر با استاد، می‌توانید یک جلسه آزمایشی رزرو کنید. در جلسه آزمایشی استاد می ‌تواند به شما در انتخاب اولویت های اصلی یادگیری نوشتن رزومه کمک کند. در صورت توافق استاد با برنامه پیشنهادی شما که متناسب با زمان ها و روز های انتخابی شماست، می‌ توانید به تعداد مورد نیاز جلسه آنلاین را به صورت کاملا خصوصی و تک نفره رزرو نمایید.

شما برای نوشتن رزومه ژاپنی نیز میتوانید از خدمات ما کمک بگیرید.

کلاس رزومه نویسی کره ای تیکا چقدر طول می کشد؟

اگر شما مبتدی باشید ممکن است به حدود 15 جلسه نیاز داشته باشید تا بر این مهارت مسلط شوید. در جلسه آموزشی می تعیین سطح خواهید شد و تعداد جلسه مورد نیاز برای شما تخمین زده می شود. شما همچنین می ‌توانید پکیج کامل دوره رزومه نویسی کره ای را در تیکا با هر مدرس رزرو کنید. طول دوره پکیج بر اساس شغل مد نظر شما و میزان تسلط شما بر زبان کره ای مشخص می گردد.

هزینه دوره

سعی کنید آموزش رزومه کره ای را در کنار سایر مهارت های بیزنیس کره ای آموزش ببینید. با هزینه این بین 40 تا 150 هزارتومان برای هر جلسه، می توانید استاد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. همچنین باید بدانید که هزینه ‌اینترنت شما در زمان استفاده از سامانه تیکا به صورت نیم بها محاسبه می گردد. با انتخاب دوره های به صورت ترمی و پکیج شما مشمول تخفیف ویژه ای از سمت سامانه تیکا می ‌گردید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب بهترین استاد رزومه نویسی کره ای تیکا

آموزش زبان تیکا دوره‌ های زبان کره ای را با برجسته ترین مدرس ها برای آموزش رزومه کره ای، برگزار می ‌کند. برای رزرو این کلاس‌ ها می ‌توانید به صفحه اساتید زبان کره ای تیکا مراجعه کرده و استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه بسیار کم می‌توانید نحوه‌ تدریس اساتید مختلف را مشاهده کنید. سپس با توجه به نیازهای خود یک استاد کره ای را انتخاب بفرمایید. برای راهنمایی بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس برقرار نمایید.