فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فاطمه حمزه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا35 زبان آموز / 345 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
نرگس حیدری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا103 زبان آموز / 507 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:205 هزار تومان
مریم نوریه
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
نازنین تاتار
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 15 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:156 هزار تومان
پرنیان خادمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:5 هزار تومان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
نگین جمالیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 3 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:200 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
سحر محمدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا123 زبان آموز / 2090 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:325 هزار تومان
غزل سپهبد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:5 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

معرفی زبان کره ای

کشور کره در سال 1948 به دو کشور کره شمالی و کره جنوبی تقسیم شده است. کره جنوبی جمعیتی بیش از 50 میلیون و کره شمالی حدود 25 میلیون نفر را دارا می باشند. یادگیری زبان کره ای با الفبای آن شروع می شود. زبان کره ای یکی از زبان های شرق آسیا است. این زبان برخلاف زبان های چینی و ژاپنی که متکی به الفبای تصویری هستند، یک الفبای آسان با تنها 24 حرف است. الفبای زبان کره ای هانگول نام دارد که یکی از خلاقانه ترین الفباهای دنیا محسوب می شود. این زبان 77 میلیون گویشور دارد که بیشتر آن ها در کره جنوبی، کره شمالی و آمریکا زندگی می کنند. امروزه محصولات سینمایی و سریال های تلوزیونی موفق کره مخاطبان جهانی پیدا کرده اند. به همین خاطر زبان کره ای هم به یکی از محبوب ترین زبان های آسیایی بین زبان آموزان خارجی تبدیل شده است.

اهمیت یادگیری زبان کره ای

شما با یادگیری زبان کره ای عمومی و توانایی مکالمه به این زبان موقعیت های مناسبی به دست می آورید.

  1. دریافت بورسیه های تحصیلی

اگر مایل به گذراندن تحصیلات در کشور کره هستید، تسلط به زبان کره ای و داشتن مهارت مکالمه روان یکی از معیارهای مهم است و در دریافت بورسیه تحصیلی می تواند به شما کمک کند.

  1. سفری راحت تر

زمانی که ب کره سفر می کنید اگر به زبان کره ای مسلط باشید قطعا سفر برایتان لذت بخش تر خواهد شد. به  این دلیل که می تواید با مردم کره ارتباط برقرار کنید. مثلا می توانید با راهنمایان تور، افراد محلی و صاحبان مشاغل صحبت کنید. به علاوه، سطح راحتی شما با دانستن این که می توانید با افراد یک کشور خارجی ارتباط برقرار کنید، افزایش می یابد.

  1. بهبود روابط تجاری

امکان دارد شما در شرکتی کار کنید که در زمینه صادرات و واردات با کشور کره باشد. این را بدانید که تنها دانستن زبان انگلیسی کافی نیست. برای ارتباط بهتر و ارتقا یافتن، دانستن زبان کره ای یک مزیت به حساب می آید . گسترش تجارت خود به کره می تواند درهای زیادی را برای تجارت شما باز کند و به رشد اقتصادی شما کمک کند.

  1. لذت بردن از دیدن فیلم و سریال کره ای

با شرکت در کلاس های مکالمه آزاد کره ای همان طور که مکالمه به وسیله افزایش دایره لغت بالا بهتر می شود. مهارت گوش دادن نیز بالا می رود و به طبع هنگام دیدن فیلم به زبان اصلی لذت بیشتری خواهید برد.

  1. فرصت های شغلی

کره جنوبی از لحاظ فرصت های شغلی و اقتصاد در حال حاضر سیزدهمین کشور بزرگ جهان است. بنابراین طبیعی است که ایران تمایل همکاری  وخرید از کره را داشته باشد. آموزش زبان کره ای به این منظور میتواند مفید باشد. با صحبت کردن به زبان کره‌ ای قادر خواهید بود ارتباط مؤثرتری با مشتریان یا شرکت های تجاری داشته باشید که به نوبه خود می تواند به دستیابی نتایج بهتر کمک کند. همچنین یادگیری کره ای می تواند هنگام جستجوی شغل در شرکت های کره ای جهانی مانند هیوندای ، سامسونگ ، ال جی و ... میتواند یک مزیت به حساب بیاید.

دوره free Discussion  کره ای تیکا

کلاس های فری دیسکاشن کره ای تیکا به این صورت برگزار می شود که یک استاد، به عنوان گرداننده ی کلاس حضور دارد. استاد موضوعاتی را مشخص می کند تا در کلاس پیرامون آن ها صحبت شود  و کلاس را اداره خواهد کرد. در پایان کلاس، اشتباهات و اشکالات در قالب پیام صوتی و یا به صورت کتبی به زبان آموز گوشزد خواهد شد.

در کلاس مکالمه آزاد کره ای به صورت گروهی ، ابتدا باید سطح تمامی زبان آموزان مشخص شود. هم سطح بودن زبان آموز ها اهمیت زیادی دارد . برای یادگیری بیشتر و تاثیر هر چه بیشتر کلاس ها، بهتر است تمامی افراد در یک سطح باشند. معمولا بهتر است این کلاس ها از دو زبان آموز به بالا برگزار شوند تا بازده بهتری به همراه داشته باشد. اما برنامه ریزی زمان و روز برگزاری جلسات این دوره بر اساس انتخاب شما طراحی خواهد شد.

طول دوره

طول دوره کلاس  مکالمه آزاد کره ای به سطح اولیه  و هدف شما بستگی بسیاری دارد.  به همان اندازه در این مسیر تلاش شما برای رسیدن به هدف نیز بسیار موثر است. در صورتی که 7 تا 10 ساعت در هفته تمرین داشته باشید، یادگیری زبان کره ای به مدت 3 ماه یا 90 روز به طول می انجامد. علاوه بر این ، پس از یک سال به همین طریق ، به مکالمه کره ای مسلط خواهید شد.

هزینه شرکت در کلاس بحث آزاد کره ای تیکا

هزینه شرکت در کلاس ها به فاکتور های مختلفی مانند تعداد جلسات و استاد مورد نظر شما بستگی خواهد داشت. هزینه شرکت در کلاس بحث آزاد کره ای تیکا ین 50 تا 100 هزار تومان خواهد بود. قیمت کلاس ها به تجربه و تخصص استاد مورد نظر شما بستگی دارد. در صورت رزرو کلاس ها به صورت  چند جلسه ای و ترمی از تخفیفات ویژه ای بر خوردار خواهید شد. با توجه به این که سرور های تیکا داخلی است، هزینه اینترنت به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانی تیکا در تماس باشید. 

انتخاب بهترین استاد بحث آزاد زبان کره ای در تیکا

برای انتخاب استاد آموزش زبان خود در سامانه تیکا، ابتدا مهارت مکالمه آزاد کره ای را انتخاب کنید. سپس لیستی از اساتید به شما نمایش داده خواهد شد. از بین اساتید نمایش داده شده شما می توانید وارد پروفایل استاد مورد نظر شوید . ویدئو معرفی استاد را مشاهده نمایید. همچنین نظرات دیگر زبان آموزان می تواند در انتخاب استاد به شما کمک کند. سپس بر اساس اطلاعات بدست آمده استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. جلسه اول این کلاس در تیکا به صورت آزمایشی با هزینه اندک یا رایگان برگزار خواهد.