فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
ملیکا مهرپویا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا178 زبان آموز / 1024 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:15 هزار تومان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
رؤیا خلاصی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 4 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
آرمیتا کیان نیک
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا89 زبان آموز / 704 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
غزل سپهبد
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا3 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:5 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

چرا پارتنر برای تقویت زبان کره ای مفید است؟

بر اساس نظرسنجی‌ هایی که در آموزشگاه‌ های زبان انجام می ‌شود بیش از نود درصد زبان ‌آموزان تعامل را بهترین راه برای پیشرفت در مکالمه زبان کره ای توصیف می ‌کنند. اینجاست که اهمیت داشتن یک پارتنر زبان کره ای مشخص می‌ شود. سعی کنید تعاملات زبانی خود را محدود به کسانی کنید که یا حدوداً هم ‌سطح شما یا کمی بالاتر هستند، یا مشکلات و چالش ‌های شما را درک می ‌کنند .(مانند اساتید زبان)


فواید داشتن پارتنر برای مکالمه زبان کره ای


بسیاری از افراد زبان می آموزند تا امتحانات کلاس ‌های زبان را با موفقیت پشت سر بگذارند. اما اکثر افراد زبان یاد می‌ گیرند تا با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند. در این روش هر مکالمه موفق می ‌تواند شبیه گذراندن یک امتحان با موفقیت باشد. صحبت کردن با افراد مختلف به شما نشان می ‌دهد که چقدر پیشرفت کرده ‌اید و برای پیشرفت به چه فاکتورهایی نیاز دارید. در ادامه به برخی فواید داشتن پارتنر زبان کره ای می‌ پردازیم.


بالا بردن اعتماد به نفس


حتما بارها تجربه کردید که صحبت کردن به زبان ‌های دیگر بدون اعتماد به نفس چقدر سخت است. اما هر چه بیشتر صحبت کنید بیشتر در محیط زبانی قرار می ‌گیرید. هنگامی که تجربه ‌های مثبت شما در برقراری ارتباط به زبانی دیگر بیشتر شود، صحبت کردن شما به جای استرس با شادی همراه می ‌شود.


تمرین گرامر


کتاب ‌ها برای یادگیری تئوری و چرایی پشت قوانین گرامری بسیار سودمند هستند. اما شنیدن و به کار بردن آن‌ ها در جمله موضوعی دیگر است. هنگام صحبت با افراد بومی متوجه می ‌شوید که آن ‌ها در به کارگیری قوانین گرامری در صحبت‌ هایشان بسیار انعطاف‌ پذیرتر از کتاب ‌های گرامری هستند و تنها راه تسلط بر آن‌ ها صحبت و تمرین با افراد بومی است.

انواع مختلفی از گرامر در آموزش زبان کره ای کاربرد دارد: گرامر رسمی، صمیمانه، بسیار محترمانه و ...


فکر کردن با زبان مقصد

واقعیت این است که شما در دنیای واقعی هنگام صحبت با افراد نیاز به پاسخ ‌های سریع و خلاقانه دارید و فرصت زیادی ندارید تا فکر کنید و پاسخ مناسب بیابید. این کار تنها با زیاد فکر کردن به زبان مورد یادگیری حاصل می ‌شود. مکالمه با پارتنر زبان کره ای برای شما فرصتی فراهم می ‌کند تا بتوانید هر چه بیشتر به زبان کره ای به هنگام مکالمه فکر کنید.

منابع پیدا کردن پارتنر برای تقویت زبان کره ای

در صورتی که می‌ خواهید به زبان کره ای مسلط شوید حتما شما به یک پارتنر برای تقویت زبان کره ای نیاز پیدا می ‌کنید. شما می توانید در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال پارتنر زبان کره ای خود بگردید. همچنین یک سری سایت های مختص به یافتن پارتنر های زبان های گوناگون نیز وجود دارد. در هنگام جستجوی پارتنر، دقت کنید که علایقش چیست و تمایل دارد در مورد چه مواردی صحبت کند. پارتنری را انتخاب کنید که وجه مشترکات زیادی با شما مانند سن جنسیت و سطح زبان دارد.
در سامانه زبان تیکا، شما می توانید با اساتید مخصوص، آموزش مجازی زبان کره ای داشته باشید. همچنین در کنار کلاس‌ ها‌ی آنلاین می‌توانید از اساتید خود در مورد پیدا کردن پارتنر برای مکالمه زبان کره ای نیز مشاوره دریافت کنید.

شما برای یادگیری زبان چینی با پارتنر نیز میتوانید از تیکا کمک بگیرید.

دوره های آموزش مجازی زبان کره ای در سفر تیکا

با انتخاب زبان کره ای و مهارت اسپینینگ، لیست اساتیدی که روی این مهارت تمرکز دارند را مشاهده می کنید. برای آشنایی بیشتر با استاد و پارتنر زبان کره ای، حتما ویدئو معرفی و نحوه‌ تدریس مدرس را مشاهده بفرمایید. در جلسه آزمایشی استاد به شما در انتخاب اولویت های اصلی مکالمه کمک خواهد کرد. در صورت رضایت و موافقت با برنامه درسی استاد می ‌توانید به تعداد مورد نیاز کلاس رزرو بفرمایید. در تیکا این امکان را دارید که کلاس ها را به صورت کاملا اختصاصی و تک نفره رزرو نمایید. علاوه بر آن برنامه ریزی دوره ها با توجه به نیاز های شخصی و ساعات و روزهای مورد نظر شما طراحی خواهد شد.

طول دوره آموزش زبان کره ای در سفر تیکا

بعد از اتمام جلسه آزمایشی با استاد زبان کره ای سطح دانش شما سنجیده می ‎شود. شما برای تقویت مهارت اسپیکینگ مبتدی کره ای به حدود 30 جلسه کلاس نیاز دارید. همچنین شما برای صحبت کردن زبان کره ای در سطح متوسط به 50 جلسه ی آموزشی نیازمندید.

هزینه دوره 

هزینه کلاس های خصوصی آموزش کره ای در سفر تیکا از 80 هزارتومان تا 270 هزارتومان متغیر است. هزینه کلاس متناسب با تجریه و تخصص استاد تعیین می‌ گردد. با انتخاب دوره ها به صورت چند جلسه ای و ترمی می ‌توانید از تخفیفات تیکا نیز بهره ‌مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانی تیکا در تماس باشید. از نکات مثبت در استفاده از کلاس های آنلاین تیکا نصف شدن هزینه اینترنت داخلی شما در ایران است.

انتخاب بهترین استاد زبان کره ای

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید و پارتنر زبان کره ای ، سعی بر ارائه بهترین روش ‌ها و منابع یادگیری به زبان آموزان کره ای است. برای شروع مکالمه زبان کره ای و شرکت در کلاس ‌های زبان کره ای تیکا، می ‌توانید با ورود به سامانه تیکا و انتخاب زبان کره ای و مشاهده اساتید با یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه اندک، استاد مورد نظر خود را پیدا کرده و آموزش این زبان را شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس حاصل فرمایید.