فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا32 زبان آموز / 273 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:130 هزار تومان

ضرورت یادگیری زبان برای تحصیل در کره جنوبی

برای گرفتن ویزای تحصیلی کره شما ابتدا باید زبان کره ای را برای تحصیل فرا بگیرید. زبان این کشور معروف به زبان به زبان هانگول است و نزدیک به 80 میلیون گویشور در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری ‌های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین دارد. برای گرفتن ویزای تحصیلی کره شما نیاز به داشتن مدرک تاپیک و همچین یادگیری زبان برای تحصیل در کره جنوبی دارید.

اگر شما قصد ادامه تحصیل در کره را دارید باید بدانید براساس آمار سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، 70درصد افراد 24 تا 35 ساله در کشور آموزش عالی را به اتمام رسانده اند. این موضوع بالاترین درصد در جهان و بیش از 20 درصد بالاتر از نرخ قابل مقایسه در ایالات متحده است. کره دارای یک سیستم آموزشی با کیفیت است که با عملکرد دانشجویان در آزمون های استاندارد اندازه گیری می ­شود. این کشور به طور مداوم در بین کشورهای عضو در برنامه OECD  برای ارزیابی بین المللی دانشجویی (PISA) قرار دارد. برای دانشجو شدن در کره جنوبی نیاز است که شما زبان کره ای فرا بگیرید. همچنین در آزمون تاپیک نمره 60 به بالا را از آن خود کنید.

متدهای یادگیری زبان کره ای

زبان کره ای یکی از زبان هایی است که پیچیدگی های گرامری و دستوری خاصی ندارد. متدهای آموزش زبان کره ای نقش مهمی در این که با چه سرعتی کره ‌ای یاد بگیرید، دارد. اگر یادگیری زبانتان محدود به نشستن در کلاس های زبان باشد، احتمالا کمی بیشتر زمان خواهد برد. اگر خارج از کلاس وقتتان را صرف فراگیری زبان کره ‌ای می ‌کنید، زمان بسیار کمتری برای یادگیری لازم دارید. خواندن کتاب های الکترونیکی، گوش دادن به رادیو و کتاب های صوتی، تماشای فیلم و سفر به کره همگی می ‌توانند سرعت این فرآیند را بالا ببرند.

منابع یادگیری زبان کره ای

برای یادگیری زبان کره ای همان طور که در بالا اشاره کردیم فقط نشستن در کلاس کافی نیست. شما باید به پادکست های کره ای گوش داده و فیلم و سریال های کره ای با زبان اصلی ببینید. زبان برای تحصیل در کره نقش بسیار مهی دارد پس باید یادگیری صحیح آن را بسیار مهم بدانید. در ادامه به معرفی چند منبع مهم یادگیری زبان کره ای می پردازیم.

  1. مجموعه کتاب ‌های آموزش زبان کره ای Sejong Hangugeo
  2. کتاب آموزش زبان کره ای SKPT: Korean Speaking Easy for Foreigners
  3. کتاب آموزش لغات زبان کره ای Korean Words for Beginners
  4. کتاب آموزش گرامر زبان کره ای Korean Grammar

کلاس زبان کره ای برای آمادگی تحصیل تیکا

شما می توانید در تیکا برای یادگیری زبان برای تحصیل در کره جنوبی ، کلاس آنلاین در ساعت های درخواستی خودتان به صورت کاملا خصوصی و تک نفره رزرو نمایید. با توجه به این که کلاس زبان کره ای در تهران بسیار کم است شما می‌توانید با استفاده از سامانه تیکا به راحتی زبان کره ای را جهت ادامه تحصیل در کره فرا بگیرید.

شما برای آموزش زبان برای مهاجرت به ژاپن نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

طول دوره

به طور کلی دوره ‌های آموزش زبان برای تحصیل در کره جنوبی تیکا متناسب با سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما می‌ تواند طولانی ‌تر یا کوتاه ‌تر باشد. اما این دوره برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 700 ساعت تا رسیدن به سطح متوسط طول می کشد.

هزینه کلاس کره ای

هزینه کلاس زبان کره ای متناسب با سطح شما و میزان تخصص استاد شما متغیر است. هزینه این کلاس‌ ها از 45 تا 150 هزار تومن متغیر است. شما می توانید رزرو کلاس را حداقل یک روز قبل از تاریخ کلاس انجام دهید. به این منظور باید از قسمت جست و جوی سایت، عبارت "زبان کره ای" را جست و جو کنید. همچنین می توانید با پشتیبان تماس بگیرید تا استاد مد نظرتان را پیدا کنید. در صورتی که دوره آموزش زبان کره ای برای تحصیل را به صورت ترمی رزرو نمایید مشمول تخفیف می‌ شوید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از سایر تخفیفات برای پشتیبانی تیکا پیام بگذارید.

چطور بهترین استاد زبان کره ای را پیدا کنیم؟

در آموزش زبان تیکا شما می توانید با یک جستجوی ساده استاد آموزش زبان برای تحصیل در کره جنوبی را پیدا کنید. شما این امکان را دارید پس از انتخاب استاد مورد نظر در یک جلسه ی آزمایشی که هزینه ی آن رایگان یا بسیار جزئی است شرکت کنید و از ویژگی های استاد انتخابی خود مطلع شوید. همچنین با بررسی ویدئو معرفی استاد و نظرات سایر زبان آموزان می توانید بهترین استاد را با توجه به فاکتور های مدنظرتان انتخاب کنید.